Şimdi Ara

Samsung Galaxy TabPro S kutudan çıkıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
1
Favori
777
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Samsung tarafından dünyanın en ince Windows 10 tableti olarak gösterilen Galaxy TabPro S, aynı zamanda klavye aksesuarı sayesinde dizüstü bilgisayar olarak da kullanılabiliyor. Samsung GalaxyTab Pro S'nin ofisimize az önce gelen test örneğini sıcağı sıcağına kutusundan çıkarıyor, detaylarına ve kutu içeriğine yakından bakıyoruz.

• bu kapatılamayan reklamlar daha ne kadar sürecek bu şekilde bu forumda inceleme videosu izlemek istemiyorum

• Tablet ve android? Alan var mı çok merak ediyorum. Hani Windows 10lu bir surface ya da daha temel işler için iPad varken bunu almak anlamsız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Galaxy Tab Pro S nedir ya düzgün bi isim yokmu

• quote:

Orijinalden alıntı: MinPayne

Tablet ve android? Alan var mı çok merak ediyorum. Hani Windows 10lu bir surface ya da daha temel işler için iPad varken bunu almak anlamsız.

Tablette zaten Windows var. Okumadan izlemeden her şeyin en iyisini bilir benim güzel insanım.

• Geçilemeyen reklam da nereden çıktı??

Çok sinir bozucu. :(

• 5200 mah nedir allasen at çöpe gitsin

• Şu aksesuar üretim bölümüne siyah boya yardım kampanyası başlatmak gerekiyor! :D

Bu arada reklamları bir tek ben mi görmüyorum. Siz hangi reklamlardan bahsediyorsunuz arkadaşlar? Ya da mobil sürüm mü kullanıyorsunuz?

• quote:

Orijinalden alıntı: serkandogan123

Çok güzel. Hem video hemde Tablet çok iyi. Erdi abi senden birkaç ricam olacak. GTA 5, Witcher 3 ve varsa CS: GO oyunlarını test eder misin? Başka bir yotube kanalında Asus Transformer BookT100 HA modelinde GTA 5, CS: GO ve Call of Duty oyunlarını test etti. Ama bu tablet Asusun kinden daha güçlü. Bu yüzden bu oyunları test edersen memnun olurum.

GTA 5, Witcher 3 ???

• Bataryasi dusuk ve S-Pen de yok ...

Islemcisi de cok vasat . Bilen bilir ...

• Üstad amoled ekranları laptoplarda ne zaman görürüz. Ben tabletten ziyade ekranı merak ediyorum. @fx57

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçilmeyen reklam istemiyoruz.!!!

• Offf forum çok bozuldu artık . 10 defa giriş yapmak zorunda kalıyorum . Bu ne ?! 2 yıl boyunca hiç çıkış yapmadığımı hatırlıyorum şimdi ha bire çıkışımı yapıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: ergenius

Offf forum çok bozuldu artık . 10 defa giriş yapmak zorunda kalıyorum . Bu ne ?! 2 yıl boyunca hiç çıkış yapmadığımı hatırlıyorum şimdi ha bire çıkışımı yapıyor

Ayni sorun bende de var.can sikici bir durum.sayin dh ekibi hemen duzeltebilirseniz sevinirim.

• İçinde USB ve HDMI çeviri adaptör çıkmaması kötü olmuş halbuki Huawei'de çıkıyordu bu cihazın rakibini hiçbir zaman laptop olarak görmemek lazım bu cihaz daha çok Sosyal Medya,Ofis,Film-Dizi ve mobil veya eski oyunları(Age Of Empires 2 gibi) oynatabilecek kapasitede

• quote:

Orijinalden alıntı: merm

Üstad amoled ekranları laptoplarda ne zaman görürüz. Ben tabletten ziyade ekranı merak ediyorum. @fx57

Cok onemli bir konuya temas ettin1000 2000.3000 tl lik laptoplardaki en buyuk adilik ekranlar malesef. birde tabletlere bak cam gibi ekranlar

• şimdi buna bilgisayar mı diyolar?

• Reklamın zorla izletilmesi olmamış.

• Kapanmayan reklamlardan bende şikayetçiyim, erdi abi el atın hoş olmuyor.

• doktorlardan başka tablet kullanan kaldımı ?

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.