Şimdi Ara

Altyapı firma sorunu çözemedim. (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
463
Cevap
2
Favori
4.896
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    hocam kusura bakmayın upload hız yetmedi hocam ben 24 ay taahhüt verdim 19.06.2015
  • 0365634b kullanıcısına yanıt
    1 yıl dolduktan sonra ücretsiz iptal edebiliyordunuz öyle bir yasa çıkmıştı yanılmıyorsam.Btk sorarak daha iyi sonuç alabilirsiniz hocam.
  • NitroNos kullanıcısına yanıt
    hocam btk kaç sefer aradım biz bakmıyoruz diyorlar ihbar merkez burası deyip geçiyorlar siste üzerinden yazın diyorlar bende diyorum duvarsam şimdiye vicdan azabında ölürdü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0365634b -- 24 Mayıs 2016; 18:01:27 >
    Hocam devamlı şikayet edicem yılmadan ayakta dimdik durucaz
    hocam benim icin fark etmez fakat beni çok sinir etdiyorlar yakında müşter hizmetlerine bascam küfür sonra davalık olcam bir zamanlar okulda müdür bile şikayet edim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0365634b -- 24 Mayıs 2016; 18:11:15 >
    Hocam bunları şikayet etmeyince ses çıkarmayınca bir iş yapmıyorlar.
    Türkiye'de sistem böyle ne kadar ses çıkartırsan o kadar önem kazanıyor.
    hocam 6 ay önce çalışma yapken karayollarında fiber kablo koparmışlar daha yapılacak bekliyor sizce o fiber kablodan hayır gelirmi ?
    Hocam fiber kablo kopmuşsa ek yapılır mı tam bilmiyorum ama kopan bir nesne veya malzeme eski haline gelmez aparat yardımıyla bağlayabilirler diye düşünüyorum ama yenisi çekilebilir.
    Türk telekom'dan pek bir çalışma beklememek lazım adamlar harıl harıl çalışıyor
    ilk fırsatda resim atarım
    Tamam hocam eskiden Türk telekom ne ise şimdide öyle bir fark göremedim.Özelleştirince altyapılar felan iyi durumlara gelir 2000'de ne ise aynı altyapıya devam etmişler hocam.
    hocam bakır kablo değil fiber kablo yerin altından gidiyor kablo mavi iki tane hat var :)
    Hocam farkındayım Türk telekom genelde turuncu çeker ancak bu kablolar çok önemli değil demek ki önemli olsa sorunu giderirlerdi.
    hocam o zaman süperonline mi acaba ? iki tane fiber hat var biri sağlam diğer ise kesilmiş
    Hocam şirkete veya firma'ya metro ethernet'te çekmiş olabilirler tam emin değilim en iyisi türk telekom'a sormak olacaktır.Genelde bu bağlantılar her yerde vardır.

Süperonline'den metro ethernet bağlatmak istediğimizde Fiber olmayan yerlerde altyapılar mevcuttu.Çok şaşırmıştım bana harita göndermişti her yerde fiber altyapıları vardı.

Adresimizi verdiğimizde bunu demişti.

Türknet ile Metro ethernet çektirdik.Türk telekom Gpon kiraladı yanılmıyorsam.

Merhaba ,

Bu lokasyondan geçecek olan bir hattımız var şuanda belediyede ruhsat aşamasında bu nedenle şuan için bu lokasyona hizmet SOL alt yapısından verilemez.
    Dilerseniz TT alt yapısından AL –SAT olarak hizmet verilebilir.
    hocam adam a küfür eder gibi bir sokak altımızda fiber var ve vermiyorlarfiber hatla bizim evin 500 metre arası var
    Hocam resim atında bakalım sizin durumda benimki ile aynı yan binamda t21 kabini var internet çekmiyorlar
  • Aslında şuan yaşadığınız durumun sebebi Türk Telekom'un aslında özel sermaye destekli devlet kurumu olmasından kaynaklanıyor. Türk Telekom benim gördüğüm direkt müşteri kitlesine göre değil de plan ve belirlenmiş rotada çalışıyor. Yani eğer proje kapsamında değilse bir alt sokağınızda fiber vardır, siz milyonlar dökecek olsanız bile adamlar proje kapsamında olmadığı için getirmezler ne zaman proje kapsamına girersiniz o zaman gelir. Ki bu durum çok garip durumlara sebep olabiliyor. Şehir merkezine fiber olmayıp köylerde fiber olması gibi. Turkcell ise (buna vodafone'u da dahil edebiliriz.) daha çok müşteri potansiyeline göre hareket ediyor. Yani para varsa var yoksa yoklar. İnşallah herkes en kısa zamanda fiber internete kavuşur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ö1f1 kullanıcısına yanıt
    Bina yapılırken fiber altyapısı projede görünüyor fakat bizim binamıza çekmemişler.Bende devamlı Bimer'e yazıyorum vatandaşlık hakkım
  • Hocam bimer çok sayıda şikayet nedeniyle internet Dsl ışığı gitti Allah rağmen eylesin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    nasıl yani ?
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.