Şimdi Ara

★★★ Samsung Galaxy Note7 Ana Konu ★★★

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.658
Cevap
77
Favori
200.955
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Erdi' den beklenen Turkce Note7 inceleme videosu :

http://www.donanimhaber.com/cep-telefonlari/haberleri/Samsung-Galaxy-Note-7-inceleme-videosu.htm

http://www.samsung.com/tr/consumer/mobile-devices/smartphones/galaxy-note/galaxy-note7/

Note7 onkayit kampanyasi icin hemen kayit olun :

https://support-prc.samsung.com/seuk_microsites_customers/Pages/campaign2014.aspx?locale_id=tr-TR&id=Grace

Yurtdisindan alacaklar icinse onkayit kampanyasi icin en mantikli resmi site :

http://www.samsclub.com/sams/html/mobile/samsung/galaxy-note-7.html
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Telefon 4000 liradan çıktı millet note 5 i satıp alayım mı diyor. 3500 liradan normal satış devam etse bile şu kadar söyleyeyim bizim millette gram akıl yok. Kimseye hakaret etmek istemem ama daha 2 hafta önce ülke parçalanıyordu belki yiyecek ekmeğe muhtaç kalacaktık 2 haftada note 7 ye 4000 lira verecek ülke haline gelmişiz
  • Hayırlı olsun. Note 6 fena birşey olacak...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende bekliyorum takip note 6 çıkacak diye note 5 almıyorum
  • Yeni kral yolda...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bismillah.. Bu ne hız bu ne acele :) S7 den sonra note 6dan beklentiler hayli yüksek. Gerçi millet tanıtılan ama mayısın sonunda piyasaya sürülmesi düşünülen htc10 için iki konu açmış ;) Note 6 nın yaz aylarında piyasaya gireceğini düşünürsek çokta erken görünmüyor.

Hadi hayırlı olsun konunuz.

• Note5 konusunu da 29 Nisan 2015; 17:32:26 de acmistim bu basligi ise 2 hafta erken .

Acma dayanagim Note6 hakkinda ilk bilgilerin sizmasiydi Note5 te de oldugu gibi .

Samsung son 1 yildir uretim hizini gelistirdigi biliniyordu ve Note6 icin daha erken uretim yapilabilecegi yani 1-2 ay erken satisa bile baslanacagi epeydir biliniyor . Gerci Galaxy S7 satislari da iyi olmasi ayrica hizlandirmis olsa gerek .

Note6 icin tasarim cizgisi Note5 veya Galaxy S7 ye yakin olursa Samsung un isi zor derim ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi smart1978 -- 15 Nisan 2016; 19:41:38 >
  • IP 68 sertifikasi, su gecirmezlik, toza dayaniklilik da iddaa edilem bilgiler arasinda.

Ek olarak sizin listede model numaralari birbirine yakindi, bu da suna isaret olabilir; S7'ler gibi global anlamda tum cihazlara daha hizli guncelleme gelecek. Tum S7'lere bir hafta icinde yeni guncellemeler dağıtılıyor. Samsung bu konuda biraz ders alacak sanirim.

Iris tarayici da kesin gibi. Micro-SD destegi olmasa bile baz model 64GB olur umarim.

Birazi alinti birazi kendi yorumum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jinjin -- 15 Nisan 2016; 20:39:19 >
  • Önlerden

• Eşime Note 5 almıştım Sony aşığı ve Z5 Premium kullanıcısı olarak Note 5 i kalemle kullanmak gerçekten çok keyifli ve üstüne Sony'nin X Performance tan pek umutlanamadım Ön yüzden bakınca Z3 benzeri duruyor her ne adar arkasını metal kasa yapsada beğenemedim üzülerek Sony ye bir süre ara vereceğim ve

Note 6 beklemeye karar verdim Samsung Note 5 S7 ve S7 Edge ile çok iyi işler yaptığını gördüm özelliklerine gelince dolu dolu bir cihaz geleceğine kesin eminim zaten cihaz çıktığında kesin almayı düşündüğüm tek cihaz modeli olarak aklıma yazdım Allah'ın izniyle...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Engin.OK -- 16 Nisan 2016; 13:32:45 >
  • smart1978 kullanıcısına yanıt
    quote:

Sahsi talebim :

Arkasi cam olmayan mumkunse deri gorunumlu dokunma hissi ve kavramasi kaygan olmayan ergonomik bir tasarim .

Hocam yapmayin Cihaz arkasi cam olunca çok hos görünüyor Note 5 de benim ilgimi çeken özelliklerden birisi olarak söyleyebilirim. Umarim Cam olarak devam eder Samsung...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Engin.OK -- 16 Nisan 2016; 13:37:44 >
  • jinjin kullanıcısına yanıt

Hocam SD kart desteği muhakkak olur S6 da çok eleştiri aldı bu konuda S7 reklamlarında özellikle belirtiyor Samsung bakın SD kart desteğini geri getirdim diyor bence kesinlikle olması gerekir

IP 68 su toz dayanıklılık muhakkak olur S7 ile bu trende başladı Samsung hocam

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • smart1978 kullanıcısına yanıt
    Hocam konuyu sizin açtığınızı görünce sizi nereden hatırlıyorum diye düşündüm öyle siz deyince baktım Note 5 konusuna Dün devretmişsiniz konuyu. Neden devrettiniz hayırdır hocam ?

* Hayırlı olsun Note 6 konunuz tasarım olarak S7 ve Note 5 bence çok iyi seviyede olmuş Note 6 da umarım değişik heyecanlara girmez ve küçük değişikliklerle güzel bi cihaz çıkartır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Engin.OK -- 16 Nisan 2016; 13:58:57 >
  • Engin.OK kullanıcısına yanıt
    Devrettigim yok KAZARA devredilmis ! ... Devretmeye vesile olacak KENDI MAZERETIM veya MAZERETSIZ devretme ilanim dahi HIC OLMADI DA ...

Sonucta Note5 kullandigim telefon ve aktif olarak yenilikler vs benim de paylasimlarim emeklerim vardir . Sizin bu mesajinizla fark ettim . Berkan Sezer devir talebim yokken kendisince veya birileri Berkan Sezer e devretmis .

Teknik hata olsa gerek ...

Gereken duzeltmeler en kisa zamanda olacagini dusunuyor inaniyorum .

Her ihtimale karsi tepelerden birine haber verdim bekliyorum gelismeleri.

Eger bu halde devam ederse forumda forum ruhu yok derim ...
  • Engin.OK kullanıcısına yanıt
    Arkasi camli telefon temperli olsa da elde kayganlik hissi vermekte ( on camindan daha da saglam olsa da ) .

Note5 surekli o cam tarafini hissetmemek icin farkli farkli kiliflar kullanmaktayim .

Iphone bile arfkasi cam telefonlardan vazgecti . Nexus4 te vardi Googgle bile kullanmiyor arkasi cam telefonlari.

Samsung ve Samsung gibi ona ozenen bazi OEM ler de tekrar arkasi camli telefonlar kullanabilr. Tum bunlar tuketicinin talebi vardir algisi .

Premium hissi denen sey bence deri ile olur veya deri hissi veren benzer yaklasik malzemelerle .

Note5 koseleri inceldigi icin kavramasi da zorlasti .

Ergonomik acidan BENCE cam ve yekpare metal kasadan vazgecmeli .

S6 iel baslayan bu yekpare kasalar Galaxy S7 ve Note5 te dahil arada cikmis tum Amiral Modellerdeki telefonlar cihaz acilmasi cok zordur ve birkerfe servis gormusse montaji veya sokerken zarar gorme ihtimali cok yuksektir.

Ifixit gibi isin uzmanlari sitelerde bile onarilabilirlik seviyesi cok dusuk puanlidir .

Bence moduler olsun . Kasasina isteyen cam arka kapakli isteyen deri isteyen metal kapakli takabilsin .

Moduler kasa isi zor gibi . Samsung radikal tasarimlara pek kafa yormaz ama S6 dan beri radikal bir kasa degisikligi sart .

Note4 yanlari boyali yumusak bir alasimli olmasa idi o tasarim cizgisi iyiydi .

Note4 te kullandim 1 yil .

• Note 6 yavaş yavaş şekilleniyor. Exynos8890 ve 6 gb ram ile geliyor

Bu mesaja eklenen görseller:

• quote:

Orijinalden alıntı: DODANLI

Note 6 yavaş yavaş şekilleniyor. Exynos8890 ve 6 gb ram ile geliyor

Bu mesaja eklenen görseller:

Şu hafıza artık 64 ile başlasın ya.

• Zeljko Obradovic Z kullanıcısına yanıt
    64gb ile başlamasada 64gb'tı da gelsin razıyız. ;)

• 6gb ram olursa harika bir şey olur ama hep beklentiler yüksek tutuluyor.gene 4gb cikmasa bari

• quote:

Orijinalden alıntı: lovely_man1986

6gb ram olursa harika bir şey olur ama hep beklentiler yüksek tutuluyor.gene 4gb cikmasa bari

6 kesin gelecek bence yoksa satamaz zaten, işlemci aynı kamera aynı ne ile satacak note 6yı?

• Hayirlisi olsun siradaki cihaz bu galiba

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.