Şimdi Ara

★★★ Samsung Galaxy Note7 Ana Konu ★★★ (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.658
Cevap
77
Favori
200.958
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Note 7 ilgimi çekiyor... Anlamadığım nokta Samsung un yıllardır şu dış hoparlör olayında hiçbir geliştirme yapmamış olması. Çift hoparlör niye değil htc 10 gibi olsa keşke.

Ayrıca beyaz rengi de yok sanırım o ayrı bir saçmalık zaten

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu telefonda kamera ve dokunmatik ekran olacak mı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Matt_Murdock

quote:

Orijinalden alıntı: 44 plaka

Ön kamerada flaş mı var?

ön kamera flaş değil hocam retina tarayıcısı olacak büyük ihtimal onunla ilgili bir şey olması lazım

Anladım teşekkürler

• note 7 çalışır halde görüntülendi videoda

• resmi özellikleri
     ★★★ Samsung Galaxy Note7 Ana Konu ★★★
  • Çok şey eklenmemiş gibi geliyor.

S6 dan geçmeye değmez. S5 ve daha altı olanlar geçebilir belki ama yeni telefon kullananların alacağını pek düşünmüyorum.

Zaten artık standart halde hep aynı şeyleri yapıyoruz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Matt_Murdock

resmi özellikleri
     ★★★ Samsung Galaxy Note7 Ana Konu ★★★

Bu özellikler doğruysa geçmiş olsun. Batarya kapasitrsinden dolayı bu cihazı almam. Kalemli ve ilave ram'li s7 Edge olmuş...

• Note 5'te micro sd kart girişi olsaydı, Note 7'yi düşünmek için bir sebep bulamazdım!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi silversmith -- 21 Temmuz 2016; 17:23:47 >
  • Malesef samsungun yeni çöpü geliyor, umarım insanlar şu çöpe gereken tepkiyi verir de kimse almaz. Utanmadan bir de s7 edgeden 100 dolar fazlaya çıkaracaklar bir de bu cihazı. Artık Türkiyede 3600 tlye 100 kişiye falan satarsın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Note5 kullanıyorum, adamlara helal olsun aynı sene içinde çıkan her s ve note modelinde bile üstüne koya koya gidiyorlar. İlk s6 edge i gördüğümde adamlar yapmış demiştim, daha iyi ne olabilirki demiştim note5 ve s7 edge de zaten mükemmel olan tasarımı dahada geliştirdiler note7de dahada ileri gitmiş. Apple ise android de 2 yıl önce olan bir özelliği koyup o berbat tasarım(aynı) ile satsın.

• galaxy note 7 iris tarayıcı video
  • Yeni sizintida 3500 mah pil deniyor.
    http://www.sammobile.com/2016/07/22/new-leak-points-towards-the-galaxy-note-7-sporting-a-3500mah-battery/

• Bir süre önce gelen sızıntılarda 4200 mah pilden bahsedilmişti ve insanlarda büyük ilgi uyanmıştı. Daha sonra kitle sistemli olarak 3600 mah batarya olacağına alıştırıldı. S7 Edge ile aynı pilin kullanılacağı artık kesin gibi. Büyük hayal kırıklığı.

• Haggard1963 kullanıcısına yanıt
    Hocam ta note 4te bile 4100 mah pil deniyordu geldi 3220 ile
    Ki bence 3500 pil de gayet yeterli sonucta ekran cozunurlugu ayni, daha yeni islemci teknolojileri (daha guclu ama ayni guc tuketimi gibi)

• Beyler Selam

Bende note 7 bekleyenlerdenim. 2 ağustosta lansmanı gerçekleşecek biliyorsunuz. Ne zaman Türkiye'ye dağıtımı başlar? Geçen senelerden tecrübeli arkadaşlardan yorum bekliyorum.

•  ★★★ Samsung Galaxy Note7 Ana Konu ★★★

mavisi fena.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ~Lion King~

Beyler Selam

Bende note 7 bekleyenlerdenim. 2 ağustosta lansmanı gerçekleşecek biliyorsunuz. Ne zaman Türkiye'ye dağıtımı başlar? Geçen senelerden tecrübeli arkadaşlardan yorum bekliyorum.

Aynı gün bile başlayabilir. Geçen sene 1 hafta içerisinde neredeyse her yerde bulunabiliyordu.
  • Bu ozelliklerle cikacaksa simdiden sok oldum ...

Ayrica Dubai gibi bircok ulkede on siparis baslanmis ve on siparislilere ozel 128 GB micro SD kart hediye edilecek .

http://www.sammobile.com/2016/07/22/pre-orders-for-the-galaxy-note-7-now-open-in-dubai/

Turkiye de ayni kampanya beklenirdi ama YAPILMAMIS !!!

• quote:

Orijinalden alıntı: silversmith

quote:

Orijinalden alıntı: ~Lion King~

Beyler Selam

Aynı gün bile başlayabilir. Geçen sene 1 hafta içerisinde neredeyse her yerde bulunabiliyordu.

O zaman en geç 2 hafta icinde Türkiyeye damlar herhalde.

Htc 10 olmadı bu olacak sanırım?

• quote:

Orijinalden alıntı: No Way Out

Note5 kullanıyorum, adamlara helal olsun aynı sene içinde çıkan her s ve note modelinde bile üstüne koya koya gidiyorlar. İlk s6 edge i gördüğümde adamlar yapmış demiştim, daha iyi ne olabilirki demiştim note5 ve s7 edge de zaten mükemmel olan tasarımı dahada geliştirdiler note7de dahada ileri gitmiş. Apple ise android de 2 yıl önce olan bir özelliği koyup o berbat tasarım(aynı) ile satsın.

Hocam Allah aşkına Samsung nerede üstüne koyarak ilerlemiş...

S6 ve Note 5'de önveki sürümlerde olan iki özelliği kırptı, sonraki sürümde geri koydu. Bence Note 5 ve s6 sahipleri sd kart ve su geçirmezlikten mahrum Samsung almak yetine gidip iPhone alsalar daha avantajlıydı...

Yıllardır aynı, 50 tl'lik mp3 çalardan daha düşğk seviyede ses kalitesi, mono hoparlör, bir de bu olumsuzluklara çıkmayan pil de eklendi. Htc, Lg ve hatta Apple'da mesela çok daha kaliteli müzik dinlenebiliyor. S6 ve Note 5'de bir de sd kart da gitti.

Şimdi yeni Note 6 gb ram ve yüksek işlemci hızıyla son sızıntılardaki pil kapasitesiyle geldiği takdirde yeterli kullanım süresi sunacak mı? Ya da s7'den ne farkı olacak...

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.