Şimdi Ara

★★★ Samsung Galaxy Note7 Ana Konu ★★★ (466. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.658
Cevap
77
Favori
200.963
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 464465466467468
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ceycey111

Yeni seri note 7 de patlamış

http://www.webtekno.com/yok-artik-degisimden-gelen-yeni-note-7-dde-patladi-h20492.html

Bu olay, sabotaj olsun veya gerçek olsun. Sonuçta benim tezimi değiştirmiyor; adın çıkmış dokuza inmez sekize! Note 8 sürecini hızlandırıp tüm N7 sahiplerini iadeye davet etmesi gerekir. "Bırak artık şu aşırı kapitalist tavırlarını, çırpındıkça batıyorsun." Diyesim geldi ama demiyorum işte.

• Engin.OK kullanıcısına yanıt
    Söylediklerinize katılıyorum, ikinci elde telefonu iyi bir fiyata satmak hiç de kolay olmayacak. Ama ikinci el piyasası da Samsungu ilgilendirmiyor ki, onun için herhangi bir tazminat vs de beklemeyin zaten.
    Eskiyi getir yeniyi götür kampanyaları Türkiye'de başlasa iyi olur, ama sanaırım daha çok bekleriz bunu.
  • Professor X kullanıcısına yanıt
    Alacak kişi çok oyun oynuyorsa, Snapdragon versiyonunu seçmesi daha mantıklıdır.
  • Chronos1121 kullanıcısına yanıt
    işte bu muallak gelecekten dolayı da telefonu iade etmeyi düşünüyorum. iPhone almak istemiyorum. Sony Xperia XZ ile 1 sene devam edip Note8 alsam mı diye düşünüyorum...

EK : tabi çok severek kullandığım Note7 den vazgeçebilirsem. İlk defa, hayatımda ilk defa hangisi diye kesin kararımı ertelediğim bir durumdayım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Engin.OK -- 28 Eylül 2016; 18:14:42 >
  • Konu ile alakalı hemen iletişime geçen Samsung, “Hemen bir uzman gönderip inceletelim” talebinde bulunsa da Renjie bu durumun herkes tarafından bilinmesi gerektiğini ve sorunun çözülmediğini aktarmak adına bu talebi reddetmiş.

Madem patladini idaa ediyorsun hemde hayir gelmesin diyorsun apple koyunlari sabotaj yapiyor kendilerine gore....

Ben samsung'un yerinde olsam Note7'yi filan daha piyasaya surmem martta mwc'de s8 le beraber Note8 cikaririm hem guc gosterisi hemde 2 telefonda ayni anda cikar.

Onuda gectim madem Note7 cikariyorsun S7 islemcisini neden kullanirsin ben mesela note almak istiyorum ama 6 ay eskimis bir islemciyi almak bana sacma geliyor.Amiral gemisi Galaxy S serisi belki ondan ama

Neyse s6 kullanicisi olarak S8'i bekliyorum aradigimi bulamazsam S9'a kadar yolu var.Apple'a cok buyuk darbe vurucakti samsung bu sene belliki Şerefsiz ABD istemedi boyle birseyi.Milletide anlamiyorum ulan senin 1 numarali dusmanin ABD hala onun urunlerini aliyorsun ne diyeyim.....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marrusia -- 28 Eylül 2016; 18:15:01 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: gajiin

Teşekkür ederim cevabınız için.
    kulaklıkların ayrı ayrı atanabildiğini bilmiyordum dediğiniz şekilde kullanılabilir o zaman.
    gerçi devamlı şarjla uğraşmak da sıkıntılı.
    sonuçta telefonu şarj et :) akıllı saati şarj et derken bir de kulaklık işin içine girerse uğraşmam zor olur benim.
    Level U ile devam o zaman bir müddet daha. Tabi bu da şarj oluyor ama 3-4 günde bir falan anca şarj ediyorum yetiyor.

Level U var ise gerek yok çok Icon X'e aslında spor yapmıyorsanız. Bende Gear S2 aldığımda Level U hediye etmişlerdi. Sporda kullanmak için düşündüm iPhone'a o kadar para vermektense elimde son teknoloji ürünleri olsun kullanayım diye düşündüm. Aslında Icon X ile Fit2 arasında gidip geliyorum bazen ama bu kezde S2 Geara yazık :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Sevgili @chronos1121

Sizi ben dahil başta değerli @grolof ve onlarca Notesever zaten yıllardır tanıyor.

Kimseye kendinizi anlatmanıza gerek yok ki :)

Saygılarımla...

• Gear IconX kulaklığı 23 Ağustos'tan beri kullanıyorum.

Şayet benim kullandığım üründe fabrikasyon bir sorun yok ise geçmiş sayfalarda mini bir incelemesini de yazdığım bu kulaklık pil konusunda beklenenin çok altında bir durumda.
    Ve genel anlamda daha katedecek uzun bir yolu var.

Kutuda bir kulaklık şarj olurken diğerine geçme konusu yani konuşmak için 2 kulaklıktan birini drama olayı doğru da atadığınız kulaklıkta ki şarjın %ne kadar kaldığını uyaran Türkçe sesli uyarı, sizi bugüne kadar ki denemelerimde beni 1 kere hariç sadece hep %5 de uyardı ve kalan %5 ile diğer kulaklığı atamayı seçme şansınız olmuyor.
    Uygulaması üzerinden de sadece görsel olarak pil süresini görüyorsunuz yani % ile göstermiyor.

Kulaklığı tam şarj ettiğinizde hiç kullanmazsanız da kutu içinde iken bile 2 saatte durduğu yerde pil yiyor.
    Hemde %50 kadar!
    Kutu içinde hem kutuyu hem kulaklıkları tam şarj ettikten sonra kabloyu sökünce, 30 dakika kadar daha kulaklıkların şarj olduğunu gösteren 2 Led yeşil yani dolu olarak 30 dakika kadar daha niye ise yanıyor.

Diyeceğim odur ki başta da belirttiğim gibi bendeki üründe fabrikasyon bir sorun yok ise mantık güzel ama kullanılabilite olarak daha yolun çoook başında bir ürün.
    Fiyat konusunda bir sıkıntınız yok ise alıp deneyin ama nokta atış için bu fiyat, verdiği performans ile kabul edilemez bana göre.

Saygılarımla...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IRoN -- 28 Eylül 2016; 18:26:32 >

• quote:

Orijinalden alıntı: batarya zayıf

quote:

Orijinalden alıntı: MuBi

Gelen güncellemeye rağmen %100 yapmak mümkün; ancak sağlıklı değil, aksi halde samsung kısıtlama olayına zaten gitmemiş olurdu. %80 sabah 8den akşam 20'e rahat çıkarır diye düşünüyorum. Değişim süreci çabuk biterse sıkıntı olmamış olur.

Nasıl %100 yaparım tekrar? Aktif kullanıyorum %20 beni etkiler.

Cihaz bakımı, pil ve 3 noktayı genişlettiğinizde %80 sınırına geliyor.

• Hocam Samsung Note 7 Stock Rom'a Resolution/Dpi ayarı falan mı koymuş. Dpi konusu benim için önemli, genelde custom romlarda olur bu düzenleyebilme olayı. Bu note 7 stock rom'da da var gibi bir şey duymuştum, ne kadar doğru?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Professor X -- 28 Eylül 2016; 18:38:39 >
  • Engin.OK kullanıcısına yanıt
    Bugün bende gittim Konya servisine. Sana söylenen şeylerin aynısın söylediler. Yedek cihaz vermiyorlar, ekim ayı içinde telefonlar gelecek vs..vs.. Ben eylül ayının başında vermiştim iki adet Note 7'yi kutuları ile birlikte. Ayrıca Samsung Türkiye bize net bilgi vermiyor siz 4447711'i arayarak daha net bilgi alabilirsiniz dediler. Bende aradım, ne yedek telefonla ilgili bir gelişme var, nede yeni Note 7 ile ilgili. Tek dedikleri beklemenizi rica ederiz
  • IRoN kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam :)
    Siz bu sene Note 7 ile mi devam edeceksiniz?
  • Professor X kullanıcısına yanıt
    Güç tasarruf modunda ekran çözünürlüğü seçebiliyorsunuz. Ancak bu modların işleyişi biraz gariptir, pil süresini ne kadar arttırıyorlar tam bilmiyorum, ama mesela performansı arttırmıyorlar. Yani ekranı HD kalitesine aldığınızda oyunlar daha çabuk açılmıyor, veya daha fazla fps vermiyorlar.

• Arkadaslar telefonum gelmis. Yarin ogle vaktinde alcam incelememi yazarim. Bomba gibi inceleme geliyor. Ozellikle pil konusunda..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • buyukaptan kullanıcısına yanıt
    Aksesuar numarasına bakın hele. Vermeyin aksesuarları vermediyseniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: buyukaptan

Arkadaslar telefonum gelmis. Yarin ogle vaktinde alcam incelememi yazarim. Bomba gibi inceleme geliyor. Ozellikle pil konusunda..

bunlar telefonu hangi şehir de daha çok sattı diye bakarak mı gönderiyor nedir ya , izmitteyim arkadaş istanbula 1 saat yav

• Yedek telefonlar iptal. Samsung TR'nin rezilliği. Mağdur etti telefonu geri verip bekleyenleri.

• DrHolyday D kullanıcısına yanıt
    Vermek istrmiyorum ama veredebilirim kararsizim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GoldPunch

quote:

Orijinalden alıntı: richierich59

quote:

Orijinalden alıntı: GoldPunch

quote:

Orijinalden alıntı: richierich59

Peki arkadaşlar bu saatten sonra Note 5 mi önerirsiniz Iphone 6s 16 gb mı ?

16 GB telefonlardan uzak durun. Ben olsam S7 Edge'e kayardım.

Hocam o telefon Teknosa, Media Markt gibi yerlerde 3300, TL biraz pahalıya kaçıyor. O yüzden bu ikisi arasında kalmıştım ama

Hocam HB'de Samsung Türkiye garantili 2800TL civarı. Paralel ithalat garantili ise 2400 e bulunabiliyor. Ben de arada kaldım açıkcası.

http://www.hepsiburada.com/samsung-galaxy-s7-edge-samsung-turkiye-garantili-pm-telcepsams7e32

Aynen hocam ama internetten almak var bir de yakındaki bir mağazadan almak var. İthalatçı garantili gerçekten çok uygun fakat Snapdragon işlemciye sahip, Türkiye garantili ise Exynos bu da fiyat farkını ortaya koyuyor bence ayrıca Hot Pixel sorunu yüzünden ithalatçı garantili almak mantıklı değil gibi

• mmnder16 kullanıcısına yanıt
    Bu note 4'ü bende kullandım 3-4 gün. Son sürüm, sıfırlanmış vs. Kendime göre ayarlamıştım. Cihazda hızlı şarj var ama şarjı dayanmıyordu bana wifi ile. Aşırı ısınıyordu tabi hızlı şarjda.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 464465466467468
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.