Şimdi Ara

Beşiktaş Kombine ve Bilet Devretme [Ana Konu] (43. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.021
Cevap
241
Favori
384.049
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Maclari kale arkasindan degil numaralidan izlemek isteyen varsa galatasaray ve dinamo kiev maclarini gise fiyatindan devredecegim. Bati tribun 428 blok. Iki mac 500 lira. İsteyen mesaj atabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Galatasaray maçı için 2 adet Yeni Açık Alt (Kuzey Tribünü) bilet bulunmaktadır. İlgilenenler dm atabilir
  • eski açık güney alt 120 bloktan 1 adet bilet arıyorum. özel mesaj ile ulaşabilirsiniz. teşekkürler..
  • Galatasaray maçı için 7. veya 8. kategori 3 adet bilet devretmek isteyen pm lütfen. Teşekkürler
  • Beşiktaş Kombine ve Bilet Devretme [Ana Konu]

Merhaba,

Malesef Galatasaray ve Dinamo K. maclarına gidemeyeceğim. İstenirse her iki maç için 500 TL veya sadece maç bazında gişe fiyatından 124 Blok 16 numaralı koltuğumu devredeceğim. İlgililer doğrudan iletişime geçebilirler.

İstenirse sadece GS Maçı gişe fiyatından devredilebilir.D kiev maçıda aynı şekilde gişe fiyatından devredilebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trivela -- 20 Eylül 2016; 17:27:02 >

• Merhaba,

Şehirdışında olacağımdan maça gidemiyorum. 2 adet biletimi Galatasaray maçı için gişe fiyatından devretmek istiyorum.

Koltuklar stadın en iyi görüş açılı yeridir. Ücretsiz yemek ve içeçek vardır.

1903 Tribünü C Blok Sıra 1

Gişe Fiyatı: 1100 TL dir.

Koltuklar yıldız ile işaretli yerdir.
    Beşiktaş Kombine ve Bilet Devretme [Ana Konu]

• 7. veya 8. kategoriden bilet arıyorum. Devretmek isteyen pm lütfen.
  • Silinebilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kazimf -- 27 Eylül 2016; 15:27:00 >
  • Gs maçı için 2 adet 7. veya 8. kategori bilet devretmek isteyen pm lütfen
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yuemef -- 26 Eylül 2016; 14:06:12 >
  • vodafone'dan hediye bilet kazandım bunu başkasına devredebiliyor muyuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Christian Louboutin

vodafone'dan hediye bilet kazandım bunu başkasına devredebiliyor muyuz?

Passo üzerinde görüyorsanız ve devir işlemlerinde TC Kimlik yazabileceğiniz kısım varsa devredebilirsiniz. Başka bir sistemle giriş sağlayacaksanız bilmiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yuemef

quote:

Orijinalden alıntı: Christian Louboutin

vodafone'dan hediye bilet kazandım bunu başkasına devredebiliyor muyuz?

Passo üzerinde görüyorsanız ve devir işlemlerinde TC Kimlik yazabileceğiniz kısım varsa devredebilirsiniz. Başka bir sistemle giriş sağlayacaksanız bilmiyorum.

evet passo üzerinde o kısım görünüyor teşekkürler
  • Gs maçına blok 108 sıra 17 kuzeyden 3 adet biletimiz var yan yana. ilgilenenler mesaj atabilir. Kale arkası için en iyi yer şüpheniz olmasın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3. kategori kombinem Galatasaray maçı için devredilecektir.
    İlgilenenler mesaj atabilir.
  • Beşiktaş Galatasaray Maçı için Blok 106 Sıra 13 kombine tek maç transfer edilebilir, isteyen ulaşabilir.
  • 5. kategori 402. Blok biletimi gişe fiyatından devrediyorum. İlgilenen arkadaşlar özel mesaj atabilir.
  • Merhaba Arkadaşlar,

Beşiktaş eski açık kombinem var ve maçlık değil tüm sezon olarak devretmek istiyorum.Passolig üzerinden devir olmuyormuş.Bunun bir yolu yordamı var mıdır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: orkunbjk

5. kategori 402. Blok biletimi gişe fiyatından devrediyorum. İlgilenen arkadaşlar özel mesaj atabilir.

Bilet için akşama kadar birine söz verildi. O kişi almazsa tekrar ilan açacağım.
  • Maç günü Konya da olacağımdan GS maçı için 4. Kategori Kapalı üst orta 416 Blok Kombinemi gişe fiyatından (325 TL)devredebilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Peja -- 20 Eylül 2016; 16:29:51 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.