Şimdi Ara

Titanfall 2 (2016) [PC ANA KONU] (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
348
Cevap
10
Favori
12.885
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Titanfall 2 : Single Player Gameplay Vision
  • Bu oyunda 1 oyundaki online maçlardaki gibi robotlar vs askerler olacakmı pc kontrolündeki adı aklıma gelmedi şu an Sürekli karıştırıyordum sinir etmişti beni.
  • Titanfall 2: Single Player Story Vision
  • quote:

Orijinalden alıntı: FreeMaNMeliH

Bu oyunda 1 oyundaki online maçlardaki gibi robotlar vs askerler olacakmı pc kontrolündeki adı aklıma gelmedi şu an Sürekli karıştırıyordum sinir etmişti beni.

Olacak ne yazık ki. Ben ilk oynadığım zaman anlamamıştım pc kontrolünde olduklarını dedim ne iyi oynuyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sırf o yüzden satın almayı düşünmüyorum şuan, bf yeter Çünkü bence onlar çok karıştırıyor ortalığı dediğin gibi bende baya kill yapmışım diyorum meğerse pilot değil minyon muş
  • EA resmen oyunu kendi elleri ile bitiriyor BF1'den bir hafta sonra FPS oyun çıkarmak çok saçma aralarında en az 2 ay olmalıydı bence.Birinci oyunu çok sevmiştim açıkçası bunu da almak istiyorum ama hem BF1 hemde bu fazla gelir gibime geliyor.
  • Electronic Arts'ın belki de şimdiye kadar çıkardığı en başarılı FPS oyunu olan Titanfall, kritiklerin büyük çoğunluğundan tam puan almayı başarmış, aksiyon dolu ve akıcı oynanışı ile FPS severlerin gönlüne taht kurmuştu. sürpriz olmayan bir şekilde geçtiğimiz aylarda 2. oyunu duyurulan Titanfall, PC için hem geliştirilmiş grafikler, hem de daha detaylı oynanış seçeneklerini oyunculara sunacak.

Bugün ise oyunun tekli oyuncu kısmından yeni bir fragman yayımlandı. İlk Titanfall'a göre çok daha detaylı bir hikaye mod'unu bizlere sunacak olan Titanfall 2, bizleri bir kez daha devasa robotlarımıza emanet edecek gibi gözüküyor. Battlefield 1'in hikaye mod'undaki atılımdan sonra, Titanfall 2 için de umutlarımızın arttığını belirtmek gerek.

PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformları için Respawn Entertainment tarafından geliştirilen başarılı FPS oyunun devamı Titanfall 2, 28 Ekim'de tüm bu platformlar için satışa sunulmuş olacak.

İşte Titanfall 2'nin yeni hikaye fragmanı:

• Yerimizi alalım 1.oyunu az oynamadık bu oyun daha çok ses getirir gibi
  • Titanfall 2: EXCLUSIVE 4K 60 FPS Single Player 'Trial By Fire' PC Gameplay – On TITAN X!
  • Titanfall 2'nin İlk Gün Yaması 88MB

[simage]
    Titanfall 2 (2016) [PC ANA KONU]
    [/simage]

Özellikle son yıllarda fazlasıyla yükselen oyun boyutlarının yanında bir de yine yüksek boyutlarda ilk gün yamaları görüyorduk ancak bu durum çıkışını gerçekleştirmeye hazırlanan Titanfall 2 için geçerli değil.

Titanfall 2'yi geliştiren Respawn Entertainment'in CEO'su Vince Zampella, twitter üzerinden yaptığı açıklamayla birlikte oyunculara boş alan açmalarını belirterek Titanfall 2'nin 88MB boyutunda ilk gün yaması alacağını duyurdu.

"Clear some space on your hd, the #Titanfall2 day one patch is... 88MB"

Titanfall 2, 28 Ekim 2016 tarihinde Xbox One, PC ve PlayStation 4 platformları için çıkış yapacak.

Titanfall 2'de ilk oyunun aksine bu kez hikaye modu da bulunacak ve multiplayer kısmında ise ilk oyunda üç adet olan Titan sayısı bu oyunda altıya çıkarılmış durumda.

KAYNAK BSC

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Prometheus- -- 24 Ekim 2016; 17:02:37 >

• Titanfall 2'nin İnceleme Puanları + Çıkış Videosu
    http://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-Titanfall_2nin_inceleme_Puanlari__Cikis_Videosu-85184.htm#yorumlar

Titanfall 2 İnceleme Puanları -- 11 İnceleme metascore 87

God is a Geek 95
    Digital Spy 90
    TheSixthAxis 90
    Hardcore Gamer 90
    GamesRadar+ 90
    GameSpot 90
    PlayStation LifeStyle 90
    Everyeye.it 87
    NZGamer 82
    USgamer 80
    Gameblog.fr 80

• Oyun en ucuz nerede bilgisi olan var mı? Kinguin ve G2A'da 145tl gibi bir fiyata geliyor.
  • 8G RAM mi bu oyunmu diye düşündüm 8gb ramde karar kıldım. yorumlara bi bakarım eğlenceli bi oynanış sunuyorsa ve oyun iyiyse ilerde indirimlerde almayı dusunuyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: melkor23

Oyun en ucuz nerede bilgisi olan var mı? Kinguin ve G2A'da 145tl gibi bir fiyata geliyor.

durma play titanfall 2 yi dağıtmaya başladı . Fiyatı 139tl. Öğleden sonra bende almayı düşünüyorum.
  • Arkadaş neden bu kadar durgun bu konu yahu? Hiç mi oynayanı yok.
  • Oyunu neden böyle bir tarihte çıkardılar ki. İkisi de aynı tarz. Herkes önceliğini BF1'e verecektir. Onu alacaktır. Bi Ocak Şubat gibi çıkarsalardı daha iyi satış rakamı yakalarlardı bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MoRaCe

Oyunu neden böyle bir tarihte çıkardılar ki. İkisi de aynı tarz. Herkes önceliğini BF1'e verecektir. Onu alacaktır. Bi Ocak Şubat gibi çıkarsalardı daha iyi satış rakamı yakalarlardı bence.

Call of duty kitlesine sahip olabilmek için.

• quote:

Orijinalden alıntı: Hazreti Nathan Drake

quote:

Oyunu neden böyle bir tarihte çıkardılar ki. İkisi de aynı tarz. Herkes önceliğini BF1'e verecektir. Onu alacaktır. Bi Ocak Şubat gibi çıkarsalardı daha iyi satış rakamı yakalarlardı bence.

O kitle başka oyun almaz hocam. Kör casual oyuncular onlar.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Hazreti Nathan Drake

quote:

O kitle başka oyun almaz hocam. Kör casual oyuncular onlar.

İlk oyun ile bir kısmı kaymıştı. Kalite artırılırsa neden olmasın. Buda casual kitleye hitap ediyor ve cod her geçen gün kalite düşürüyor. Hoş kalite diyede birşey kalmadı oda ayrı bir olay.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.