Şimdi Ara

ENERJİ VERECEK YİYECEKLER LAZIM NE YEMELİYİM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
0
Favori
37.857
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • MERHABA ENERJİ VEREN YİYECEKLER NELERDİR MESELA FINDIK VAR BAŞKA NELER VAR ENERJİ İÇECEKLERİ İŞE YARIYORMU Bİ YARDIM EDERSENİZ SEVİNİRİM

• ananas ama manavdan alacaksin dogal dopink ben onuı yiyince hem aziyorum hem azitiyorum hemde elim dursa g*tüm durmuyor.
  • ne iş _?
  • AZIP AZMANDAN BANANE FUTBOL TURNUVAMIZ VAR ONUN İÇİN ENERJİ VEREN BİŞEYLER YEMEM GEREKİYOR

BAŞKA ÖNERİSİ OLAN VARMI??
  • rodeo...
    ahmetler, mustafalar, emureler için...
  • quote:

Orjinalden alıntı: GM Batsu

ananas ama manavdan alacaksin dogal dopink ben onuı yiyince hem aziyorum hem azitiyorum hemde elim dursa g*tüm durmuyor.

oda güzel
  • sen onu ye bak dopink mi daha iyi omu daha iyi yani acayip haraketlendiriyor. Kenya Malkaya Yarim saat.
  • mesir
  • öyle bi girmişsin ki heyecanlı heyecanlı dedim kesin deplasman var galibaama başka deplasmanmış
  • quote:

Orjinalden alıntı: diemavili

rodeo...

diemavililerde tadabilir
  • hadi arkadaşlar şuana kadar bttek rodeo geldi başka ne yesem olur ananas dışında
  • quote:

Orjinalden alıntı: Nightmare_2

mesir

sakin ha sakin yiyim falan deme ben bi kavanoz yedim bir kere diyom bune flan baharatli falan sakin ha babam kelepce takacakti odaya kapatacakti beni dişariya cikartmadilar 1 ay falan.
  •  ENERJİ VERECEK YİYECEKLER LAZIM NE YEMELİYİM

Çiğköftenin asıl maddesi İSOT ye

İSOT
    Anepfıstığı
    Fındık
  • quote:

Orjinalden alıntı: KIZILÖTESİİ

ENERJİ VERECEK YİYECEKLER LAZIM NE YEMELİYİM

Çiğköftenin asıl maddesi İSOT ye

İSOT
    Anepfıstığı
    Fındık

isot nedir nere satılır bilmiyom ama çiğköfteyi çok severim ve çok yerim ama maçta midem bozulabilir
  • evet bulabilirsen mesir macunu ye..arkadaş getirmişti okula.. falım sakızları gibi büyüklükteydi ve 1 tane yedi bi sıcaklık artışı fln bi yerinde duramama oldu..baya işe yarıyor...

hata 2 kaşık fln ye çok iyi olur bi oraya bi bura koşarsın maçta...!

edit: ufak kavanozlarda satıyolardır büyük ihtimalle..!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BetaMode -- 14 Ocak 2007; 21:22:19 >
  • cesitli kuruyemis turleri ile hazirlanip icine bal vs gibi seyler atilan karisimlar var bulabilirsem yazicam o da olabilir
  • quote:

Orjinalden alıntı: emure

quote:

Orjinalden alıntı: diemavili

rodeo...

diemavililerde tadabilir

ne demek istiyon len sen???
  • sakiz türü deildi benim yedigim bildiginiz macundu.
  • quote:

Orjinalden alıntı: .ImpossibleIsNothing

evet bulabilirsen mesir macunu ye..arkadaş getirmişti okula.. falım sakızları gibi büyüklükteydi ve 1 tane yedi bi sıcaklık artışı fln bi yerinde duramama oldu..baya işe yarıyor...

hata 2 kaşık fln ye çok iyi olur bi oraya bi bura koşarsın maçta...!

edit: ufak kavanozlarda satıyolardır büyük ihtimalle..!

abi ben biryere gidip bunu sorarsam utanırım yaw yanlış anlarlar pahalı bişeymi bu melet?

@diemavili

eksik yazmışsın tamamladım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emure -- 14 Ocak 2007; 21:27:07 >

• quote:

Orjinalden alıntı: ZEUS__

öyle bi girmişsin ki heyecanlı heyecanlı dedim kesin deplasman var galibaama başka deplasmanmış

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.