Şimdi Ara

Trequartista10.com | İtalyan ve Dünya futbolunda taraftarın sesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
1
Favori
1.017
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  Trequartista10.com | İtalyan ve Dünya futbolunda taraftarın sesi

İtalyan futbolunda taraftarın sesi

Dünya futboluna dair

Trequartista10.com
    Türk spor medyasında Avrupa futboluna yeteri kadar yer verilmediği gibi yerelde de üç büyükler dışındaki takımların yok sayıldığının bilincinde olarak, İtalyan ve dünya futboluna dair kaliteli içeriğin ve bilginin yine takipçileri tarafından oluşturulabileceğine inanarak kurulmuş bir platformdur. Trequartista10 bünyesinde İtalyan ve dünya futbolu severlerin takımlarıyla ilgili okumak istediği ve görmeye hasret kaldığı makaleler, eleştiriler ve sayısız içerik mevcut olmakla birlikte tüm okurlarımızın katkısına da açıktır.

SİZ DE YAZIN!

TAKİP ET!

SON YAZILAR

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi O Rei -- 29 Eylül 2016; 20:20:11 >

• Dünyadan Futbol bölümünde, özellikle Roma konusundaki yazılarınızı özenle okuyorum. Çok sıkı bir futbol takipçisiniz. Blog'unuz hayırlı olsun hocam. Juve ve Milan bölümünde aktif arkadaşlarımızın siteye göz atmasını isterim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jurgen Klopp

Dünyadan Futbol bölümünde, özellikle Roma konusundaki yazılarınızı özenle okuyorum. Çok sıkı bir futbol takipçisiniz. Blog'unuz hayırlı olsun hocam. Juve ve Milan bölümünde aktif arkadaşlarımızın siteye göz atmasını isterim

Güzel yorumlarınız için teşekkürler hocam.
  • İtalya futbolunu takip eden kaldı mı diyerekten uplayayım konuyu
  • Sitemiz yeni sezonda da yayın hayatına devam ediyor. 6 aydır hiç durmadık. Desteklerinizi bekliyoruz.
  • Şimdi de dünya futboluna dair herşey!

http://trequartista10.com/regista-blog/

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlk yazımı blogda paylaştım.

http://trequartista10.com/2016/09/25/normal-birinin-liverpoolu/

• Hocam kullanıcı adım ArtıDilencisi yorum yaptım ama yönetici onayı istiyor malesef onayı kaldırırsanız site için daha iyi olur

• Takip. Konu ilgimi çekti. Mesai bitsin, akşam evde siteyi inceleyeceğim. Hatta şöyle 8-9 gibi birisi bi alıntılarsa bu mesajı çok müteşekkir olurum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rodoplu

Hocam kullanıcı adım ArtıDilencisi yorum yaptım ama yönetici onayı istiyor malesef onayı kaldırırsanız site için daha iyi olur

Hocam anladığım kadarıyla web tasarım olaylarında tecrübelisiniz. Tabi sizin tecrübeleriniz doğrultusunda tespitinizde haklısınızdır.
    Fakat bu siteye çok fazla spam geliyor.
    Zaten yeni yazılar yazıldıktan sonra ben Yorumları kontrol ediyorum devamlı. Yorum 24 saat bile beklemez yani, hemen onaylanır.
    Yorumunuzu onayladım, sıkıntı yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: Papa Emeritus III

Takip. Konu ilgimi çekti. Mesai bitsin, akşam evde siteyi inceleyeceğim. Hatta şöyle 8-9 gibi birisi bi alıntılarsa bu mesajı çok müteşekkir olurum.

Hocam var mı bir yorumunuz?

Bu arada son yazımız:
    http://trequartista10.com/2016/09/29/sans-tesadufleri-sevmez/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi O Rei -- 29 Eylül 2016; 20:22:34 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.