Şimdi Ara

hard format tam olarak nasıl atılır?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
118.510
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar bildiğim kadarıyla * 3 yes ve açma/kapama tuşuna birlikte basınca hard format atılıyor.ama ben telefonuma bu ilemi uyguladığımda telefonum normal bir şekilde açılıyor.neyi yanlış yapıyorum.tüm tuşlara aynı anda mı basmak gerekiyor(burda demek istediğim basmaya başladığımız an)

• arkadaşm hata snde deil bnm 6630um var bnde atıorum herşey normal açılıo hç formating fln yazmıo ama format mükemmel bi şekilde atılıo tel sıfırlanıo eğer böle oluosa snde problm yok demektir
  • quote:

Orjinalden alıntı: aNLcLk_1905

arkadaşm hata snde deil bnm 6630um var bnde atıorum herşey normal açılıo hç formating fln yazmıo ama format mükemmel bi şekilde atılıo tel sıfırlanıo eğer böle oluosa snde problm yok demektir

yo açılıyor ve eskiden verdiği ,yüklediğim programla ilgili olan hatayı vermeye devam ediyor.
  • Yaptığın işlem doğru, dediğin tuşlara sırayla bas, en son açma kapama tuşuna bas ve bekle, format yazısını görene kadarda bırakma. Bir kaç denemede olacaktır, yani olması gerek...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Noxco

Yaptığın işlem doğru, dediğin tuşlara sırayla bas, en son açma kapama tuşuna bas ve bekle, format yazısını görene kadarda bırakma. Bir kaç denemede olacaktır, yani olması gerek...

sırayla bas derken
    -bas ve bekle mi
    -bas ve parmağını çek mi?
  • hayır çekme, yani eminim doğru yapıyosundurda. sırayla aşağıdan yukarı doğru bas, bu çokta önemli degil ama sırayla bir parmağınla yıldız, ötekiyle 3 tuşuna, bir başka parmağınlada YES yani arama tuşuna basarken en son olarak başka bir parmağında en son olarak açma kapama tuşuna bassın, tüm bunları basılı tutup sen beklerken bir süre sonra ekranda formatting yazısı belirmeli, o yazıyı görünce bırakmalısın. Fakat şu kadırını söyleyim, ilk denememde bende hic başaramadım, en az 3 kez üst üste denemede formatı başlatabildim.
  • quote:

hayır çekme, yani eminim doğru yapıyosundurda. sırayla aşağıdan yukarı doğru bas, bu çokta önemli degil ama sırayla bir parmağınla yıldız, ötekiyle 3 tuşuna, bir başka parmağınlada YES yani arama tuşuna basarken en son olarak başka bir parmağında en son olarak açma kapama tuşuna bassın, tüm bunları basılı tutup sen beklerken bir süre sonra ekranda formatting yazısı belirmeli, o yazıyı görünce bırakmalısın. Fakat şu kadırını söyleyim, ilk denememde bende hic başaramadım, en az 3 kez üst üste denemede formatı başlatabildim.

ok. saol
  • Sanırım tek yapılması gereken * 3 YES ve AÇAMA/KAPAMA Tuşlarına sırayla basılı tutmak ekranda Formatting filan yazmıyo ama telefon zaten formatlanmış bir şekilde açılıyor.
  • Hayir yukarida anlatildigi gibi yaparsan, yani 3 tus kombinasyonuna ayni anda basip, telefonu acarsan basili tutup, ekranda formatting yazar ve dolmaya baslar ekran, format bitince de telefon acilir yepyeni olarak...
    Kolay gelsin
  • yaw bana formating falan yazmadı ama formatladı
    Ama bunu tek başınıza yapmak çok zor birinden yardım almanız gerekiyo
    * 3 yes aç/kapa tuşlarına sıra ile basın ama basınca çekmeyin elinizi yani * bas ve basılı kal sonra 3 e bas ve basılı kal...
    Telim E50
  • formating bazı modellerde yazar bazılarında yazmaz ama format attığı garanti bence tartışmayın:)(örn:6630da yazmıo fakat 3230da yazıo)
  • Symbian 8.0 ve sonrasında formating yazısı çıkmamaktadır. Ancak açılışta tarih-saat yenilemenizi istemesinden anlayabilirsiniz.
  • beyler benim telim nokia E65 ama format atamiyorum hic bi turlu yemiyor daha once bu sekilde en az elli telefona format attim ama bunda yemiyor ne yapmaliyim acil yardim lutfen... he bide formati telefon msjlari acmiyor okuyamiyorum diye atmak istedim belki duzelir diye mesajlara giriyor gelen kutusunada giriyor ama gelen msj acmiyor gonderdigim msjida acmiyor ama gorebiliyorum ne gonderdigimi ve ne geldigini sizce ne yapmaliyim.... pls yardimmmm

• yıldız-kare-7370 -kare yap..
  • Nokia E65 modelinde malesef Hard-Format mümkün değil...
    *#7370# yaparak fabrika ayarlarına dönebilirsiniz.
    quote:

Orjinalden alıntı: mefsey

beyler benim telim nokia E65 ama format atamiyorum hic bi turlu yemiyor daha once bu sekilde en az elli telefona format attim ama bunda yemiyor ne yapmaliyim acil yardim lutfen... he bide formati telefon msjlari acmiyor okuyamiyorum diye atmak istedim belki duzelir diye mesajlara giriyor gelen kutusunada giriyor ama gelen msj acmiyor gonderdigim msjida acmiyor ama gorebiliyorum ne gonderdigimi ve ne geldigini sizce ne yapmaliyim.... pls yardimmmm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakan. -- 16 Kasım 2007; 9:31:44 >

• YIDIZ KARE 7370 KARE TELEFON AÇILIP KAPANACAK AMA ŞARJFUL OLACAK VE HAFIZA KARTINI ÇIKARTMALISIN KOLAY GELSİN
  • HART FORMAT YANLIZCA6600-6680 66 SERİLERİ VE DE N SERİSİNDE OLUR YANİ S60LARDA S40 LARDA YAPILMAZ ONLARDA YANLIZCA FAB.AYARLARINA DÖNÜLÜR...SEVGİLER
  • arkadaslar eger basili tuttuktan sonra hemen aciliosa telefonunuz bilinki format atmissinizdir...
    pin kodunu girin eger size ulke sehir tarih falan soruyorsa atmissinizdir;)
  • quote:

hayır çekme, yani eminim doğru yapıyosundurda. sırayla aşağıdan yukarı doğru bas, bu çokta önemli degil ama sırayla bir parmağınla yıldız, ötekiyle 3 tuşuna, bir başka parmağınlada YES yani arama tuşuna basarken en son olarak başka bir parmağında en son olarak açma kapama tuşuna bassın, tüm bunları basılı tutup sen beklerken bir süre sonra ekranda formatting yazısı belirmeli, o yazıyı görünce bırakmalısın. Fakat şu kadırını söyleyim, ilk denememde bende hic başaramadım, en az 3 kez üst üste denemede formatı başlatabildim.

bu işlemin tel. açıkkenmi yapılması gerekiyo kapalıykenmi? benim tel.N70 güvenlik kodunu 5 kere yanlış girdiim için kilitlendi dediiniz işlemleri yapıyorum hala güvenlik kodu soruyo yanlış yapmamdanmı kaynaklanıyo? yardımcı olabilirmisiniz?

• quote:

Orjinalden alıntı: ARIKAN

HART FORMAT YANLIZCA6600-6680 66 SERİLERİ VE DE N SERİSİNDE OLUR YANİ S60LARDA S40 LARDA YAPILMAZ ONLARDA YANLIZCA FAB.AYARLARINA DÖNÜLÜR...SEVGİLER

Bu S40 serilerine fabrika ayarları dışında bir format var mı? kabloyla falan bilgisayara bağlayıp bir çözüm yolu olacaksa çok sevinecem... araştırıyorum ama internette her yerde hep S60 yani symbian serisi için format atma açıklamaları var...
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.