Şimdi Ara

CS:GO YATIRIM [ANA KONU] (13. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
339
Cevap
11
Favori
14.528
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Anasının kuzusu

quote:

Orijinalden alıntı: Ariana Grande

quote:

Orijinalden alıntı: Numan KILINÇOĞLU

quote:

Orijinalden alıntı: Anasının kuzusu

Beyler bu %70 indirim ne zaman bitecek? Stickerlar' bi 10 lira olsun da karambitime kavuşayım artık

İçimde artmayacak gibi bir his var inşallah yanılırım.

Artmazsa iade ederiz ya no problem 48 saatimiz var

Nasıl iade ediyoruz hocam ben onu bilmiyorum tam?

Destekten satın alımlar a gir orda görünür sonra iade istiyorum de

• Takipteyiz
  • 35 adet " Köln 2016 Efsaneleri (Holo/Parlak) " aldık bakalım bekleyelim görelim
  • murazorofangmar M kullanıcısına yanıt
    Senin mükemmel anlayışlın buysa bişey diyemem
  • Şuan en iyi yatırım nedir arkadaşlar düşük bütçe ile? Zaman sıkıntısı yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: asevim69

Şu anda Kölnün en kral parlağı 32 tl 23 tl ve 21.50 tl olarak gidiyor.Biraz mantıklı olursak kimse 7-8 tlden alıp bu miktarları bulmak için uğraşmayacaktır.Kapsülün satılması için tetikleyici bazı nedenlerin olması gerekli.Kapsülün sayfasına bakın 4.80 den bile alan yok biraz izledim herkes satışa koyuyor.Ya ciddi manada troll var yada 12-18 yaş duruma müdahele etmiş gibi görünüyor
    Uzun iade kuyrukları oluşabilir.

Ayrıca şu 1 sene bekleyin değerlenir mantığı yok öyle bişey arkadaşlar.1 senede 2 turnuva daha gelecek üstüne 2 kasa gelecek en az.Kaldıki buda köln yani çapı sınırlı.Size kalmış yinede ama yol yakınken belirlenen sürede iade edin derim.

Benim burda söylediklerimi yanlış anlayan arkadaşlar olmasın bende isterim sizin kazanmanızı fakat durum böyle.

)
    Ayrıca indirim sürelerini bilerek uzattılarki siz Stoklarınızı iade edemeyin diye .(Ben öyle düşünüyorum)

4.5 liralik ile kar felan edemezsin .

Gecen sene aldigim kapsullerin gecen haftalarda sattim hepsinin fiyati 3.30 larda idi komisyonu dusunce zarar ettim.

70 kurusluk imza almistim.
    Dun baktim halen 1 kusur lira hicbir zaman zarara satilmadi 70 likler.
    Oyuzdende bu sefer 70 lik aldim dursun kenarda 100 lira zararimiz olur.
    Kapsul isi sakat bu oyun 2014 senesinden itibaren ciddi anlamda oyuncuya kavustu.

2014 katovicelerin pahali olmasinin tek sebebi stok yapilmamasi yani satan yok.

O tarihten sonra stokculuk ciddi anlamda artmaya basladi sene icinde fazla turnuva sticker kutu oyuna girmeye basladi bu yuzdende al fiyati cikti sat.
    Ama oyle katlarca kazanacagin bir olay artik yok.

• Challengers leri iade ettim kabul edildi ama legends in 1 ini açtığım icin iade ettirmiyor onlari bekleticem bakalım
  • Pajirzeal kullanıcısına yanıt
    Yine de iade talebinde bulundum. İlerideki turnuvalarda yatırım yaparız artık. Steamdan gelen bildirim bu şekilde. Bekleyeceğiz artık.

Satın alımınız Steam tarafından iade edilmiştir.
    Steam cüzdanınıza para iadeniz yapıldı. Paranız beklemede olarak görünecektir ve 7 gün içinde harcamaya hazır olacaktır.
  • YveJhin Y kullanıcısına yanıt
    Katowice 2014 bi kenara koy 2015 fiyatlarına bi bak 3 tl idi hololar şimdi bak kaç TL.Akıllarda hep 2014 kalmış ama 2015 de halen kat kat kazandırdı.

Katowice Natus 2015 bi yokla derim 30 katı olmuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Man Down

indirim bit artık allahsız

Gülsem mi ağlasam mı ? 50 tane var şuan iade etmeyi düşünüyorum. Aslında bekletsemde sıkıntı olmaz. Fiyat artmaz gibi gelmeye başladı 45.000 tane var pazarda.
  • quote:

indirim bit artık allahsız

hakikaten indirim bitmediğinden o kadar çok satın alındı ki herşeyden
  • Numan KILINÇOĞLU kullanıcısına yanıt
    Aynı itemden 1650 tane aldım desem. Teker teker. Hiç bi güç bana iade ettiremez o kadar uğraştık.D
  • quote:

Aynı itemden 1650 tane aldım desem. Teker teker. Hiç bi güç bana iade ettiremez o kadar uğraştık.D

İtem mi yoksa Kapsül mü?
    Ben 2 krs karla sattım stickerleri. Kapsülleri de iade ettim. Bu kadar sürerse indirim bir işe yaramaz onlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: iLsrt

Ben 2 krs karla sattım stickerleri. Kapsülleri de iade ettim. Bu kadar sürerse indirim bir işe yaramaz onlar.

Kararsızım, yarın saat 9'a kadar iade edebilirim. Bu gecede bitmezse bu indirim iade etmek zorunda kalacağım.
  • Ben de hepsini iade edip mlg kapsullerinden aldım stokları azalıyor patlayabilir yakinda
    kapsülün kar marjı az diye almadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Man Down -- 11 Temmuz 2016; 23:11:11 >
  • kapsül alırım diye indirimden oyun almadım.Şimdi de indirimi 2 güne çıkartarak iyice mahvettiler piyasayı.Kölnden ne alysam hepsini iade ettim.Mlg fiyatları desen 8 lira olmuş bakalım böyle kalırsa belki mlg alırım
    Köln değerlenmiyor bence iade edin. Ya MLG basın ya da Rozetlerin 2. kasası gelecek. Onu bekleyin ilk zaman gelirse size 80 tl den okutursun sonra MLG basarsın. Ben öyle yapcam.
  • MLG FAZE Holo 8 tlye düşmüşken alın bence. Ben 15₺ iken almıştım. Tekrar yükselir.
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.