Şimdi Ara

CS:GO YATIRIM [ANA KONU] (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
339
Cevap
11
Favori
14.528
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    selam.
  • Hediye Paketlerini 2.90 alıp 50-100 TL arası satacağını düşünen Yatırımcı koca yürekli çocuk sanada burdan selam olsun :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: asevim69

Hediye Paketlerini 2.90 alıp 50-100 TL arası satacağını düşünen Yatırımcı koca yürekli çocuk sanada burdan selam olsun :)

• yakın zamanda nasıp olursa iyi para gecicek elime yatırımlık envantere ne alabilirz acep :D
  • Operation Kinguin 3 turnuvası başlamış sanırım. Yatırım adına çıkartma tavsiyeniz var mı?
  • Şuan firar kasasının drobu durmuş durumda hocam ona bakabilirsiniz.

@kental o turnuvaya özel çıkartma olmuyor hocam
  • The Rainmaker kullanıcısına yanıt
    hocam ben yalan olmasın item bakıyorum kasa dünya kadar var,yatırımlık envanter dizmeye calısıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: monarchisoliders

yakın zamanda nasıp olursa iyi para gecicek elime yatırımlık envantere ne alabilirz acep :D

MLG Columbus Parlak Holo ne varsa alabilirsin (Buralar 1 sene sonra değerlenir)
    Hocam bu drop durma olayı nerde yazıyor acaba tam kaynak nere şu eşyanın dropu durdu bunun başladı falan yazıyorlarya nerden öğreniyorlar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: UçamayanZüperGahraman

Hocam bu drop durma olayı nerde yazıyor acaba tam kaynak nere şu eşyanın dropu durdu bunun başladı falan yazıyorlarya nerden öğreniyorlar?

Hocam bu durum yama notlarıyla açıklanıyor diye tahmin ediyorum. Attığım linkten aktif ve rare durumda olan kutulara bakabilirsiniz. Bu arada Chroma nın drop durmuş. Bu kasa epey değerlenecektir. İlgilenen arkadaşlara duyurulur. Ben alacağım bir miktar.

http://counterstrike.wikia.com/wiki/Weapon_Case#Weapon_Cases

• quote:

Orijinalden alıntı: The Rainmaker

quote:

Hocam bu durum yama notlarıyla açıklanıyor diye tahmin ediyorum. Attığım linkten aktif ve rare durumda olan kutulara bakabilirsiniz. Bu arada Chroma nın drop durmuş. Bu kasa epey değerlenecektir. İlgilenen arkadaşlara duyurulur. Ben alacağım bir miktar.

Ne kadar değerlenebilir ki hocam? 0.28 görünüyor şu an.

Bu arada cs go envanter slot sınırı nedir?

• Bende iki hesapta 110 MLG (33 Faze) Sticker ve 947 Kasa (934ü Kroma) var. 2 ay önce ankadan 3 katı kadar kar ettim. Sonra kroma bastım ucuz iken. Değerlenecek yine en az 3 katı kadar bence. MLG leri de unutmak lazım. Özellikle Faze,Splyce,C9 ve MLG stickerleri ni alıp bekletmek lazım diye düşünüyorum. Ben Faze sayesinde baya baya kardayım şuan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iLsrt -- 5 Mayıs 2016; 10:50:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kental

quote:

quote:

Ne kadar değerlenebilir ki hocam? 0.28 görünüyor şu an.

Bu arada cs go envanter slot sınırı nedir?

Ben 3 ay kadar önce anka kasası aldım. Aldığımda fiyatı 14-17 arasında gidip geliyordu. Bir ara 50 kuruşlara kadar çıktı. Şuan 30-35 arası değişiyor. Yenileri düşmediği için bu kasalar açıldıkça sayıları azalıyor. Her türlü fiyatları yükselecek yani. Envanter slot sınırı hakkında kesin bir bilgi sahibi değilim. Bazı kişilerde 3000 eşya var bazılarında 2000 küsur. Satın alarak en fazla 1000 adet oluyor denmişti bir konuda. 1000 adet takasla, kalan 1000 tanesinide pazarda bekletip geri çekerek yapıyorlar diye duymuştum. Tam net bir bilgim yok bu konu hakkında. Bende şuan 984 adet eşya mevcut ve bir sıkıntı yok.

@iLsrt Ben stickerları birkaç saat ile kaçırmıştım o iş yalan oldu benim açımdan.

Ben 0,9 krs iken almıştım 1300 tane anka. Baya kar getirdi ordan. Stickerlerden de ümitliyim. Hala para oldukça faze basıyorum. Bence bir LGB stickeri gibi değerlenebilir.
  • Anka kasası mı alayım, sticker mı? fazla bilgim yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrkrc

Anka kasası mı alayım, sticker mı? fazla bilgim yok

Anka kasası şuanda artmıyor. Uzun vadede kazandırır ancak firar kasasının dropu bitti. Şuan firar kasalarını 10 kuruştan toplayabilirsiniz. Uzun vadede anka kasasından daha çok kazandıracaktır. Sticker için bir şey söyleyemeyeceğim.
  • quote:

quote:

Anka kasası şuanda artmıyor. Uzun vadede kazandırır ancak firar kasasının dropu bitti. Şuan firar kasalarını 10 kuruştan toplayabilirsiniz. Uzun vadede anka kasasından daha çok kazandıracaktır. Sticker için bir şey söyleyemeyeceğim.

Firar kasası en düşük 0,14 şuan. 0,13 ten sipariş vermek mantıklı olurmu. Galiba bu saatten sonra düşme ihtimali yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HuRGeNeR@L

quote:

quote:

Firar kasası en düşük 0,14 şuan. 0,13 ten sipariş vermek mantıklı olurmu. Galiba bu saatten sonra düşme ihtimali yok.

12-13 gibi sipariş verebilirsiniz hocam. Düşse bile sizi uzun vadede zarara sokacak bir düşüş olmaz.

Kromanin da düşmesi durduysa alınabilir. Şuan 25 ila 30 krs arasında gidip geliyor. Alın bekletin. Gün gelir bi anda 90 krslari görür bi anda. Ardından düşer 50 krslara. Kasalarda genel olan şey bu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: iLsrt

Kromanin da düşmesi durduysa alınabilir. Şuan 25 ila 30 krs arasında gidip geliyor. Alın bekletin. Gün gelir bi anda 90 krslari görür bi anda. Ardından düşer 50 krslara. Kasalarda genel olan şey bu.

Elimde 5-10 liralık kart var. Onları satıp kroma veya firar alıcam. Envanter sınırı hakkında bilgim olmadığı için çok fazla satın almak istemiyorum.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.