Şimdi Ara

samsung ml-1610 sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
28
Cevap
1
Favori
36.029
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar samsung ml-1610 aldım. windows xp kullanıyorum. yazıcının cd'sinden driver'ı kurdum. ancak şöyle bir sorunla karşılaşıyorum: tek bir doküman (tek bir sayfa değil) yazdırdıktan sonra ikinciyi yazdırabilmek için yazıcıyı kapatıp açmam gerekiyor. yazıcı arka arkaya iki dokümanı yazdırmıyor. samsung'un sitesinde bu modelin driver'ını bulamadım. google'da baktığım tüm driver siteleri de samsung'un sitesine yönlendiriyor :(

bu sorunla daha önce karşılaşmış olan ya da çözümünü bilen var mı?

teşekkürler

-kemal

• sorun yazılımsal olabilir. belki de usb sorunlu olabilir. driver'ı aşağıdaki linkte. eğer düzelmezse bir de başka bir pc'ye kurmayı deneyin.

http://getir.net/lxo
  • Es Selamun Aleyküm ,

Merhaba Arkadaşım bende bir sorun yaşıyorum aynı yazıcı ile ararken malumunuz herkezin sorun ararken rastladığı ilk site burası bende yine bu güzel siteye damlayı verdim

Samsung ve PACKARD BELL Driwer larını Des-teck buradan indirebilirsiniz.

Samsung ML 1610 Direwer ınıda BURADAN İndirebilirsiniz.

Benim sorunumda kurulum tamam sınama sayfasınıda uzun süre basılı tutulduğunda kendisi çıkartıyor. ama bilgisayardan komutu verdiğimde sonuç olumsuz bunun hakkında bir yorumunuz fikriniz var mı acaba arkadaşlar ?

• Problemin çözümü yine samsungun kendisinde

http://www.samsung.com/ph/support/productsupport/download/Model_Select2.aspx?type=&subtype=&model=ML-1610&fileType=DR&LSSI=/ph/module/ssi/left/lmenu_printer_monochromelaser.sec&RSSI=/ph/module/ssi/right/rmenu_printer.sec

yukarıdaki linkte "ML-1610 Printer Driver (ver.1.60.11)" seçeneğindeki yaklaşık 10mb lık dosyayı indirin ve kurun,bendeki sorun düzeldi.:))

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.