Şimdi Ara

DİREKSİYON SINAVIM VAR TAKTİK VERİN (2. GİRİŞ)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
1.944
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    oturur oturmaz koltuğu ayarla emniyet kemerini tak yalandan aynaları duzeltıyomuş gibi yap

kimseyi sollamaya çalışma
    arkadakı ve yanındakı adam kadın neyse artık aralarında muhabbet edecekler onu bılerek yapıyorlar geyık yapıyorlar sakn kafanı çevırıp onlara cevap verme
    ilk kalkışta el frenini indirdiğineve vitesi 1e aldığına emin ol

ne kadar yavaş gidersen o kadar mutlu olurlar

hayırlı olsun
  • Emniyet kemeri ve aynalarla kesinlikle oyna. Günaydın de adamlara yoklarmış gibi davranma.
  • bu sınavlarda görev alan bir öğretmen olarak bir kaç tavsiyem olacak
    öncelikle arabada tek başına olduğunu düşün ona göre sür(normal efendi efendi sür)
    kesinlikle heyecan yapma, bu senin kalmanı sağlar
    en önemlisi bu parkurda araba sürerken senin gibi ehliyet sınavına giren araçlardan mümkün mertebe uzak dur.
    önündeki araç hata yapar onun hatasından sonra sende hata yaparsın önündeki araçtaki geçer sen kalırsın
  • Kardeşim dideral hap var,sınavdan 1 saat önce at, 40 yıllık soför rahatlığıyla kullanacaksın arabayı. Tecrübeyle sabit.
  • Konuşurlarsa kafayı lak diye arkaya çevirme dikiz aynasından kes arada muhabbetide devam ettir
  • Heyecanlıyım biraz neler yapmalıyım.

• Sakin ol, hocalar sakin sakin tedirgin olmadan yolculuk yapmak istiyorlar. Dersten önce günaydın falan somurtkan olma. Gerisi direksiyonuna kalmış kolay gelsin. He bu arada aklında bulunsun arabanın bağırması stop etmesinden iyidir. Üstteki arkadaşın dediği gibi ayarlar sana uygun olsa da aynalarla koltukla oyna.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Şekilsiniz ya -- 2 Nisan 2016; 7:22:14 >
  • Ben sinava girerken, bir redbull cektim tamamdir Inerken tesekkur bile ettiler ucurdum adamlari, parkuru erken bitirdim hatta.. Redbull kanatlandirirrrr
  • Sınava 1 saat kala sınav yerinde ol konuş insanlarla iletişim halinde ol sürekli kimseyi eleştirme tabi 😃 hocalara aklına takılan şeyleri sor rahatlarsın 👍🏻
  • direksiyonu tut
  • Teşekkür ederim herkese insallah olacak bu sefer.
  • Arkaya oturan hocandan rica et adamlarla muhabbet kursun. Benimki tur boyunca bir seyler anlatti adama araliksiz
  • Parkta sıkıntı var biraz
  • Parkı ben ezbere yapmıştım 2. Denemede geçtim
  • Dizelse yarım debriyaj benzinse 1.5 devir. Vitesi attıktan sonra el freni indir kemer tak sinyal ver bitti.
  • dostum
    parkta kelebek aynaya denk getir o dubanın birini arada ne az ne çok mesafe olsun araba ile bu uzunlukj bakımından değil ileri geri olarak mesafe değil yanı dubalar sağındaysa sağ tarafa çok yakın tutma arabayı ama çokta uzak tutma yarım debriyaj ilerle kelebek aynaya denk gelir duba ozmaan dur
    bi tam tur çevir direksiyonu arka teker yaklaşınca dubanın oraya aynadan bakarsın zaten bu sefer tam kır sok içeri arabanı
    ben bu sekildfe yaptım ama senin bildiğin becerdiğin bi yöntem varsa onu uygula
  • quote:

Orijinalden alıntı: Şekilsiniz ya

Sakin ol, hocalar sakin sakin tedirgin olmadan yolculuk yapmak istiyorlar. Dersten önce günaydın falan somurtkan olma. Gerisi direksiyonuna kalmış kolay gelsin. He bu arada aklında bulunsun arabanın bağırması stop etmesinden iyidir. Üstteki arkadaşın dediği gibi ayarlar sana uygun olsa da aynalarla koltukla oyna.

Ekonomik araç kullanmakla araç stop ettirmede aynı renk uyarı veriyorlar bi farkı yok yani
  • quote:

Orijinalden alıntı: OCA

2. vitesten sonrasına çıkma reis
    oturur oturmaz koltuğu ayarla emniyet kemerini tak yalandan aynaları duzeltıyomuş gibi yap

kimseyi sollamaya çalışma
    arkadakı ve yanındakı adam kadın neyse artık aralarında muhabbet edecekler onu bılerek yapıyorlar geyık yapıyorlar sakn kafanı çevırıp onlara cevap verme
    ilk kalkışta el frenini indirdiğineve vitesi 1e aldığına emin ol

ne kadar yavaş gidersen o kadar mutlu olurlar

hayırlı olsun

Bu 3.vitese çıkma şöyle yap böyle yap diyenlere bakma bikere Bunlar her gözetmenler ise yaramaz.Kendi animi anlatayım bundan 2 yil önce direksiyon sinavindaydim kalkış falan gayet iyi hiç sıkıntı yok sonda sınavın bir yerinde yol uzun ve dümdüz orta halli trafik var o an sınavda olduğumu unuttum sanki kendi arabamdaymisim gibi sol el camdan dışarda sağ el direksiyonu tutuyo 3.vites70-80 gidiyoruz biran gozetmenin sesiyle irkildim "hocam öğrencilere tek elle kullanmayımi ogretiyorsunuz" diye bir ses duydum o an kafamdan assagi kaynar sular döküldü desem yeridir.Hemen hizi dusurdum direksiyona yapistim falan,neyse arabayı park ettik eve geldim dedim ki ben kaldım bi daha giricem..akşam aradığımda 90 la gecmistim. Diyeceğim şu ki emniyet kemeri ve aynalara dikkat edip adamlara kendilerini rahat hissettirirsen herturlu gecersin.şöyle yapayım böyle yapayim diye kendini kasma rahat ol

• Ben Selamün aleyküm diye bindim arabaya. Sonra başladım sürmeye. Birkaç kez hata yaptım. Birde park yaparken aynayı dubaya değdirdim. Yine de verdiler.
  • Hayırlısı neyse o olsun, kimsenin tam anlamıyla öğrenmeden alması taraftarı değilim hak ediyorsan al.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.