Şimdi Ara

CEBTETEB otomatik ödeme talimatı 3 fatura 50 TL bonus

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
232
Cevap
28
Favori
10.268
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • • Kampanyamız 21 Mart 2016 – 30 Haziran 2016 tarihleri arasında geçerlidir.
    • Kampanyamız müşteri bazında geçerli olacaktır.
    • Talimat vermek istediğin CEPTETEB Hesap ve CEPTETEB Kredi Kartı’nın açık ve kullanılabilir olması gerekir.
    • CEPTETEB Hesap’tan verilen talimatlar için, talimat verilen CEPTETEB Hesaba 3 fatura ödeme talimatı için 50 TL, 2 fatura ödeme talimatı içinse 25 TL bakiye yatırılacaktır.
    • CEPTETEB Kredi Kartı’ndan verilen talimatlar için CEPTETEB Kredi Kartı’na 3 fatura ödeme talimatı için 50 TL, 2 fatura ödeme talimatına ise 25 TL bonus yatırılacaktır.
    • Bir müşterimiz CEPTETEB Hesap veya CEPTETEB Kredi Kartı üzerinden bir kez kampanyaya katılabilir.
    • Kampanyadan yararlanabilmek için verilecek fatura talimatlarının aynı ay içerisinde verilmesi gerekmektedir.
    • Bonus/iade yükleme tarihinden önce, verilen talimatların en az 1 kez ödenmiş olması gerekmektedir.
    • Verilen talimatların ödeme tarihleri göz önüne alınarak, bonus/iade yüklemeleri 29 Temmuz 2016 tarihinde yapılacaktır.
    • Talimatını iptal etmek zorunda olan müşterilerimiz aynı gün yeni fatura talimatı verdiğinde yüklenen bonus/iade geri alınmayacaktır.
    • Bonus/iade kazanımı, sadece yeni verilen talimatlar için geçerlidir. 18 Mart 2016 tarihi ve sonrasında bankamızda her hangi bir hesabında veya kredi kartı üzerinde tanımlı olan fatura talimatını iptal ederek kampanya döneminde aynı abone numarasıyla yeniden verilen talimatlar kampanyaya dahil edilmeyecek ve bonus/iade yüklemesi yapılmayacaktır.
    • Talimat verdikten sonra 12 ay içinde talimatını iptal ettiren müşterilerimizden, yüklenen bonus/iade geri alınacaktır. Geri alınacak tutar için hesaplama, talimatın geçerli olduğu ay sayısına bağlı olacaktır. Örneğin 6 ay sonunda talimat iptal edildiyse kalan 6 ay için geri alım olacaktır.
    • Talimat iptali sebebiyle, geri alınacak bonus/iadeler, yükleme yapılan CEPTETEB Hesap ve CEPTETEB Kredi Kartı’na olacaktır.
    • Fatura ödeme talimatlarını CEPTETEB Mobil Uygulama, CEPTETEB İnternet Şubesi veya 0 850 222 0 929 CEPTETEB Destek Merkezi kanallarından verebilirsin.
    • Fatura talimatların ödendiği için hiç bir ücret ödemezsin.
    • Kendi adına kayıtlı olmayan faturaları da otomatik olarak ödeyebilirsin.
    • CEPTETEB, kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.

*3 yeni fatura talimatına 50 TL, 2 yeni fatura talimatına 25 TL hediye edeceğiz. CEPTETEB Hesap veya CEPTETEB Kredi Kartı üzerinden verilen yeni fatura talimatları kampanyamıza dahil olacaktır.

*Bankamızda her hangi bir hesap veya kredi kartı üzerinde olan talimat iptal edilip CEPTETEB Hesap veya CEPTETEB Kredi Kartı üzerinden verilirse kampanyaya dahil olmayacaktır.

*İptal edilmesi gereken bir talimat var ise aynı gün içinde iptal edilip yerine yeni talimat verilerek kampanyaya devam edilebilir.

*Puan yükleme öncesi talimatların en az 1 kez ödenmiş olması gerekmektedir, Kampanyamız 30 Haziran’a kadar devam edecek olup, yüklemeler kampanya bitimi sonrasında 29 temmuz 2016’da yapılacaktır. Verilecek talimatların 1 yıl geçerli olma koşulu vardır.

Alıntı : Ekara7tepe

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KaraHisar_03 -- 23 Mart 2016; 14:05:04 >

• KaraHisar_03 kullanıcısına yanıt
    sitede detay yok size özel olabilir ki cepteteb in enson bonus hezimetinden sonra birdaha vermese daha iyi olur bize bonus felan
  • Aynı mesajdan bana da geldi ama siteye baktım hiç bir bilgi bulamadım.
  • Bana gelen giden yok olsa hemen tanımlarım
  • Kampanya: 3 yeni fatura ödeme talimatına 50 TL, 2 yeni fatura ödeme talimatına 25 TL iade fırsatı! CEPTETEB Hesap'tan talimat ver, hem işlem ücreti olmadan faturaların ödensin, hem iade kazan!www.cepteteb.com.tr SMS istemiyorsanız İPTAL yazıp 2941'e gönderin Mersis: 0876004342000105

Bana da bu geldi
  • cebtetebin Sitesinde detay yok ilerleyen zamanda eklerler. Simdilik 3 fatura 50 tl bonus. Masraf alınmıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: KaraHisar_03

cebtetebin Sitesinde detay yok ilerleyen zamanda eklerler. Simdilik 3 fatura 50 tl bonus. Masraf alınmıyor
    kampanya şartlarını birazdan eklerler siteye ,

• Kampanyamız 21 Mart 2016 – 30 Haziran 2016 tarihleri arasında geçerlidir.
    • Talimat vermek istediğin CEPTETEB Hesap ve CEPTETEB Kredi Kartı’nın açık ve kullanılabilir olması gerekir.
    • CEPTETEB Hesap’tan verilen talimatlar için, talimat verilen CEPTETEB Hesaba 3 fatura ödeme talimatı için 50 TL, 2 fatura ödeme talimatı içinse 25 TL bakiye yatırılacaktır.
    • CEPTETEB Kredi Kartı’ndan verilen talimatlar için CEPTETEB Kredi Kartı’na 3 fatura ödeme talimatı için 50 TL, 2 fatura ödeme talimatına ise 25 TL bonus yatırılacaktır.
    • Bir müşterimiz CEPTETEB Hesap veya CEPTETEB Kredi Kartı üzerinden bir kez kampanyaya katılabilir.
    • Kampanyadan yararlanabilmek için verilecek fatura talimatlarının aynı ay içerisinde verilmesi gerekmektedir.
    • Bonus/iade yükleme tarihinden önce, verilen talimatların en az 1 kez ödenmiş olması gerekmektedir.
    • Verilen talimatların ödeme tarihleri göz önüne alınarak, bonus/iade yüklemeleri 29 Temmuz 2016 tarihinde yapılacaktır.
    • Talimatını iptal etmek zorunda olan müşterilerimiz aynı gün yeni fatura talimatı verdiğinde yüklenen bonus/iade geri alınmayacaktır.
    • Bonus/iade kazanımı, sadece yeni verilen talimatlar için geçerlidir. 18 Mart 2016 tarihi ve sonrasında bankamızda her hangi bir hesabında veya kredi kartı üzerinde tanımlı olan fatura talimatını iptal ederek kampanya döneminde aynı abone numarasıyla yeniden verilen talimatlar kampanyaya dahil edilmeyecek ve bonus/iade yüklemesi yapılmayacaktır.
    • Talimat verdikten sonra 12 ay içinde talimatını iptal ettiren müşterilerimizden, yüklenen bonus/iade geri alınacaktır. Geri alınacak tutar için hesaplama, talimatın geçerli olduğu ay sayısına bağlı olacaktır. Örneğin 6 ay sonunda talimat iptal edildiyse kalan 6 ay için geri alım olacaktır.
    • Talimat iptali sebebiyle, geri alınacak bonus/iadeler, yükleme yapılan CEPTETEB Hesap ve CEPTETEB Kredi Kartı’na olacaktır.
    • Fatura ödeme talimatlarını CEPTETEB Mobil Uygulama, CEPTETEB İnternet Şubesi veya 0 850 222 0 929 CEPTETEB Destek Merkezi kanallarından verebilirsin.

*3 yeni fatura talimatına 50 TL, 2 yeni fatura talimatına 25 TL hediye edeceğiz. CEPTETEB Hesap veya CEPTETEB Kredi Kartı üzerinden verilen yeni fatura talimatları kampanyamıza dahil olacaktır.

*Bankamızda her hangi bir hesap veya kredi kartı üzerinde olan talimat iptal edilip CEPTETEB Hesap veya CEPTETEB Kredi Kartı üzerinden verilirse kampanyaya dahil olmayacaktır.

*İptal edilmesi gereken bir talimat var ise aynı gün içinde iptal edilip yerine yeni talimat verilerek kampanyaya devam edilebilir.

*Puan yükleme öncesi talimatların en az 1 kez ödenmiş olması gerekmektedir, Kampanyamız 30 Haziran’a kadar devam edecek olup, yüklemeler kampanya bitimi sonrasında 29 temmuz 2016’da yapılacaktır. Verilecek talimatların 1 yıl geçerli olma koşulu vardır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ekara7Tepe -- 23 Mart 2016; 11:17:25 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Ekara7Tepe

kampanya şartlarını birazdan eklerler siteye ,

• Kampanyamız 21 Mart 2016 – 30 Haziran 2016 tarihleri arasında geçerlidir.

Alıntıları Göster
    12 ay çok

• quote:

Orijinalden alıntı: ALoT_BiTTeR_

12 ay çok

Alıntıları Göster
    bana sms kredi kartı diye geldi ama hesap da dahilse çok iyi direk nakit yatıyor hesaba öbür türlü bonusu yine harcamak gerekiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: ALoT_BiTTeR_

12 ay çok

Alıntıları Göster
    hesaptan verince para veriyormuş nasılsa ödeme yapılıyor bari para gelsin fena değil kampanya...
  • Kredi kartından verince her ödeme için 1 TL alıyor mu su elektrik için?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dr.AzmiCansever

Kredi kartından verince her ödeme için 1 TL alıyor mu su elektrik için?

masrafsız diyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: yedikeresekiz

quote:

Orijinalden alıntı: Dr.AzmiCansever

Kredi kartından verince her ödeme için 1 TL alıyor mu su elektrik için?

masrafsız diyor

Alıntıları Göster
    kampanya 21 martta başladı diyor.ben 14 martta tam 8 adet cepteteb kredi kartına otomatik ödeme verdim ve şimdi aradım kabul edemeyiz diyor.ne yaparsınız şimdi benim yerimde olsanız

• quote:

Orijinalden alıntı: samil422

kampanya 21 martta başladı diyor.ben 14 martta tam 8 adet cepteteb kredi kartına otomatik ödeme verdim ve şimdi aradım kabul edemeyiz diyor.ne yaparsınız şimdi benim yerimde olsanız

Alıntıları Göster
    12 ay talimatmı verilir. 1 yıl sonra evden çıkcam belki nerden biliyim

• quote:

Orijinalden alıntı: istanbul615

12 ay talimatmı verilir. 1 yıl sonra evden çıkcam belki nerden biliyim

Alıntıları Göster
    1 yıl çok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Marjinal01

1 yıl çok.

Alıntıları Göster
    12 ay olayı kampanyayı başlamadan bitiriyor.
  • Bankayı yakarım
  • banada geldi ben şöyle anladım 1 yıl boyunca diyelim taşındın su faturasını iptal ettin aynı gün başka bir fatura tanımlıyorsan kampanya bozulmuyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozzyken

banada geldi ben şöyle anladım 1 yıl boyunca diyelim taşındın su faturasını iptal ettin aynı gün başka bir fatura tanımlıyorsan kampanya bozulmuyor
    bonusun yatması 29 temuzmu
  • Ben kampanyadan haberim olmadan, tesadufen 21'inde 3 tane talimat vermistim bakalim bana yatacak mi. 12 ay olmasi biraz sikinti.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.