Şimdi Ara

6GB 1000DK 1000SMS *29 TL* - TurkTelekom (Faturalı)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
257
Cevap
24
Favori
27.601
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • EDİT: ARKADAŞLAR KAMPANYAYA HERKES KATILAMIYOR SANIRSAM KİŞİYE ÖZEL OLABAİLİR. MH Yİ ARAYIP BU KAMPANYADAN BAHSEDİN BELKİ GEÇİREBİLİRLER.

Bu mesaj kişiye özel mi bilmiyorum ama 10 gün sonra geçilecek olan 4.5g şebekesi için tarife/paket değiştirmek isteyenler değerlendirebilir.

EDİT 2:
    quote:

@chewrokee nickli arkadasimizdan alıntı;

.Şimdi öğrendim MH'den.

Bu fırsattan sadece FATURASIZDAN FATURALIYA GEÇMEK İSTEYENLER YARARLANABİLİYORMUŞ.

6 GB,heryone 1000DK,1000SMS 12 fatura; faturali mobil hatta kalma sozune ayda 29TL:) Bu bol internetli teklife gecmek icin FATURALI yaz 1264e gonder. Soz vermek istemezsen 49TLdir. Iptalde tarife ucreti alinir.Avea tanitim iptali icin 7672ye IPT yaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi enes122 -- 9 Nisan 2016; 1:02:06 >

• doğrumu aceba?tam tarife değiştirecekken ilaç gibi gelir doğruysa :)
  • Deneyen var mı
  • Avea faturalı olanlar geçebiliyor mu? Sadece ön ödemeliden veya başka operatörden geçişler içindir kesin...
  • E aveada 4+3gb internet 5000 sms 500 dakika 25 tl zaten
  • bokunu cıkardı telekommda aılece hattı aldım 15 gb ınternet ıcın 109 lıra fatura oduyorum dıger 2 hat zaten anneyle babanın nomalde ayda 10 20 lıra yuklesem yeterlıydı de neyse

ayda 110 lıra verıcem sımdı taahhutle bakalım 1 ay ıcınde kac kere kampanya cıkaracak avea
  • Gerçktende güzel bir tarife
  • quote:

Orijinalden alıntı: eren15935

E aveada 4+3gb internet 5000 sms 500 dakika 25 tl zaten

Hocam fazla dakika ve bol internet isteyenler için bu daha uygun gibi, üstelik 6gb nin şu kadarı geceleri kullanılır diye bsieyde yok
  • enes122 E kullanıcısına yanıt
    Yani. Dakika yetmeyenler icin bu daha iyi tabi
  • bu doğruysa anında vodafonedan kayarım Türk telekoma :))
  • bunu almak istiyorum ama ben alınca 1000dakka 1000 sms 8 gb interneti aynı fiyata verirler diye korkuyorumm
  • nisan i bekleyin daha neler çıkacak
  • Ben mesaj attım ama cevap gelmedi bilginize ...
  • Yapan geçen buraya yazsın arkadaşlar..
  • Bana gerçekçi gelmedi hiç. Bir kere açıklamaya avea yazmis bunun olma ihtimali yok ki. Geçen varsa bilgilendirsin
  • enes122 E kullanıcısına yanıt
    Sana bu mesaj hangi numaradan geldi?
  • rez
  • quote:

Orijinalden alıntı: ceednaan759

Bana gerçekçi gelmedi hiç. Bir kere açıklamaya avea yazmis bunun olma ihtimali yok ki. Geçen varsa bilgilendirsin

Burada insanları kandırmak için bi çaba sarf etmiyorum hocam. Bana bi mesaj geldi onu paylaşıyorum, mesajımın en başında da belirttim kampanya kişiye özel mi degilmi bilmiyorum diye.
    Bu mesaja eklenen görseller:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi enes122 -- 21 Mart 2016; 22:44:55 >

• Beyler şaka gibi ama 1 Nisanı görmeden taahhüt vermeyin.
  • 1 saat önce hattım taşındı.BU tarifenin 5 GB olanına 29tlye geçiş yaptım.şimdi bu çıktı.şansa bak
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.