Şimdi Ara

--- Logitech Direksiyonlarınızı PS4'te Kullanın (G27, G25, DFGT, Momo, G920) (Force Feedback'li) ---

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
279
Cevap
45
Favori
52.115
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Ankara İlan Türü #Satılık Kondisyon #Sıfır
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    Desteklenen Direksiyonlar (PS4)
    - G920
    - G27
    - G25
    - Driving Force GT
    - Driving Force Pro
    - Driving Force Ex
    - Driving Force
    - Momo Force
    - Momo Racing Force
    - Formula Force GP

PS4 desteği olmayan Logitech direksiyonlarınızı PS4'te tam randımanlı şekilde kullanmanızı sağlayan açık kaynak bir yazılım var arkadaşlar. Bunun adaptörünü kendiniz yapmanız gerekiyor. Bu adaptör sayesinde PS4, listedeki direksiyonları G29 olarak algılıyor ve sanki G29'unuz varmış gibi sorunsuzca kullanabiliyorsunuz.

Piyasada satılan hazır çevirici adaptörlere göre en büyük artısı Force Feedback destekliyor olması. Diğer adaptörler direksiyonları Dualshock4 olarak emüle ettiği için force feedback özelliğinden yararlanamıyorsunuz, yani tam randımanlı çalışmıyor. Yalnız diğerlerinden farklı olarak PC üzerinden bağlanıyor. Çünkü PC üzerinden yazılımı çalıştırmanız gerekli.

- FORCE FEEDBACK (Güç Geribildirimi) Nedir? -
    Bu özellik aracın yola, hıza, virajlara, kazalara göre verdiği gerçek hayattaki tepkilerin oyuncuya yansımasını sağlar. Örneğin bir viraja 20 km ile girmekle, 120 km ile girmek arasındaki araç tepki farkını bu özellik sayesinde hissedersiniz.

Bu adaptörü istek üzerine siparişle yapıyorum. Kullanıma hazır şekilde gönderiyorum. Sipariş ve sorularınız için buraya yazabilir, Özel Mesaj (PM) ya da mail üzerinden ulaşabilirsiniz.

İletişim Maili: sonicstorm.gimx@gmail.com

Fiyat : 950 tl

Adaptörün görünümü :
    --- Logitech Direksiyonlarınızı PS4'te Kullanın (G27, G25, DFGT, Momo, G920) (Force Feedback'li) ---

Bağlantı şeması :

(*Video temsilidir. Oradaki bağlantılar yanıltmasın)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sonic.Storm -- 12 Şubat 2024; 10:0:24 >

• Alışverişi sorunsuz gerçekleştirdik, arkadaş fazlasıyla ilgiliydi, PS4’e LOGITECH DFGT’yi bağlayıp sorunsuz kullanabildim. Gecikme hissetmedim, PC’de nasıl oynuyorsam aynı o şekilde direksiyon. Gecikme varsa bile 3-4 ms’dir maksimum. Elinizle ya da ayağınızla hissedemezsiniz yani. Bu çeviricinin en büyük avantajı feedback desteğini de sağlaması. Yaklaşık 15 senedir direksiyon ile simulasyonlarda yarışıyorum, feedback simler için her şey demektir. Aracınız oversteer ya da understeer yaşadığında feedback sayesinde bunu hissedersiniz, tümsekten geçtiğinize hissedersiniz. Hem sürüş keyfi açısından, hem de aracı daha hızlı ve rahat kullanmanız açısından çok önemli bir detay. Ps4’ü olup da DFGT’ veya diğer Logitech direksiyonlarından birine sahip olan arkadaşlara şiddetle tavsiye ederim
  • memoxis44 kullanıcısına yanıt
    Win10 uyumlu hocam sorun olmaz. İhtiyaç olursa pm den yazabilirsin.
  • Cihaz bugün elime geçti. Söylendiği gibi herhangi bir gecikme, ff çalışmaması gibi bir sorun yok. Direksiyonun orjinali nasıl çalışıyorsa bu cihaz yardımıyla aynı çalışıyor. DFGT kullanıyorum ve GT Sport ile harika oldu. Güvenilir satıcı, hızlı kargo ve ilgisinden dolayı teşekkür ederim.
  • @Sonic.Storm Çok ilgili bir arkadaş. Ürün de gayet iyi çalışıyor. Tavsiye ederim 👍
  • Logitech G25'i ps4'e bağlayıp gran turismo'yu sorunsuz ve gecikmesiz bir şekilde oynayabildim. Arkadaş da çok ilgili buradan tekrar teşekkür ediyorum.
  • Alışverişi sorunsuz gerçekleştirdik, arkadaş fazlasıyla ilgiliydi, PS4’e LOGITECH DFGT’yi bağlayıp sorunsuz kullanabildim. Gecikme hissetmedim, PC’de nasıl oynuyorsam aynı o şekilde direksiyon. Gecikme varsa bile 3-4 ms’dir maksimum. Elinizle ya da ayağınızla hissedemezsiniz yani. Bu çeviricinin en büyük avantajı feedback desteğini de sağlaması. Yaklaşık 15 senedir direksiyon ile simulasyonlarda yarışıyorum, feedback simler için her şey demektir. Aracınız oversteer ya da understeer yaşadığında feedback sayesinde bunu hissedersiniz, tümsekten geçtiğinize hissedersiniz. Hem sürüş keyfi açısından, hem de aracı daha hızlı ve rahat kullanmanız açısından çok önemli bir detay. Ps4’ü olup da DFGT’ veya diğer Logitech direksiyonlarından birine sahip olan arkadaşlara şiddetle tavsiye ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-43316ACAF -- 1 Ekim 2019; 2:21:24 >

• Evde 5-6 yıldır boşta duran G25 direksiyon setini aktif hale getirdi, bir de G29 almanın önüne geçtiği için 3-5.000 TL de vermemin önüne geçtiği için teşekkür ederim

Kurulumunda da tüm sorularıma sıkılmadan cevap verdiği için ayrıca teşekkür ederim
  • ben aldım arkadaştan gayet ilgili ve dürüst bir arkadaş. sistem stabil çalışıyor gerekli ayarları yapınca. pc de çalıştığının aynısı gibi çalışıyor hiç bir eksiği gecikmesi vs mevcut değil.

şu an için g29 alamayan arkadaşlara tavsiye ederim.
  • Sonic.Storm kullanıcısına yanıt
    Tesekkurler
  • Arkadaş bana da yardımcı oldu adaptörden aldım ve DFGT ps4'te Project cars da force feedback destekli çalışıyor. Çok teşekkür ederim
  • Selamlar, adaptörü dirt rally'de g25 ile denedim. Hiçbir sorun olmadan çalışıyor. Arkadaş çok ilgili, kargo da çabuk geldi. Almayı düşünene tavsiye ederim.
  • pars6106 P kullanıcısına yanıt
    Merhaba hocam. Gimx'te 900 derece altı olarak sadece Momo için config dosyası var, yazdığınız direksiyon yok maalesef. Muhtemelen çalışmaz. Momo bile ne kadar stabil çalışır bilmiyorum :) Çünkü taktığımız direksiyonu PS4 e G29 olarak emüle ediyor o da 900 derece dönüş açısına sahip.
    Bu adaptörü pc ile ps4 arasında bağlıyoruz, direksiyonu ve ps4 dualshocku da pc ye bağlıyoruz. Emülasyon işlemini yazılımla pc üzerinden yaptığı için kullanırken sürekli pc ye bağlı kalması gerekiyor.
  • tlgrn T kullanıcısına yanıt
    Aslında uyumlu direksiyonlar listesinde Momo var ama dönüş açısı 270 derece olduğu için tam nasıl oluyor emin olamadım. Belki oyun içi ayarlardan dönüş açısını düşürmek gerekebilir. Listede Momo Force ve Momo Racing Force olarak yazıyor.
  • Ben adaptörü Sonic.Storm adlı arkadaştan aldım. Logitech DFGT direksiyonum PS3 te nasıl çalışıyorsa aynı şekilde PS4'te de çalıştı. Arkadaş başından sonuna çok ilgili ve yardımcı oldu. Teşekkürler,
  • dellarto1919 kullanıcısına yanıt
    Sağolasın hocam, pm den ulaşırsın istediğin zaman :)
  • Bende arkadaştan yaptırdım adaptörden.Sağolsun baya ilgilendi.DFGT yi sorunsuz bağladım ve tüm fonksiyonlarıyla çalışıyor cihaz.Zaten kolayca bağlanıyor çok zor bi tarafı yok.Alan arkadaşlara tavsiyem kullanırken bilgisayarın bekleme modunu kapatın.Bilgisayar uyku moduna yada bekleme moduna girince kararsızlaşabiliyor.Diğer bi tavsiyemde arkadaş kutulu veya ham haliyle size veriyor cihazı kutulu yaptırırsanız daha güvenli olur.Ben yanlışlıkla bütün kablolarını jaklarından çıkartmayı başardım sonrasında düzelttim ama kutulu isterseniz bu türlü sorunlarında önüne geçmiş olursunuz.Tekrar teşekkürler Enes hocam
  • Yok pahasına verdim sıfır km gibi dfgt yi...şimdi fiyatlar uçmuş...denenebilirdi...keşke vermeseymişim...
  • girion G kullanıcısına yanıt
    Momo kullanan bi arkadaşa satmıştım forumdan sorunsuz kullanıyordu. Tek dezavantajı dönüş açısı, o nedenle oyunlarda ayar yapmak gerekebiliyor.
  • İşe yarar bir ürün,hayırlı satışlar.
  • bende alışveriş yaptım arkadaştan hiç bir sorun yaşamadım. her soruma cevap verdi hatta vermeye devam ediyor garip garip şeyler de deniyorum
    1500 lira vermektense dfgt ve bu cihazı alıp kullanmak mükemmel oldu
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.