Şimdi Ara

--- Logitech Direksiyonlarınızı PS4'te Kullanın (G27, G25, DFGT, Momo, G920) (Force Feedback'li) ---

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
279
Cevap
45
Favori
52.074
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Ankara İlan Türü #Satılık Kondisyon #Sıfır
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    Desteklenen Direksiyonlar (PS4)
    - G920
    - G27
    - G25
    - Driving Force GT
    - Driving Force Pro
    - Driving Force Ex
    - Driving Force
    - Momo Force
    - Momo Racing Force
    - Formula Force GP

PS4 desteği olmayan Logitech direksiyonlarınızı PS4'te tam randımanlı şekilde kullanmanızı sağlayan açık kaynak bir yazılım var arkadaşlar. Bunun adaptörünü kendiniz yapmanız gerekiyor. Bu adaptör sayesinde PS4, listedeki direksiyonları G29 olarak algılıyor ve sanki G29'unuz varmış gibi sorunsuzca kullanabiliyorsunuz.

Piyasada satılan hazır çevirici adaptörlere göre en büyük artısı Force Feedback destekliyor olması. Diğer adaptörler direksiyonları Dualshock4 olarak emüle ettiği için force feedback özelliğinden yararlanamıyorsunuz, yani tam randımanlı çalışmıyor. Yalnız diğerlerinden farklı olarak PC üzerinden bağlanıyor. Çünkü PC üzerinden yazılımı çalıştırmanız gerekli.

- FORCE FEEDBACK (Güç Geribildirimi) Nedir? -
    Bu özellik aracın yola, hıza, virajlara, kazalara göre verdiği gerçek hayattaki tepkilerin oyuncuya yansımasını sağlar. Örneğin bir viraja 20 km ile girmekle, 120 km ile girmek arasındaki araç tepki farkını bu özellik sayesinde hissedersiniz.

Bu adaptörü istek üzerine siparişle yapıyorum. Kullanıma hazır şekilde gönderiyorum. Sipariş ve sorularınız için buraya yazabilir, Özel Mesaj (PM) ya da mail üzerinden ulaşabilirsiniz.

İletişim Maili: sonicstorm.gimx@gmail.com

Fiyat : 950 tl

Adaptörün görünümü :
    --- Logitech Direksiyonlarınızı PS4'te Kullanın (G27, G25, DFGT, Momo, G920) (Force Feedback'li) ---

Bağlantı şeması :

(*Video temsilidir. Oradaki bağlantılar yanıltmasın)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sonic.Storm -- 12 Şubat 2024; 10:0:24 >

• Alışverişi sorunsuz gerçekleştirdik, arkadaş fazlasıyla ilgiliydi, PS4’e LOGITECH DFGT’yi bağlayıp sorunsuz kullanabildim. Gecikme hissetmedim, PC’de nasıl oynuyorsam aynı o şekilde direksiyon. Gecikme varsa bile 3-4 ms’dir maksimum. Elinizle ya da ayağınızla hissedemezsiniz yani. Bu çeviricinin en büyük avantajı feedback desteğini de sağlaması. Yaklaşık 15 senedir direksiyon ile simulasyonlarda yarışıyorum, feedback simler için her şey demektir. Aracınız oversteer ya da understeer yaşadığında feedback sayesinde bunu hissedersiniz, tümsekten geçtiğinize hissedersiniz. Hem sürüş keyfi açısından, hem de aracı daha hızlı ve rahat kullanmanız açısından çok önemli bir detay. Ps4’ü olup da DFGT’ veya diğer Logitech direksiyonlarından birine sahip olan arkadaşlara şiddetle tavsiye ederim
  • Sonic.Storm kullanıcısına yanıt
    Cevap için teşekkürler. Tabi tam olarak bilemezsiniz da aşağıdaki adresdeki gibi bir windows çubuğu ile çalışma olasılığı nedir sizce. Üzerinde windows 8.1 ve intel atom işlemci ve usb var.

http://www.dx.com/p/beelink-p1-intel-windows-8-1-mini-pc-google-tv-player-w-2gb-ram-32gb-rom-us-plug-382935#.WOocW1KB1cw
  • ilkercom kullanıcısına yanıt
    Var sanırım ama ince ayar gerekiyor heralde. PC'de nasıl görüyor DD direksiyonu?

https://gimx.fr/forum/viewtopic.php?t=2543

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • PearBear kullanıcısına yanıt

Gimx forumunda G29 firmware ı üzerinden tx için tuş atamaları yapıp kullananlar olmuş. Elimde Thrustmaster olmadığı için config dosyası hazırlama şansım yok ama kendim çözebilirim derseniz adaptör hazırlayabilirim.

--- Logitech Direksiyonlarınızı PS4'te Kullanın (G27, G25, DFGT, Momo, G920) (Force Feedback'li) ---forum.gimx.fr
    thrustmaster tx - Game Input MultipleXer
    https://forum.gimx.fr/viewtopic.php?t=2361

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.