Şimdi Ara

PLAYSTATION 4 PRO | ANA KONU (811. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34.823
Cevap
288
Favori
1.311.032
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
62 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 809810811812813
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ali1903kemal

adam diyorki biraz mesafeli cek
    otekide diyoki nasil fark gorecem
    okurken karnima agri girdi
    ps2 den ps3 e gectigimiz zaman nasil sasirdik kaldik oyle
    cunku ps3 gucluydu
    burda procular boyle bir gecis olmus gibi anlatiyo
    arkadas neden insanlari kandiriyorsunuz
    burdaki insanlar o grafiklere 5 dakika dikkat eder sonra online oynar
    ama sanirsin pro ile cag atladik
    hee gulum hee cag atladik

Bilgisiz oldugn konudan haberdar olmadigin belli
    Ps2-ps3 farkli jenerasyonlardi son kez yaziyorum umarim anlarsiniz trollemeyi birakip
    Pro yeni jenerasyon degil
    Pronun amaci 4k , Vr ,stabil full hd sabit fps ve yuksek detay

Eldeki oyunlarda fark var diyoruz hepsinde olmamakla birlikte yeni cikaklarda daha fazla olur
    Sen 900p ve fps dusmesiyle oyun oynamak istiyorsan eyvallah ama gelip burda laf yarisina girme
    Mw ve btfde onlineda bile fark ve avantaji var Pronun bu yuzden btf downdradge yedi ona ragmen dahala fark var
    Bana son yazdiklarima cvp ver? Online icin uzak cizim ve sabit fps onemlimi degilmi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: C-İ-E_SN

quote:

Orijinalden alıntı: dark dragon

İlgilenen varsa kojima'nın yeni oyunu pro'da doğal 4K olarak geliyor.

http://powerupgaming.co.uk/2016/12/02/kojimas-death-stranding-to-run-at-native-4k-on-ps4-pro/

Pro alınmaz kardeşim ps4 ile arasında fark yok :)

Konuyu cope cevirdiler ya almasinlar birak bosver👍

• Pro asıl gücünü 2017 oyunlarında gösterecek bunu belki binkez söyledik burda. Ama anlamak istemeyen anlamıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: turkopol

quote:

cunku ps3 gucluydu

Ps2-ps3 farkli jenerasyonlardi son kez yaziyorum umarim anlarsiniz trollemeyi birakip

Eldeki oyunlarda fark var diyoruz hepsinde olmamakla birlikte yeni cikaklarda daha fazla olur
    Sen 900p ve fps dusmesiyle oyun oynamak istiyorsan eyvallah ama gelip burda laf yarisina girme
    Mw ve btfde onlineda bile fark ve avantaji var Pronun bu yuzden btf downdradge yedi ona ragmen dahala fark var
    Bana son yazdiklarima cvp ver? Online icin uzak cizim ve sabit fps onemlimi degilmi?

hala bos konusuyon gel karsima procugunla o zaman kardesim
    avantaji gostericem sana te allahim ya
    burda insanlar 3 4 kat avantaj var diyor
    sen hala yono jonorosyon dogolko
    burdaki beklenti o sekilde ona ne.diyeceksin

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: turkopol

quote:

cunku ps3 gucluydu

hala bos konusuyon gel karsima procugunla o zaman kardesim
    avantaji gostericem sana te allahim ya
    burda insanlar 3 4 kat avantaj var diyor
    sen hala yono jonorosyon dogolko
    burdaki beklenti o sekilde ona ne.diyeceksin

Anca saygisizca cocukca cvplar tabi verebilcegin cvp olmadigi neyse bosa vakit kaybisin iyi forumlar

• Watch dogs 2 oynayan varmı?

Sanki pro'da değilde eski ps4'te oynuyormuş hissine kapılıyorum

PATCHLENMEMİŞ sanırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: FiFAMaster10

Watch dogs 2 oynayan varmı?

Sanki pro'da değilde eski ps4'te oynuyormuş hissine kapılıyorum

PATCHLENMEMİŞ sanırım

Watch dogs 2 pro patchli cikti diye biliyorum.galiba prodada 30 fps

• Arkadaşlar PRO'yu nerde bulabilirim şuan acaba alabileceğim ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sturmbannführer

Hocam uzaktan çekermisin aynı görüntüyü?

Şu an iş yerindeyim. Çekerdim ama ps4 yok elimde, arkadaşın ps4'e fifa indirmek için almıştım. O sırada karşılaştırma imkanım olmuştu.Öyle birkaç resim almıştım. Ama şöyle bir resim daha çekmiştim.Bu resim bile orjinal değil. Hızlıresimde boyut ve çözünürlük düşürülmüş.

PRO

PS4

Ama tekrar söylüyorum , 10-16 mega piksel'lik telefonlar ile çekilen görüntü asla bir kıyas yapılamaz. 3 metreden çekilen görüntülerde , tv daha küçük görüneceği için, piksel de küçülecektir. O zaman bu mesafeden çekilen görüntüde pc'de ultra 4k çalışan oyun ile 720p low ayarlarda çalışan oyun bile her iki karede aynı gözükecektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GT_55 -- 2 Aralık 2016; 16:3:31 >

• Sirkeci Sony Center'dan aldık bakalım hayırlısı...
  • Beyler şuan PS3 kullanıcısıyım ve PS4 Pro almayı düşünüyorum.

Ps4 e geçince mevcut PSN hesabımla login olabilir miyim?
    Ve mevcut psn hesabımdaki oyunların ps4 versiyonlarını ücretsiz indirebilirmiyim?

• çıkmayana oyunun farkını nerde gördün kahinmisin sen
    gecende titanfall 2 konusunda pro da görüntü süper bilmem ne diyorsun burdada alınmaz diyorun cıkmayan oyuna
  • Scorpion28 kullanıcısına yanıt
    Ps3 teki psn hesabını ps4 te kullanabilirsin

• quote:

Orijinalden alıntı: MADENLI

tamam oturdugunuz mesafeden rıca etsem cekermısın 3.5 mt gorelım farkı kasıt yok aradakı farkı cıkarmak ıcın pıkseller saymak mı gerekıyor dogal goruntu 60 ınc cıhazda zaten 3-4 mt ızlenır 1 saat sonra sonra yakından farkı gormek ıcın oynarsak sası kalkarız denedıgım cıhazlar 55 ınc lg 4k 55uh850 -55ub850 mesafe 3 mt

Oturduğum mesafeden resim aynı görünecektir. Yukardaki mesajımda açıklamıştım. 3.5 metreden çekilen resim karesine, tv harici bir sürü obje girecektir.Bu da resimdeki tv'nin çok daha küçük piksellerde görünmesine yol açacaktır.Bu da otomatikman, piksel kaybına neden olacaktır. O zaman aynı görünecektir. Yakından 5 cm medafeden çekilmeden kasıt, bu mesafede oynadığımdan değil, fotoğrafda oluşan piksel kaybını en aza indirmektir. Yoksa canlı göz ile dediğim mesafeden fark kabak gibi ortaya çıkıyor. Benim oturduğum mesafeden farkı resim ile kanıtlamam için insan gözü ile eşdeğer 576 megapiksel küsür bir fotoğraf makinesi ve eşdeğerde bir panel olması lazım. Yoksa buraya 50 tane de resim atsan aynı görünecektir.

• Sorularım var cevaplar mısınız?

4K tv yok bende eski samsung 1080p de oynayabilir miyim yani görüntü iyi olur mu?

Birde yeni konsol tahminen ne zaman çıkar yani ps5 e daha var değil mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: GT_55

quote:

hocam cekılen mesafe 5 cm herhalde pıksellerı tek tek saydım oynama mesafesı en yakın 2 mt olur gozler kayar yoksa anlamak ıcın pıksel pıksel sayarsak zaten gelen pıksel fazla benım cektıgım fotolar 2mt mesafeden cektım ınan kac kısı cagırdım kontrol ıcın benım gozdemı sorun var yumusatma dısında ben fark goremedım

Yakından çekilmeden kasıt, farkı göstermektir. Yoksa 3 metreden çekilen resimden ne farkı göremeyi umuyorsunuz. Canlı göz ile aynı mı olacak.O yüzden yakından çektim.Tv 60 inç olduğu içinde oturduğum 3.5 metre mesafeden farkı net bir şekilde görebiliyorum.Aynı bu yakından mesafe çekilen resimdeki gibi fark görüyorum Ayrıca oturduğun mesafe , kullandığın panel ve boyutu hakkında sorduğum sorulara cevap vermemişsin.

hocam farkı gorebılıyorsan pısman degılsen ne mutlu arkadasım ınan suan pısman sattıgına cıhazı yazık son kullanıcı olarak aradakı farkı gozumle gormem farkı hıssetmem lazım gıdıp yenısı alayım cıhazı attıgın goruntulerde farklılık yok cunku pıksel sayıyorum pıkselden baska gozukmuyor dedıklerın acıklama tamam dogru ama makına beklenen gıbı olmadı farklılık barız yok bugune kadar her cıkardıgı makınada patlama deprem yarattı sonuk kaldı cıhaz ortada bence bırazdaha calısıp scorpıo cıkarken devreye gırmesı gerekırdı yanlıs yaptı zaten pıyasada rakıbın yok xbox one s ıcın ps4 pro cıkarmak yazık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MADENLI -- 2 Aralık 2016; 16:41:50 >

• Selam,
    Arkadaşlar ps4 pro satın almayı düşünüyorum fakat 1080p monitörüm var, PC de DSR teknolojisi gibi 1080P monitörde 4K görüntü veren bir özelliği var mı ? Yoksa alıp 1080P de mi kullanabilirim ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gamer007_

çıkmayana oyunun farkını nerde gördün kahinmisin sen
    gecende titanfall 2 konusunda pro da görüntü süper bilmem ne diyorsun burdada alınmaz diyorun cıkmayan oyuna

Blok

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: GT_55

quote:

hocam cekılen mesafe 5 cm herhalde pıksellerı tek tek saydım oynama mesafesı en yakın 2 mt olur gozler kayar yoksa anlamak ıcın pıksel pıksel sayarsak zaten gelen pıksel fazla benım cektıgım fotolar 2mt mesafeden cektım ınan kac kısı cagırdım kontrol ıcın benım gozdemı sorun var yumusatma dısında ben fark goremedım

Yakından çekilmeden kasıt, farkı göstermektir. Yoksa 3 metreden çekilen resimden ne farkı göremeyi umuyorsunuz. Canlı göz ile aynı mı olacak.O yüzden yakından çektim.Tv 60 inç olduğu içinde oturduğum 3.5 metre mesafeden farkı net bir şekilde görebiliyorum.Aynı bu yakından mesafe çekilen resimdeki gibi fark görüyorum Ayrıca oturduğun mesafe , kullandığın panel ve boyutu hakkında sorduğum sorulara cevap vermemişsin.

hocam farkı gorebılıyorsan pısman degılsen ne mutlu arkadasım ınan suan pısman sattıgına cıhazı yazık son kullanıcı olarak aradakı farkı gozumle gormem farkı hıssetmem lazım gıdıp yenısı alayım cıhazı attıgın goruntulerde farklılık yok cunku pıksel sayıyorum pıkselden baska gozukmuyor dedıklerın acıklama tamam dogru ama makına beklenen gıbı olmadı farklılık barız yok bugune kadar her cıkardıgı makınada patlama deprem yarattı sonuk kaldı cıhaz ortada bence bırazdaha calısıp scorpıo cıkarken devreye gırmesı gerekırdı yanlıs yaptı zaten pıyasada rakıbın yok xbox one s ıcın ps4 pro cıkarmak yazık

Ya arkds dahala fark yok diyorsun?btf downradge niye yedi o zaman ?tamamen yapimcilarin elinde takmissinz fifa vs?

• Arkadaşlar ps4 pro rise of tomb raider ı güncelledigimde ce-34878 hatası alıyorum çözümü nedir bilen var mı güncellemessem sorun yok bu görüntüdede oynamak istemiyorum

• 
Sayfa: önceki 809810811812813
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.