Şimdi Ara

İçerde - Çağatay Ulusoy & Aras Bulut İynemli (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.537
Cevap
35
Favori
214.596
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Filmi izleyip çok beğenmiştim. Diziyi de izledim, kadro iyi. İlk bölüm de güzel olmuş.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Başlığı forumun anasayfasında görünce hapse falan attılar sandım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Basteryus

quote:

Orijinalden alıntı: zeus_1907

silahları çevirme sahnesi birebir ezelden alıntıydı.
    umarım bir defalıktır, böyle kopyalar devam ederse dizi dibi boylar.

Benim de direk aklıma o sahne geldi, hatta "yeğen" de dedi adamına tam oldu. Belki biraz gönderme yapalım demişlerdir, yönetmen falan aynı zaten. Sahneyi de koyalım bari

Müdürün odasında yaptıkları konuşmaya takılanlar olmuş ama orjinal filmde de hatırladığım kadarıyla o sahnede baya bi aşağılıyodu müdür elemanı, ondan sonra olayı anlatıyodu. Muhtemelen ilerleyen bölümlerde bi flashback ile müdürün tekrar yanına çağırıp olayı anlattığını falan gösterecekler.

Dayi ve kerpeten aliiiiiii olsalardi keske onlarda bir sekilde bu dizide. Dayiya allah rahmet eylesin buyuk adamdi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Şimdi bitirdim. güzel dizi bence tutar. ancak show tv bu diziyi elinde biraz zor tutar gibi geliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Anche

Yalnız bölümün son sahnesi ters köşe değil bildiğin seyirciyi kandırma. Aşırı basit hatalar var.

Müdür Sarp'a atıldığını söylediği sahnede gayet gerçek bir tartışma izliyoruz ve yanlarında kimse yok. Yönetmen bu ikilinin gerçek kavga ettiğini inandırmak istiyor.

Yine sırf biz bu ikilinin kavga ettiğine inanalım diye Müdür Sarpın annesine gereksiz kaba ve sert davranıyor. Bunun bir mantığı yok.

Sarp nezarete girdiğinde Müdür tek başına hücreye kadar getiriyor ve orada yanlarında sadece basit bir gardiyan var. Ama bu ikili yine ufak çaplı tartışma yaşıyor. Yine biz inanalım diye.

Diziyi beğendim ama yukarıda yazdığım hatalara umarım ilerleyen bölümlerde cevap verilir.

Aynen öyle The Departed izlememiş izleyiciyi şaşırtmak adına gereksiz mantık hatasına yönelmişler. Bu tür mantık hataları ne yazık ki reyting izleyicisi soğutabiliyor. Umarım tekrarlamazlar.

• Yorumlara baktım gayet olumlu,başlayacaktım ancak o süre ne be kardeşim.2 saat 10 dakika dizi mi olur.Bu yüzden izlemiyorum işte Türk dizilerini.Film süresinde
  • quote:

Orijinalden alıntı: funky-nd

evet beyler bu sapkadan almayan kalmasin

İçerde - Çağatay Ulusoy & Aras Bulut İynemli

saclar da 3 numara tabi

İçerde - Çağatay Ulusoy & Aras Bulut İynemli

Aynisi degil hocam sizin attiginiz kep bunlarin taktigi normal sapka

• Buusaatteuyanma B kullanıcısına yanıt
    bu olur mu

https://www.morhipo.com/nike-102699-010-heritage-86-cap/16393513/detay
  • ilk bölüm efsane gerçekten çok iyi ters köşe yapmışlar. umarım dizinin devamı da böyle güzel gelir. tek korkum reytinge kurban gitmemesi. bizim milletimiz entrika,zengin kız fakir oğlan saçma sapan dizileri sever bilirsiniz.
  • Bende can sıkıntısından izledim. Fena değil. Yan karakterlerin oyunculuklarında ve genel olarak olay kurgusunda bazı sıkıntılar var. Isınamadığım bazı noktalar var. Karakterler arası diyaloglar çok cansız ve basit geldi. Sarp'ın sürekli annesine atar yapması ve kadının hep aynı rolü kesmesi.

• Arkadaşlar açın The Departed izleyin bu tür şeyler izlemeyi seviyorsanız dizilerle vakit kaybı yapmayın 😎

• Yonetmen, senarist derken izledim.. alinti olsa bile su an tr standartlarinin ustunde bi dizi

• son sahne müzikleri
    https://www.youtube.com/watch?v=eGOEoqzdciQ
    https://www.youtube.com/watch?v=aV7nZD9mD9Y

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi funky-nd -- 21 Eylül 2016; 10:11:20 >
  • funky-nd kullanıcısına yanıt
    Gerilim müziği oldukça başarılı. Dizi eleştiri alsa da şu anda bence en iyiler arasında.
  • Güzel dizi olmuş, ilk völümünü arkadaşların yoğun ısrarları sonucu youtube'dan izledim. Dizi güzel ama bölüm 2 saat 10 dakika, reklamsız süresi bu hem de. Yeter yahu, ne zaman bir yerli diziyi izleyebilecek gibi oluyorum (en son Poyraz Karayel) bu dizi süreleri canımı sıkıyor, 3-5 bölüm sonra da saçma sapan şeyler çok vakit alıyor ve bırakıyorum.

Yahu şu dizileri 1 saat yapın arkadaşım 1 saat. Bugün bir film izlemek istesen o bile 2 saat 10 dakika sürmüyor böyle bir şey olabilir mi yahu? 3-5 bölüm hadi 10 bölüm ilk bölüm gibi güzel bölümler geliyor sonra da mortingen ştrayze, ne versek izliyor bu kerizler deyip dayıyorlar bakışmayı dayıyorlar telefonda susmayı vs.

Takip edeceğim, ilk bölüm itibariyle çok hoşuma gitti ama iltimasım yok, saçmaladığı an bırakırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: funky-nd

bu olur mu

https://www.morhipo.com/nike-102699-010-heritage-86-cap/16393513/detay

Aynen hocam düz sapka iste aslinda bi espirisi yok

• daha 2 gnüde youtubeda 1milyon izlenme yaptı, masallahı var
  • Dizi tutar o ayrı konu ama sonuna doğru evdekilere direk köstebek filminin dizisini yapmışlar dedim müdürün rolü haluk bilginer'in olsaydı keşke çok iyi olurdu.

• Bu dizi tutmaz, çağatay ve arasa yazık olacak. Oyunculuk bakımından çetin tekindor kalitesi öne çıkıyor ama o da bu diziyi nereye kadar sürükler. Çağatay ve aras'a oynadıkları karakterler olmamış, ileri de belki ama şu an için bu karakterleri oynamaları erken. İkisi de gençlik dizisi oyuncuları, kötü ve sert karakteri, üstelik bir polis bir mafya karakterini isteseler de oynayamazlar. Dizi sürdükçe bunu sürekli hissettirecekler, hep acemi görüntü çizecekler. Kısaca maalesef tutmayacak. Senaryoya gelirsek, sanırım çağatay mafya içerisine sızdırılan, aras ise mafya tarafından emniyete sızdırılan çağatayın kayıp kardeşi iki polisi oynuyor. senaryo iyi işlenirse, tutar ama dediğim gibi oyuncu seçimi yanlış.
  • Haluk Bilginer'i göre göre ezberledik artık Mustafa Uğurlu gayet iyi seçim özlemişiz adamı
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.