Şimdi Ara

İçerde - Çağatay Ulusoy & Aras Bulut İynemli (40. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.538
Cevap
35
Favori
214.595
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Son bölüm çok saçmaydı. Yusuf'un hiçbir şey düşünememesi ve nerdeyse her şeyden tesadüf ile kurtarması çok sinir bozucu olmaya başladı.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Son 1 saat çok kaliteliydi yalan yok. Yalnız dizide her bölüm ters köşe oluyor ve ters köşeyi bu kadar seven senaristin genel konuda daha büyük ters köşe yapacağını tahmin etmek zor değil. Beklentim Melek'in Müdürün kızı çıkması yönünde.
  • noxiousu kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam ben de coktan farkettim. Ekstradan bisiler soyletiyolar.
    Kendisi oyuncu olmak istemis bu dizi de de diyaliga girmek istiyirum demis ondan heralde.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ya sizce de dizide bir eksiklik yok mu? Sanki çok az oyuncu var gibi. Celalin hiç dişli bir rakibi yok falan ne biliyim bir eksiklik var ama çözemedim.
  • Diziyi ilk aciklandigi tarihten beri aylarca bekledim Cagatay Ulusoyuda cok severim ilk bolum cok guzeldi ama su son bolumle beraber biraktim diziyi siz nasil begendiniz bilmiyorum ama Turklerin surekli uyarlama dizi cekip uyarladiklari filmin adini kirletmesi hosuma gitmiyor acikcasi ve 2 basrol varken Cagatay daha on planda tutuluyor Aras daha iyi oynadigi halde, sirf 2 ergen fan fazla izlesin diye..

• Rodin kullanıcısına yanıt
    Celal alemin kralı orası okey de mafya aleminde başka adam mı yok biraz daha etraflıca anlatmaları lazım o olayları. Celal nasıl zirveye çıktı,Sarp ve Mert'in babası nasıl Celal'in adamı oldu vs.Ezel bu konuda çok iyiydi misal.

• quote:

Orijinalden alıntı: All Nightmare

Celal alemin kralı orası okey de mafya aleminde başka adam mı yok biraz daha etraflıca anlatmaları lazım o olayları. Celal nasıl zirveye çıktı,Sarp ve Mert'in babası nasıl Celal'in adamı oldu vs.Ezel bu konuda çok iyiydi misal.

efsane sahne

• Bensu soral cidden kusursuz bir fizige sahip. Ah bide oyunculigu iyi olsaydi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Adamın Teki

bunun orjinalini nereden indirebilirim?
  • Bence ilerledikçe bölümler; daha detaya iner celal, müdür ve mafya alemi konusunda.

• yeşim, sarp'a aşık galiba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi McCarty -- 19 Ekim 2016; 13:22:51 >
  • Dizideki tüm oyuncuları Barca'nın orta sahasından toplamışlar oyun kuran kurana
  • lazperen kullanıcısına yanıt
    Şu eleman bildiğin Mascherano.

Bu mesaja eklenen görseller:

İçerde - Çağatay Ulusoy & Aras Bulut İynemli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0CCF51958 -- 19 Ekim 2016; 22:59:44 >
  • http://www53.zippyshare.com/v/OlFFgpkW/file.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-183E69799 -- 20 Ekim 2016; 0:33:03 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Adamın Teki

http://www53.zippyshare.com/v/OlFFgpkW/file.html

adamsın, teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Giresunlufuk

Bu elemanı kim gönderdi, ben numarasını anlamadım.

Birilerini aradı, teşekkür etti, tamamdır şüphelenmedi dedi... ne olacak bu adam acaba!

• Fragman 4 5 saate hazir.

• quote:

Orijinalden alıntı: volkan.ka

quote:

Orijinalden alıntı: Giresunlufuk

Bu elemanı kim gönderdi, ben numarasını anlamadım.

Birilerini aradı, teşekkür etti, tamamdır şüphelenmedi dedi... ne olacak bu adam acaba!

Bir olay olduğunda artık herkes ters köşe olarak düşünüyor. Normalde ben direk celalin adamıdır derim ama yukarıda da yazdıkları gibi kesin sarpın adamıdır

• 
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.