Şimdi Ara

iPhone SE hamlesine karşı 4.6 içlik Galaxy S7 Mini geliyor (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
69
Cevap
0
Favori
1.625
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • sırasıyla yanlışım yoksa iphone6 çıktı 6s çıktı sony z5c çıktı iphone7 çıkacak...
    bu kadar ufak amiral gemisi var piyasada.samsung'da ha tık yok.bence samsung 5" altında amiral gemisi üretemez.alpha ile şansını denedi ağzına yüzüne bulaştırdı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aycibin -- 10 Mayıs 2016; 14:10:16 >
  • Ne oldu yav şu s7 mini? Mart ayından beri gelecek gelecek deniyordu?

• Önceki miniler gibi olcak

Androidde şu ana kadar yapılmış en başarılı mini Z3 compact tır bence

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BekirHan

Ne oldu yav şu s7 mini? Mart ayından beri gelecek gelecek deniyordu?

s7 edge plus gibi buda balon sırf tıklanma almak için yapılmış haberler.
  • bblokee B kullanıcısına yanıt
    Yine kandırıldık desene s6 mini muhabbeti gibi
  • samsung bu kadar boş telefon üretmekten iyi batmadı şimdiye kadar bu kadar modeli kime satıyo anlamadım. Note seri , s serisi anladıkta a serisi ne işe yarar niye çıktı madem a serisi var mini serisine ne gerek var. Bunların hepsini geçtim j serisi var bide en dandirik olanı mesela j serisiyle uğraşana kadar eski note 3 , s5 gibi telefonlarına güncelleme desteği verde millet j serisi fiyatına onları alsın hemde zamanında amiral gemisiyken alanlar memnun kalsın. Haa bide e serisi vardı bu kadar çöp serisinin arasında oda başka bir çöp. Bu a , j ve e yi kimsede görmedim zaten kim alıp kullanıyo bu cihazları tam bir muallak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cedric...

samsung bu kadar boş telefon üretmekten iyi batmadı şimdiye kadar bu kadar modeli kime satıyo anlamadım. Note seri , s serisi anladıkta a serisi ne işe yarar niye çıktı madem a serisi var mini serisine ne gerek var. Bunların hepsini geçtim j serisi var bide en dandirik olanı mesela j serisiyle uğraşana kadar eski note 3 , s5 gibi telefonlarına güncelleme desteği verde millet j serisi fiyatına onları alsın hemde zamanında amiral gemisiyken alanlar memnun kalsın. Haa bide e serisi vardı bu kadar çöp serisinin arasında oda başka bir çöp. Bu a , j ve e yi kimsede görmedim zaten kim alıp kullanıyo bu cihazları tam bir muallak.

A serisi S serisinden dusuk ozelliklere sahip.sensorler olsun,ses kalitesi olsun,kamera olsun,cipset olsun...s7 mini demek s7'nin aynisinin ufagi demek,hicbir konuda kirpilmadan.beklenen telefon asil buydu.heralde yalan oldu.zaten note fiyaskosunu atlatana kadar mini gelistirmekle ugrasamaz samsung.sony, gelecek xz compact ile yine tek olur android cephesinde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aycibin -- 20 Eylül 2016; 0:57:05 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• S7, SE'ye yetişsin sonra minisini yapsın samsung.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.