Şimdi Ara

Samsung Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge için Sıcak Fırsatlar (43. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.230
Cevap
31
Favori
106.124
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • HB deki kayıt aşağıdaki şekilde kapandı. Sonucu da yazıyorum ki almaya cesaret edenler ne ile karşı karşıyalar haberleri olsun :)

"Cevap: Değerli Müşterimiz,

Sitemiz üzerinde satılan ürünlerin kampanyaya dahil olmadığı bilgisi ulaşmıştır.

Konu hakkında farklı şekilde işlem sağlanamamaktadır.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla. "
  • quote:

Orijinalden alıntı: kecan

HB deki kayıt aşağıdaki şekilde kapandı. Sonucu da yazıyorum ki almaya cesaret edenler ne ile karşı karşıyalar haberleri olsun :)

"Cevap: Değerli Müşterimiz,

Sitemiz üzerinde satılan ürünlerin kampanyaya dahil olmadığı bilgisi ulaşmıştır.

Konu hakkında farklı şekilde işlem sağlanamamaktadır.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla. "

Hocam söyledikleri doğru olamaz 16 eylülde kardeşime s7 edge aldım ve kampanyaya katıldım gear vr hediyesi de elime ulaştı.Kampanyaya dahil olmaması gibi bir durum olamaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar telefonumun ekranı kırıldı ve çok acil cevaba ihtiyacım var. Samsung s7 edge 32 gb en ucuz hangi mağazadan bulabilirim ? Elden ve garantili almak istiyorum. Ve mağazalarda teknoloji marketlerde vs en düşük fiyat şu an için nedir?

• Takip

• MERHABA

ŞİRKET HATTIM İÇİN S4 KULLANIYORDUM. ŞAHSİ HATTIM İÇİN NOTE 5

S4 Ü DÜŞÜTRÜP KIRDIM. AÇIKCASI ÇİFT TELEFONDA KULLANMAK İŞİME GELMİYOR.

NOTE 5 İ SATIP

ÇİFT HATLI S7 EDGE KULLANMAYI DÜŞÜNÜORUM.

ACABA SORUN YAŞARMIYIM.
  • Arkadaşlar biliyorum yeri burası değil ama elimde s7 edge ve gear vr gozluk var. Jelatini dahi açılmamış. Samsung türkiye garantili. Hediye geldi (algida). Hediye geldiği için de faturası yoktur. Eğer düşünen olursa benimle iletişime geçebilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Wurunkatte

Arkadaşlar biliyorum yeri burası değil ama elimde s7 edge ve gear vr gozluk var. Jelatini dahi açılmamış. Samsung türkiye garantili. Hediye geldi (algida). Hediye geldiği için de faturası yoktur. Eğer düşünen olursa benimle iletişime geçebilir.

Ne kadar fiyat istiyosun hocam?

• quote:

Orijinalden alıntı: Scarface007

quote:

Arkadaşlar biliyorum yeri burası değil ama elimde s7 edge ve gear vr gozluk var. Jelatini dahi açılmamış. Samsung türkiye garantili. Hediye geldi (algida). Hediye geldiği için de faturası yoktur. Eğer düşünen olursa benimle iletişime geçebilir.

Ne kadar fiyat istiyosun hocam?

2700 düşünüyorum. Ama yok kardesim burda bu fiyat diyen olursa da revize ederim tabiki.

• Wurunkatte kullanıcısına yanıt
    Merhabalar
    Ben gittigiyordan samsung garantili 2609-25 indirim- 150 worldpuan= 2434 tl ye aldım. Vr hediyesinede başvurdum. Ona göre fiyatınızı ayarlayın bence

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: unha

Merhabalar
    Ben gittigiyordan samsung garantili 2609-25 indirim- 150 worldpuan= 2434 tl ye aldım. Vr hediyesinede başvurdum. Ona göre fiyatınızı ayarlayın bence

Uyarı için teşekür ederim. Bu durumda benim 2200 e felan satmam gerekecek. 2200 e de satmak yerine kullanmak daha mantıklı. Arkadaşlara teşekür ederim. Özelden mesaj yazanlar kusura bakmayın hakkınızı helal edin vaktinizi aldım. Satıştan vazgeçilmiştir.

• quote:

Orijinalden alıntı: unha

Merhabalar

Hocam hangi saticidan aldiniz link atabilirmisnz

• quote:

sadece vr için fiyat nedir ?
  • Hocam açtım kullanıyorum şuan. Satış iptal.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Anladigim kadariyla edge modeli en uygun ith. Garantili 2400 TL daha dipte yok sanirim (cek vs dahil edilmeden) bu hafta arkadasima evo garantili hepsiburadadan gumus renk 2400 TL ye aldim. Gzl fiyata almisim demek

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • @alemburda34
    Bende önümüzdeki almayı düşünüyorum ama S8 çıkana kadar fazla düşmeyecek sanırım.2200 falan olsa iyiydi.
  • merhaba, bazı sitelerde s7 edge ile s7 arasında ufak performans farkı olduğunu gördüm antutu skorlarında vs. donanınımı aynı diye biliyorum, bir fark var mıdır ?
  • n11'de s7 edge 11.11.2016 ya özel samsung türkiye garantili 2.300 tl ye satıldı.çek ve kuponlarla sağlam bir indirimle gitti ama yetişemedik.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zaltun -- 11 Kasım 2016; 20:5:57 >
  • Ne idüğü belirsiz sitelerden veya hepsiburada gibi "sıfırlanmış telefon cenneti" sitelerinden alacağınıza bulunduğunuz şehirdeki telefoncuları gezin. "Bozdurma", "kırdırma" diye tabir edilen, kutusu açılmamış, genelde operatörlerden taahhüt karşılığı alınıp telefonculara "bozdurulan" cihazlardan alın. Çok daha uyguna, sıfırlanmadığına emin olabileceğiniz bir cihaz sahibi olursunuz.

Elimdeki (düz) S7'yi 2.050 TL'ye bu şekilde aldım. Faturası 5 gün önceye aitti ve kutusu açılmamış, Samsung Türkiye garantili cihazdı.
  • Katılıyorum hocam 11.11 kampanyasından 2299 ₺'ye aldım ama almasaydım bahsettiğin şekilde alacaktım.

• 
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.