Şimdi Ara

FM'de oha dedirten olaylar (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
76
Cevap
1
Favori
3.037
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Birçok "oha dedirten olay" yaşadım. Sonuncusunu anlatayim:

Avrupa Ligi finali. Ajax'ın başındayım rakip Bilbao. Stoperim 15.dk da kırmızı yedi. 1-0 öne geçtim 1-1 yaptılar. Hakem 5 dk uzatma verdi. 90+4'te gol yedim. Golün santrasında Zivkovic topu aldı sağ kanattan giderek herkesi çalımladı ve gol attı tüm umutlarım bitmişken kitlendim kaldım ekran başında. Uzatmalarda yedik bir tane verdik kupayı.

Ayrıca Aziz Yıldırım Celtic başkanı oldu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fenerbahçe ile Beşiktaşı, aynı sezon içinde 2 lig maçında ve kupa finalinde 2-0 dan gelip 3-2, 3-2, 4-2 yendim.
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi k24b -- 3 Ağustos 2016; 11:24:08 >
  • fenerbahçede aziz yıldırım diye bir oyuncu çıktı.
    adam reankarne olup geri geldi lan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dgo_cr7 -- 7 Ağustos 2016; 11:57:13 >
  • Beşiktaş'ın son maçta Fenerbahçe'ye yenilip küme düşmesi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fenerbahçe ile şampiyonlar liginde 1 kere top16 üç kere çeyrek final olmak üzere tam üst üste 4 sezon manu ile eşleşip hepsinde elenmem ve ardından savei silip laptopu camdan aşşağı atmam.
  • afrika turnuvasında milli kampta görevli olan oyuncum 2 haftadır bana niye forma vermiyorsun diyip üzülmesi ve takımdan ayrılmak istemesi bu kadar düşük zekalı oyuncuyu zaten tutmam aashdassashsad
  • dybalanın 28 maç üst üste gol atamaması

rıza çalımbayın milanın başına geçmesi

semih kayanın 28 yaşında gsden emekli olup fenerin başına geçmesi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sommet de la montagne -- 11 Ağustos 2016; 17:16:26 >
  • Beşiktaş ile Galatasaray uefa avrupa liginde final oynamışlardı. Galatasaray yenmişti sanirim Besiktasi Ben samp. liginde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fenerliso -- 11 Ağustos 2016; 21:25:30 >
  • FM 16 kariyerimde 3.senemde Beşiktaş'ın başında Felix Magath varken küme düşmesi ve Mecnun Otyakmaz'ın Stoke City'nin başkanı olması
  • Beşiktaş'la ilk sezonda Avrupa Ligi şampiyonu olmam. (Fm 15)

Mario Gomez lig de 46 gol atarak Aykut Kocaman'ı geçmişti bi de .
  • Lyon kariyerimde 4. sezondayım. 3 yıldır juventus yüzünden avrupada başarı gösteremedim. şampiyonlar liginde 2 yıl üst turda juventusa elendim. 1 yıl da grupta ardından 2. çıktım ve çeyrek finalde elendim. bu sene de madridin arkasından 2. çıkacağım ve juventus diğer grupta 1. sırada. çıkmaz yine inşallah :(
  • Shaktar yedek kadrosuyla Bienna hazırlık maçında 3-0 öne geçtikten sonra Bienna'nın 3-3 yapması ve maçı 7-3 kazanmam.
    Yine Shaktar ile Dinipro karşısında 2-0 öne geçtikten sonra Dinipro'nun 2-2 yapması ve maçı 7-2 kazanmam.
    Tekrar Shaktar ile Metalurg D maçında 2-0 öne geçtikten sonra iki kırmızı yemem ve maça bakmamam üzere 6-2 kaybetmem.
  • huseyinadukeeee kullanıcısına yanıt
    Trabzonspor'a hiç transfer yapmadan şampiyon yapmam,
    bayern munihe 5 atmam :)
    sezon sonu ekici, çavanda, mbi, cardozo, okay, Yusuf'tan 45m Euro kazanmam :)
  • Forumda ne mourinholar varmışta haberimiz yokmuş

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.