Şimdi Ara

HYUNDAİ BİLGİ PLATFORMU (28. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.078
Cevap
1
Favori
88.930
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu gün servisten arabayı aldım, 60.000 Km bakımında yapılan işlemler ve ücretleri aşağıdaki gibi.

1. Triger kayışı 51.50 Ytl
    2. V kayış 12.98 Ytl
    3. V kayış Hidrolik Direksiyon 6.07 Ytl
    4. V Kayış Klima 30.84 Ytl
    5. Benzin Fitresi 4.53 Ytl
    6. Polen filtresi 2 Ad. 36.56 Ytl
    7 Yakıt pompa pleyt 7.67 Ytl
    8. Buji 4 Ad. 22.00 Ytl
    9. Fren Balatası (Ön) 35.00 Ytl
    10. 60.000 Km Periyodik
    bakım ücreti 172.00 Ytl
    TOPLAM: 379.15 Ytl

Ben kendim daha önce Motor yağını,Filtresini ve Hava Filtresini 65.00 Ytl değiştirmiştim.Toplamda bana 444.15 Ytl ye mal oldu.
  • Hayırlı olsun Emekli Jandarma,
    60 bin bakımı baya kapsamlıymış.Güle güle kullan.İyi sürüşler.
  • 60.000 km bakımında neler yapıldığını da öğrenmiş olduk. Hayırlı olsun Mevlüd abi araba çiçek gibidir şimdi.
  • quote:

Orjinalden alıntı: legion90

60.000 km bakımında neler yapıldığını da öğrenmiş olduk. Hayırlı olsun Mevlüd abi araba çiçek gibidir şimdi.
    Orjinalden alıntı: opxito

Hayırlı olsun Emekli Jandarma,
    60 bin bakımı baya kapsamlıymış.Güle güle kullan.İyi sürüşler.

Teşekkür ederim arkadaşlar,darısı sizin başınıza. Gerçekten de araba şimdi çok daha iyi oldu. Bu arada Klimada eskisinden çok daha iyi soğutmaya başladı. Gazı eksikmiş herhalde serviste arkadaşın söylediğine göre gaz da basmışlar.

Bu arada bakımı yapmışken tam yapalım dedim Lastiklerim çok eskimişti onlarıda değiştirdim.Komşumun dükkanından Tanesi 90,00 Ytl den 4 tane Goodyear Vectör 5 lastik aldım. Araba Dört dörtlük oldu şimdi.
    En az bir sene benden hiç bir şey istemez.
  • Yeni lastiklerinde hayırlı olsun abi. Bu arada benim tampondaki çiziğin fotosunu ekledim.Çok kötü görünüyor.
     HYUNDAİ BİLGİ PLATFORMU

HYUNDAİ BİLGİ PLATFORMU

HYUNDAİ BİLGİ PLATFORMU
  • quote:

HYUNDAİ BİLGİ PLATFORMU

SEN BUNU NEREYE ÇARPTIN ?
  • 1 günlüğüne babama verdim garaja girerken duvara sürtmüş.
  • Emre daha öncede söylediğim gibi Oto boyacısına götür, göster onlar sana ne işlem yapılacağını söyler,ve yapılan işin ücretini söylerler. Eğer kafana yatmadı onların söyledikleri birde servise götür onlara göster fiatını sor.
    Senin tampon bayağı bir sürtmüş, rütuşla yada pasta cila ile halledilecek bir durumu yok.Boyanması lazım.
  • Doğru
    Boyanması lazım....
  • Arkadaşlar Merhaba
    Bende 2005 admira 1.3 mpı aracıma 60.000 km bakımı yaptırdım.Emekli jandarma ağabeyimiz gibi fiyatları yazıyorum bilgilerinize
    1- Buji 4Ad 21.2 tl
    2- Benzin filtresi 12.8 tl
    3- Hava filtresi 10.17 tl
    4- Klima V kayışı 25.43 tl
    5- Polen filtre 2 Ad 42.38 tl
    6- V kayışı Hid.Direks 13.99 tl
    7- V kayış 10.60 tl
    8- Trıger kayış gergisi 25.43 tl
    9- Trıger kayışı 34.84 tl
    10-Castrol Sanz.Yağı 30.00 tl 3 litre
    11-Balata tem spreyi 8.48 tl
    12-Fren hıd yağı 12.72 tl 2 litre
    13- Bakım İşçiliği 103,20 tl 4,3 saat
    Toplam 351.24 tl yaptı %25 indirimle 325 tl ödedim Bende yağ ve yağ filtrelerini değiştirmiştim oda 45 tl tutmuştu.Bunun haricinde arka amortsörler ile shock absorberlar da garantiden değişti.Herhalde yakıttan amortisman ederiz gibi geliyor
    Yukarıdaki fiyatlarla karşılaştırdığımızda servis indirim günleri bence hikaye HA kel HASAN HA HASAN kel
  • Tmm abi saolasın. Artık Temmuz da baktıracam arabaya.
  • quote:

Tmm abi saolasın. Artık Temmuz da baktıracam arabaya.

Tabi Emre arabanın bakımını yaptırmak lazım. Biz ona bakmazsak o da bize bakmaz en kötü zamanda bizi yolda bırakıverir.
  • quote:

Orjinalden alıntı: coyakari

Arkadaşlar Merhaba
    Bende 2005 admira 1.3 mpı aracıma 60.000 km bakımı yaptırdım.Emekli jandarma ağabeyimiz gibi fiyatları yazıyorum bilgilerinize
    1- Buji 4Ad 21.2 tl
    2- Benzin filtresi 12.8 tl
    3- Hava filtresi 10.17 tl
    4- Klima V kayışı 25.43 tl
    5- Polen filtre 2 Ad 42.38 tl
    6- V kayışı Hid.Direks 13.99 tl
    7- V kayış 10.60 tl
    8- Trıger kayış gergisi 25.43 tl
    9- Trıger kayışı 34.84 tl
    10-Castrol Sanz.Yağı 30.00 tl 3 litre
    11-Balata tem spreyi 8.48 tl
    12-Fren hıd yağı 12.72 tl 2 litre
    13- Bakım İşçiliği 103,20 tl 4,3 saat
    Toplam 351.24 tl yaptı %25 indirimle 325 tl ödedim Bende yağ ve yağ filtrelerini değiştirmiştim oda 45 tl tutmuştu.Bunun haricinde arka amortsörler ile shock absorberlar da garantiden değişti.Herhalde yakıttan amortisman ederiz gibi geliyor
    Yukarıdaki fiyatlarla karşılaştırdığımızda servis indirim günleri bence hikaye HA kel HASAN HA HASAN kel

Arkadaşım Foruma hoş Geldin. Sende 60.000 Km bakımını İyi yaptırmışsın, bazı servisler 500,00 Ytl den aşağı yapmıyorlar. Ben ankarada Pazarlık yaparak bu fiyata yaptırdım.Allah Kazasız Belasız güle güle binmek nasip etsin.Kendine iyi bak.
  • BEN BİLGİSAYARDA VE BU FORUMDA YENİYİM.araştırırken rastladım.üye oldum.bütün forum üyelerine ve rditörlerine selam ve saygılar sunarım.
    Benim bir 94 model hyundai sonatam var.rolanti regülatörü veya rolanti serve de diyorlar.yan sanayi fiatı nekadara alabilirim.servisler orj.için 470 ytl. söylediler. teşekküe eder.başarılar dilerim.
  • acemiliğimizi hoş görmeniz dileğiyle.yardımlarınızı bekliyoruz.
    ROLANTİ REGÜLATÖRÜM ARIZALI.94 MODEL SONATA
  • forma tekrar geldim herkese iyi haftalar diliyorum gününüz neşeli geçmesi dilegiyle
  • merhaba arkdaşım arabanın bujilerine, lastiklerin havası nasıl?Ayrıca arabanı bi servise götürüp beynine baktırmanda fayda var.Bide belki arabanız benzin kaçırıyo olabilir.
    SEVGİLER SAYGILAR.......
  • Hoşgeldin Westbam,Tebrik eder ve mutluluklar dilerim.
  • Merhabalar.Benim arabamın sağ aynası arzalandı ve servise götürdüğümde 180 ytl istendi benden.Sizce pahalı değilmi??Arabam 1.3 admireAyna ise manuel!!!
  • baya pahalı bu iş için bence sanayiye git servis için fiyat normal
  • 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.