Şimdi Ara

Canon mx475 siyah mürekkep miktarı azaldı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
193
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • bugün mürekkeplerini doldurdum, yazıcım yeni olduğu için ilk defa yeni mürekkep doldurttum kartuşları taktım siyah ve renkli olmak üzere iki adet var, renkli de sorun olmazı ama siyah da ise yazıcının ekranında "Siyah mürekkep miktarı azaldı" yazısı oluyor çıkartıp tekrar taktım, temizledim ama nedense hala aynı kendi onarma seçeneklerini de kullandım, temizleme, püskürtme, dengeleme gibi diğer onarma çeşitlerini ama yine hala aynı, ama siyah çıktı alabiliyorum sanırsam siyah çıkıyı renkliden mi alıyorum anlamadım ama; ekranda kartuş takılı olmasına rağmen "Siyah mürekkep miktarı azaldı" yazısını görüyorum bunun nedeni nedir ?

daha yeni olduğu için ilk aldığım zaman ki mürekkepler bitti ve dediğim gibi ilk defa doldurma yaptırdım.

• EnverPasha kullanıcısına yanıt
    siz mürekkep doldurdunuz siye mürekkep seviyeleri yükselmeyecek şu an işleyiş normal hatta kullandıkça kartuş bitecek bitti uyarısı aldığınızda yazıcının üzerindeki sttop tuşuna 10 saniye basılı tutarak kartuş sorgulamayı devredışı bırakacaksınız orj kartuşlara dolum mantığı canonlarda böyledir. velhasıl kartuşunuz düzgün baskı veriyorsa herhangi bir sorun yok.
  • erdem baskı malzeme kullanıcısına yanıt
    tam ne yapmam gekreiyor anlayamadım, hala siyah mürekket az kaldı yazısı duruyor, dedin stop düğmesini bulamadım
    bir daha söyler miisn tam olarak ne yapmam gerekcek anlamadım
  • EnverPasha kullanıcısına yanıt
    şu an hiçbir şey yapmayın kulanamya devam edin yazıcı kartuş tamamen bitti uyarısı verdiğinde yazıcının üzerindeki kırmızı yuvarlak içinde ters üçgen simgeli tuşa 10 saniye basılı tutacaksınız bu kadar.
    tamam teşekkür ederim söylediğini deneyip size bildirim yapacağım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.