Şimdi Ara

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ (232. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
18.993
Cevap
182
Favori
763.989
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
69 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 230231232233234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Benim evraklarım geçen pazartesi ellerine ulaştı 1 hafta yani 5 is günü geçti. Bana gelen giden yok daha, bekliyoruz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar,
    Yıllardır kullandığım ttnet taahhütüm 09 kasımda, telefon taahhütüm ise 29 eylül de sona eriyor. Oturduğum Semt Eyüp/Alibeyköy de bir yer ama sadece, 8 Mbpsye kadar ADSL internet ten başka hizmet alma imkanımın maalesef yok.
    TÜRKNET fiyat ve kampanyası gayet iyi ama buradan ve de facebook ta duvarlarına bakıyorum.
    şikayet şikayet başka bir şey yok.
    15-20 gün bazı kişilerde 1 ay olmuş hala internetleri açılmamış.
    Bu kadar olumsuz yorumdan sonra almaktan korkar oldum.
    Bunun haricinde en fazla 1 senelik taahhütlü bir internet paketi var mıdır?

Kayınpederim Kıbrıs gazisi, bildiğiniz indirimli net paketi var mıdır?
    Bu konu hakkında süperonline da gördüm mesaj attım 2 gündür hala dönecekler.
    Saygılar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: teen wolf

Sizde ev telefonu yokmuydu

Yok. Olsa ne farkediyordu ki

• quote:

Orijinalden alıntı: Emre_z3

Benim evraklarım geçen pazartesi ellerine ulaştı 1 hafta yani 5 is günü geçti. Bana gelen giden yok daha, bekliyoruz.

İnşallah benim öyle olmaz. Evde telefon çekmiyor cepten internetede giremiyorum mahvoldum.

• tozdemir05 T kullanıcısına yanıt
    Sıfırdan bağlantı sağlayanlar biraz bekleyebiliyolar,sizin zaten mevcut internet hattınız var direkt geçiş işlemi yaparsanız 3 gün içinde geçişiniz sağlanıyor.Ben 2 günde geçtim mesela.
  • Vdsl modem kampanyası var mi acaba diye Turknet'i aradım. Bu elektrikci meselesini sordum. Apartmana hat bırakılır sadece daireye çekilmez diyor. Bu nasil iş ben anlamadim ? Istanbulda eve elektrikci 40 TL'den aşağı gelmez. Telekom gorevlileri evde yokken portu birakip gidiyor mu ? Biz evdeyken gelseler rica etsek baglarlar mi ? Biz dedigime de bakmayin tek başıma yaşıyorum. 40-50 TL elektrikci ve 10 TL kargo derken hizmet alıp alamayacagimiz bile belli degilken bu kadar masraf... Bir de modem almam gerekecek benim VDSL. Ne yapsam bilemedim.

• kabloların ucuna kağıtta isim yazıp bırakıyorlar.. Rica işi biraz şans iyi birine denk gelirseniz olabilşr yoksa zaten onların işi değil yapmazlar..
    vdsl olarak ttnet in dağıttığı zyxel 3312 modem i tavsiye ederim.. sahibinden de 2 el olarak ucuza alabilirsiniz..
    bn tt den aldım sözleşmeli gayet iyi çekim gücü güzel onu almanızı tavsiye ederim..
    sıfır vdsl modemler 150 den aşa değil, tek yaşadığınız için sizede uyguna mal olmuş olur..

• yunus6397 kullanıcısına yanıt
    Olsa daha cabuk olur islemler

• turknt abonesiyim son 3 aydır bağlantı sürekli düşüyor. hız desen çok yavaş. taahhütün bitmesini bekliyorum. parayla rezil olmak budur. şuana kadar hizmet aldığım en kötü internet sağlayıcı
  • 23 gündür net baglanamadi ankestre kutusunda ne isim var ne baska bisi gelen yok giden yok ariza kaydi birakiyoruz dönen yok ic tesisat deniliyor ic tesisat yenileniyor ama hala ic diyor beyin ozurluler

• Arkadaşlar ttnet fibernet + ttnet alo konuştukça öde kullanıcısıyım. Aylık 59 tl ödüyorum ama 66 tl de uzatalım diyor ttnet. 12 kasımda taahhüdüm bitiyor. Turknet e geçmeyi planlıyorum. Dün turknet müşteri hizmetleriyle görüştüm ; hemen alalım başvurunuzu falan dediler, korkuyorum geçişi erken yaparlar da birkaç gün varken taahhut bitmeden geçmiş olurum, ceza öderim diye. Sizce ne zaman başvuru yapayım? Halihazırda ttnet kullanıcısı olduğum için port..vs sorun olacağını düşünmüyorum.
    Tecrübeli arkadaşların önerilerini bekliyorum.

• arkadaşlar d-smart net kullanıyordum turknete başvurdum d-smart iptal olmadan turknet açılmış varmı böyle sorun yaşayan
  • Bugün 35 tl Avantajix iadem hesabıma yattı

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar telefon çalışıyor fakat internet bağlanmadı. Bu sabah ankastireyi bağlamışlar, internet aşağı yukarı ne zaman gelir dersiniz?

• _fırtına_ _ kullanıcısına yanıt
    Ttnet le görüşüp şu anda taahhüt bozulursa ceza olup olmadığını sorun yok denirse geçiş yapın.

• Merhaba , türkneti aradım hattınız 65 mbps destekliyor dedi. Size geçersem bana 65 mbps internet hızı mı vereceksiniz dedim , kem küm bişeyler dedi anlamadım. Sizde nasıl oldu bu süreç? Kaç dediler kaç verdiler?
  • Hiç bulaşmayın bu firmaya...60tl bonus kampanyası dahilinde geçiş yaptım ama kaç ay oldu hala yatırmadılar bonusu...1 ay boyunca uğraştığım kopma sorunuda cabası...3-5 tl fazla verin sorununuz yoksa kullandığınız firmada kalın...Sırf reklam bunlar...
  • ztalan kullanıcısına yanıt
    250 lira civarı cayma cezası çıkarıyorlar şu an ayrılsam. Sizce 12 sinde dolacak taahhüt için ne zaman turknet e evrakları göndereyim?

En garanti 12 sin de gönderin bence fazla bir fark ücreti çıkmaz son fatura için.

Cayma cezası son fatura miktarını geçemez ki. Ücretsiz modem falan mı almıştınız. Onu mu ekliyorlar acaba?
  • 
Sayfa: önceki 230231232233234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.