Şimdi Ara

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ (148. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
18.992
Cevap
181
Favori
764.017
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
69 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 146147148149150
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: befo

12 ağustos itibariyle evraklarim ulasti. Telekom birkac gun once baglanti yapti. Telefon numarasi tahsis edildi. Internet baglantisi hala yok! Olmayacak gibi bu saatten sonra. Arkadaslar sinirleriniz saglam degilse hic basvurmayin. Ozgur internet diye hazir internetimizi iptal ettik ve ozgur kaldik ama internet yok maalesef...

hocam numara tahsisi yapıldıysa adsl başvurusuda yakın bir sürede tamamlanmalı, dün konuşmuştuk bugün yine kontrol edicem hangi aşamada, tekrar bilgi iletmiş olurum
  • quote:

Orijinalden alıntı: doominsert

quote:

12 ağustos itibariyle evraklarim ulasti. Telekom birkac gun once baglanti yapti. Telefon numarasi tahsis edildi. Internet baglantisi hala yok! Olmayacak gibi bu saatten sonra. Arkadaslar sinirleriniz saglam degilse hic basvurmayin. Ozgur internet diye hazir internetimizi iptal ettik ve ozgur kaldik ama internet yok maalesef...

hocam numara tahsisi yapıldıysa adsl başvurusuda yakın bir sürede tamamlanmalı, dün konuşmuştuk bugün yine kontrol edicem hangi aşamada, tekrar bilgi iletmiş olurum

pm attım size dönüş bekliyorum sizden
  • quote:

Orijinalden alıntı: doominsert

quote:

Iyi niyetiniz icin tesekkur ediyorum fakat hala en bastayiz. Altyapim uygun mu degil mi noktasindayiz. Bir musteri temsilcisi uygun diyor oteki hala uygun olmayabilir diyor. Yani bunun net bir cevabı yok mudur? Uygun degilse bosuna beklemis olmaz miyim? Size tekrar tesekkur ederim iyi niyetli yaklasiminiz icin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• hız testi sonuçlarım
    adslden vdsl e geçtim ve fiyat aynı sorunumu doominsert çözünce artık geriye sorunsuz kullanım kaldı. Her ne kadar geçişte ve ilk zamanlarda 3-5 problem yaşasamda eninde sonunda çözdüm ve şu an memnunum
    osmaniye ilinde istanbula hız testim. ve bu testi yaparken birkaç telefon wifi'ye bağlı vede türk telekom bölgemde en çok 24mbit hipernet olduğunu söylemişti

• quote:

Orijinalden alıntı: Sucra

hız testi sonuçlarım
    adslden vdsl e geçtim ve fiyat aynı sorunumu doominsert çözünce artık geriye sorunsuz kullanım kaldı. Her ne kadar geçişte ve ilk zamanlarda 3-5 problem yaşasamda eninde sonunda çözdüm ve şu an memnunum
    osmaniye ilinde istanbula hız testim. ve bu testi yaparken birkaç telefon wifi'ye bağlı vede türk telekom bölgemde en çok 24mbit hipernet olduğunu söylemişti

Rica ederim, tablo iyi görünüyor şu anda, iyi günlerde kullanmak dileğiyle hocam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi doominsert -- 21 Ağustos 2016; 12:35:31 >

• Çok heveslenmiştim türknet bağlatırım diye ama bu kadar olumsuz yorumdan sonra gözüm korktu açıkcası. Aydın merkezde oturuyorum apartmanın önünde fiber kutusu var superonline isteyen dairelere içeri kadar fiberde döşedi. Taahhüt vermekten nefret ettiğim için türknet kafama yatmıştı ama okuduklarımdan sonra stres sahibi olmamak adına sanırım superonline taahhütü altına girmek zorunda kalıcam
  • quote:

Orijinalden alıntı: emre_ozcn

Çok heveslenmiştim türknet bağlatırım diye ama bu kadar olumsuz yorumdan sonra gözüm korktu açıkcası. Aydın merkezde oturuyorum apartmanın önünde fiber kutusu var superonline isteyen dairelere içeri kadar fiberde döşedi. Taahhüt vermekten nefret ettiğim için türknet kafama yatmıştı ama okuduklarımdan sonra stres sahibi olmamak adına sanırım superonline taahhütü altına girmek zorunda kalıcam

Binanizda sadece telekomun fiber altyapisi varsa zaten hizmet vermiyorlar. Degisik bir firma. Bence de risk almayi seviyorsaniz basvurup macera yasayin. Ben sanirim bu hafta basi vazgecip taahhut verecegim telekoma. Iyi kotu en azindan internete baglaniyorduk. Durumu btk ya bildirerek en gec saliya iptal basvurusu yapmayi planlıyorum ben sahsen.

• Bir ara geçmeyi planlıyordum da, yorumları gördükten sonra vazgeçtim. Superonline'a devam
  • Arkadaşlar selam, hali hazırda TTNET abonesiydim, 16 mbit adsl ile çıktığım yolculuğuma en son 100mbit vdsl2 olarak devam ediyordum (Net 85mbit alabiliyordum), sonra bu kampanyayı gördüm şans eseri 72mbit diyordu hemen zıpladım olaya :)
    Bakalım evraklar ulaşmış cumartesi aradılar 3 iş günü içinde işleminiz tamam dediler bekliyorum.
    Çok olumsuz yorum olmuş bakalım deneyip göreceğim bende sizlerle.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fowell-one

Arkadaşlar selam, hali hazırda TTNET abonesiydim, 16 mbit adsl ile çıktığım yolculuğuma en son 100mbit vdsl2 olarak devam ediyordum (Net 85mbit alabiliyordum), sonra bu kampanyayı gördüm şans eseri 72mbit diyordu hemen zıpladım olaya :)
    Bakalım evraklar ulaşmış cumartesi aradılar 3 iş günü içinde işleminiz tamam dediler bekliyorum.
    Çok olumsuz yorum olmuş bakalım deneyip göreceğim bende sizlerle.

Bana da 3 gun sonra 5 gun sonra 24 saat sonra 48 saat dendi. Dunku görüşmede artik bu hafta ici kesin tamam dendi. Sonraki gorusmemde heralde sureyi 1 yila uzatip garantiye alacaklar işi. Umarim benim yaşadıklarimi yasamazsiniz. Sinirlerim bozuldu bu firma yüzünden. Cok fazla sorumlu davrandiklarini dusunmuyorum.

• Gerçek Fiber olduğunda geçiş sağlanamıyormuş, daha anlaşmaları yokmuş, yoksa 1 dk bile TT de durmazdım.
  • Arkadaşlar başımdan geçen durumu size özetleyeyim ona göre bu işe kalkışın derim.

Başvuru yapmadan önce altyapı sorguladım adsl alabilirsiniz dendi tamam dedim başvurdum. Toplu bir konutta bir sitede oturuyorum. Bağlantı için bir ekip geldi hızlıca bakıp sizin kablolamada sorun var hattınızı kesmişler kablo çektirin arayın dendi. Kablo aldım kabloyu çekecek birini buldum bir baktık ki kabloda sorun yok. 25 metre kablo masrafınu yapmış olduk. Sonra bu gelen arkadaşların ekip lideri dedi ki sizin sitede GPON altyapısı var bu nedenle size hizmet veremeyecek Turknet. Turknet i aradım 3gün boyunca dönüş vs olmadı. Bugun arandım eğer öyle diyorlarsa öyledir hizmet veremeyiz dediler. Açıkçası rezillik. Başvuruyu yap kargola masraf et zaman kaybet. Sonra kusura bakmayın biz hizmet veremeyiz size....

• Cok haklisiniz. Bunu teyit edebilmeleri lazim. Fakat durum "hallederiz abi" den öteye gitmiyor.

• Arkadaşlar,

Perşembe günü akşam evrakları kargoladım, Cumartesi aranıp teyit alındı (Evraklar ulaşmış), 3 iş günü demişlerdi, Cumartesi günü kullanıcı adı ve şifremi de göndermişlerdi.
    Biraz evvel mail geldi, hizmet başlamıştır diye :)

Çok hızlılar, tabi açılıp açılmadığını bilemiyorum şuanda Trabzon 'da yım Allah nasip ederse akşam İstanbul 'a eve döndüğümde deneyip bilgileri veririm sizlere.
    Konuların aksine benim işlerim hızlı ilerledi 1 hafta bile sürmedi kargo vs. dahil.
    Şimdi benim altyapım falan iyidir belki ondan böyle olmuş olabilir, diğer seçenek ise açtık diye bilgi verdiler ama açılmamıştır çekecek çilemiz başlıyor demektir.
    Akşam bilgilendireceğim :))
  • 12 Agustos gunu yaptigim basvuru ile alakali olarak biraz once arayarak hala baglanti veremediklerini sorunun telekomdan oldugunu ve ne zaman cozulecegini hatta cozulup cozulemeyecegini bilmediklerini soylediler. Ya bu firmalarin telekoma uygulayabilecekleri bir yaptırımın veya yasal girisimin olmadigina ben inanmıyorum sahsen. Ugrasmak istemiyor olabilirler. Ben başvurum ile ilgili konuyu btk ya ilettim. Onlar da hemen firmaya bildirmiş. Bimere de yazacagim birazdan. Arkadas bu yastan sonra internet kafeye mi gidelim! Sinir krizi gecirmemek icten degil. Ne sorsam biz bilmiyoruz diyorlar.

• quote:

12 Agustos gunu yaptigim basvuru ile alakali olarak biraz once arayarak hala baglanti veremediklerini sorunun telekomdan oldugunu ve ne zaman cozulecegini hatta cozulup cozulemeyecegini bilmediklerini soylediler. Ya bu firmalarin telekoma uygulayabilecekleri bir yaptırımın veya yasal girisimin olmadigina ben inanmıyorum sahsen. Ugrasmak istemiyor olabilirler. Ben başvurum ile ilgili konuyu btk ya ilettim. Onlar da hemen firmaya bildirmiş. Bimere de yazacagim birazdan. Arkadas bu yastan sonra internet kafeye mi gidelim! Sinir krizi gecirmemek icten degil. Ne sorsam biz bilmiyoruz diyorlar.

Befo hocam, konuyu hatırlamayadım. Özel mesaj atarsan yine kontrol ettirelim.
  • pudinkk kullanıcısına yanıt
    Bende ttnet modem kullanıyorum zyxel, kilit olmuyor,kullanıcı adı şifteyle kullanıyorsun, ama ben hiç memnun değilim. Durmadan bağlantı kopması yaşıyorum halbuki daha 1-2 aylık.Başka aboneden aldım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-7ADF8CF23 -- 22 Ağustos 2016; 20:24:10 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alperenxx

Bende ttnet modem kullanıyorum zyxel, kilit olmuyor,kullanıcı adı şifteyle kullanıyorsun, ama ben hiç memnun değilim. Durmadan bağlantı kopması yaşıyorum halbuki daha 1-2 aylık.Başka aboneden aldım.

Bende TTNet adsl modem kullanıyorum fakat dedidigiz bağlantı kopma sorunu bende de mevcut. Acaba modem mı yoksa Turk Net mı kaynaklı cozemedim.baglanti hızı ve kalitesi stabil ama 2 günde bir kopuyor...

• ertanx kullanıcısına yanıt
    Aynı şekil bende de. 2 modemim var biri vdslli daha menzilli falan diğeri huawei eski bi tane o da ttnet onda daha az oluyor. Ama ani ping yükselmeleri hız düşmeleri bağlantı kopuklukları ikisindede yaşıyorum. Turknetle ilgili bir sorun olduğunu düşünüyorum aldığımız ilk sene neredeyse 0 sorunla kullanıyordum son 1.5 senedir böyle.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 3 yıldır türknet kullanıyoruz sorunsuz şekilde kendi açımdam tavsiye ederim, ama geçişlerde ttnet altyapısını kullanırtmamak için yasal boşluktan yararlanıp port yok vs diyerek işleri geciktirebiliyor.

• 
Sayfa: önceki 146147148149150
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.