Şimdi Ara

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
18.993
Cevap
181
Favori
764.017
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
69 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ciddi ciddi düşünüyorum, pişman etmez inşallah.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tamda ihtiyacımız olan bir şeydi. 3-4 aylık internet hizmeti için kullanacağız. Başvuru yaptım. Belgelerin gönderileceği adres bu değil mi?

Büyükdere Cad. No:121 Ercan Han Kat: 2 Gayrettepe/İstanbul

• furi kullanıcısına yanıt
    Hayır, bu degil. Müşteri hizmetlerini arayip alabilirsin. Çorluda bir adrese gondereceksin

• Arkadaşlar az önce ttnet genel merkez aradı. İptal sebebimi sordu. Verimsizlik ve fiyat dedim. Aylık 49.90 yapalım dedi. Kabul etmedim. Cayma hakkımın olduğunu ve ceza ödemeyeceğimi de ekledim. Ceza çıkarsa thh ve btk ya şikayette bulunacağımı da belirttim. Haklısınız deyip kapattı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: burbarian

Arkadaşlar az önce ttnet genel merkez aradı. İptal sebebimi sordu. Verimsizlik ve fiyat dedim. Aylık 49.90 yapalım dedi. Kabul etmedim. Cayma hakkımın olduğunu ve ceza ödemeyeceğimi de ekledim. Ceza çıkarsa thh ve btk ya şikayette bulunacağımı da belirttim. Haklısınız deyip kapattı.

49.90 a ne verdiler

• e_capkan kullanıcısına yanıt
    Bende aradım bugün 50gb akn li 16mbps veriyorlar, ekstra telefon içinde sabit 10 lira konuşursanda 10 liranın üstüne ekliyor.

Türk net 150gb akn + 1000dk konuşma paketi 60 lira

• quote:

Orijinalden alıntı: kasvet-efza

Hayır, bu degil. Müşteri hizmetlerini arayip alabilirsin. Çorluda bir adrese gondereceksin

ciddi misin internette yazıyor mu bu?

gerçekten öyleymiş bilgi vermediler yok yere çorludan istanbula gönderdik

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Joe_Feyzullah -- 10 Mart 2016; 13:32:54 >
  • e_capkan kullanıcısına yanıt
    16mbit adsl, 50gB kota 24 ay taahhütlü 59.90 idi. Bunu 49.90 olarak teklif ettiler. Yeni ttnet abonesi olacak arkadaşlar imzayı attıktan sonraki 15 gün içinde kapattıracağını söyleyip iptal başvurusu yaparsa hemen fiyat iniyorlar. Zorlasam 35 liraya da inerlerdi ama bedava verseler de benim için kıymeti yok.
  • ben turk.net'e başvurmuştum eve de ilk defa telefon bağlanacaktı, evraklar oraya ulaştığı gün ev telefonu çalışmaya başladı bu sabah da adsl sinyali gelmiş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Joe_Feyzullah

quote:

Orijinalden alıntı: kasvet-efza

ciddi misin internette yazıyor mu bu?

gerçekten öyleymiş bilgi vermediler yok yere çorludan istanbula gönderdik

bana gelen mailde gayet açık şekilde yazıyordu;

quote:

TurkNet dünyasına hoş geldiniz.

Abonelik işlemlerinizin tamamlanabilmesi için evraklarınızı bilgisayarınıza indirebilir, çıktısını alıp imzaladıktan sonra “Nüfus Cüzdanı Fotokopiniz” ile birlikte tercih etmiş olduğunuz kargoyla bize gönderebilirsiniz.

İndirmek için lütfen tıklayınız

Kargo gönderim adresi: Hobim Demiryolualtı Mevkii Velimeşe 59860, Çorlu/ TEKİRDAĞ
    Kargo gönderim açıklama: TurkNet Abonelik Evrakları

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arif -- 10 Mart 2016; 14:33:52 >

• burbarian B kullanıcısına yanıt
    imza attın ve 15 gün içerisindesin 1 kuruş dahi ödemezsin. Kullanıdığını da ödemezsin. Cayma hakkın bunu kapsıyor. 15 günü geçersen ücret edersin. onda da kullandığın kadarını ödersin.

eğer gerçekten 15 gün içindeysen ve iptal ettikten sonra fatura cıkarırlarsa, direkthttps://sikayet.btk.gov.tr/ gir ilet şikayeti. Bak bakalım nasıl tutusuyorlar iptal edicez diye..
  • suvari25 kullanıcısına yanıt
    yok yahu aynı kablo ile internete girmeye devam edersin. Anlam karmasası olmuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: burbarian

16mbit adsl, 50gB kota 24 ay taahhütlü 59.90 idi. Bunu 49.90 olarak teklif ettiler. Yeni ttnet abonesi olacak arkadaşlar imzayı attıktan sonraki 15 gün içinde kapattıracağını söyleyip iptal başvurusu yaparsa hemen fiyat iniyorlar. Zorlasam 35 liraya da inerlerdi ama bedava verseler de benim için kıymeti yok.

Çok pahalıymis zaten
    O paraya hipernet aldım 2 sene once

• furi kullanıcısına yanıt
    yok hocam, aşağıdaki adrese gönderiyoruz. arşiv birimleri imiş.

Hobim Demiryolualtı Mevkii Velimeşe 59860, Çorlu/ TEKİRDAĞ”
  • Joe_Feyzullah J kullanıcısına yanıt
    Hayır sayfalarında yazmıyor, müşteri temsilcileriyle görüştüğünüz de adresi veriyorlar. İnşallah diger arkadaşlar doğru yere yollamıştır. Çorlu Velimeşe de Hobim dijital çözümler var oraya gönderiyorsunuz.

• Ya simdi sozlesmeyi imzalasakta haziran da kullanmaya baslasak olur mu😊😊 evlendikten sonra kullanim 😊

• sözleşmenin geçerliliği var hocam. olmaz yani :) benim bildiğim 15 gün.
  • Bende bugün gittim TT ofisine, ıslak imza verip iptal talebinde bulundum. Valla anında kesildi internet ama sanırım dondurdular, bir sefer daha arayıp ikna etmeye çalışacaklarmış ama bakalım Türknet bizi uğraştığımıza pişman etmez inşallah
  • TheLegendy kullanıcısına yanıt
    Hocam neden iptal ettiniz ki? zaten otomatik geçiyorsunuz. iptal edilirse geçişiniz yapılmayıp herseye sıfırdan başlama riski var. Telefon numaran ile mi başvurdun
  • doominsert kullanıcısına yanıt
    Yalın internet kullanıyordum. Türknet'i aradım sabit hattım olmadığı için transfer yapamayacaklarını söylediler. Bu nedenle iptal ettirdim, bu şekilde yönlendirdiler. Zaten bir yönden iyi oldu, 24 ay taahütten kurtuldum yol yakınken Zaten birkaç alternatif daha var aklımda, olursa Türknet, olmazsa Vodafone, Superonline, en kötü ihtimalle yine Ttnet. 12 ay taahüt sıkmaz çok fazla
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.