Şimdi Ara

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ (304. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
18.993
Cevap
182
Favori
763.989
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
69 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 302303304305306
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Colomb17

İnternette bir sıkıntı yaşamadım şu ana kadar fakat bugün online işlemlere girdim henüz 15 günlük 2 fatura kesmişler biri 59.99 TL diğeri 34.46 TL hemen şikayet'var a yazdım bunun mantıklı açıklaması varmı merak ediyorum düzeltilmezse sonlandırırım üyeliği.

Sizi de uğraştıracaklar benim gibi,bu internet sağlayıcılarının hiç birine güvenmediğim için ilk başvuru ekran görüntülerini aldım ayrıca telefonumda kayıt programı var ve ilk günden bu yana bütün konuşmalar kayıtlı bunu kendilerine de söylüyorum ilk başvuru yaptığım 24 Ekim 2016 tarihinde saat:18:29'da beni arayan müşteri temsilcisine de burdaki şikayetleri söylediğimde ilk defa duydum siz ilk ay bedava yararlanacaksınız demesine rağmen konuşmanın sonunda bunu tekrar onaylattığım halde ve sözleşmede ilk ay bedava olduğu yazıyorken bunu inkar ediyorlar,bu nasıl bir şirket ki yalanlar üzerine kurulmuş tuttuğunu öpmeye çalışıyor.Faturayı e-postama da göndermiyorlar gönderdiklerinde ödesem bile hemen Tüketici hakem heyetine gideceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neman -- 7 Aralık 2016; 17:8:53 >

• vallaha en iyisini yapmışsın 22 gün oldu hala vdsl2 ye geçemedim, türknetden memnun değilim açıkcası
  • neman N kullanıcısına yanıt
    Benim 11 kasımda bağlantım saglandi. Her ayın 1inde fatura cikmasi gerekirken bana fatura yansimadi. Online islemlere bakiyorum fatura falan yok. Dedigin gibi denk getirdigini opmeye çalışıyor herhalde.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar şu an için ttnet tahahütüm var ama bu ay bitiyor.

telefona: 33TL ödüyorum sabit hat.
    İnternet: 65TL ödüyorum sabit hat.

Şimdi ikisini birden kapatıp yenisini türknet alayım diyorum acaba tekrardan sabit hat bağlanacak ve yine 33tl'yi ödemeye devam mı edeceğim acaba?
  • deividde kullanıcısına yanıt
    Sürekli sıkıntı çıkaracaksa, sürekli müşteri hizmetlerini arayacaksam olmasın daha iyi diye düşündüm.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • sangokudbgt kullanıcısına yanıt
    Hayır. 60 TL içinde telefon ücreti de var.

• quote:

Orijinalden alıntı: techturch

Hayır. 60 TL içinde telefon ücreti de var.

teşekkürler dostum.

böylece türknet'e geçmemek için hiç bir sebep göremiyorum
  • 21 Kasımda başladığım türknet bağlatma macerama an itibariyle son veriyorum daha fazla bu sinir harbini kaldıramayacağım..
  • sangokudbgt kullanıcısına yanıt
    sakın ttnet deki hattını kapatma, turknete geçiş işlemi yap. 17 kasımda ttnet ile taahhüdüm bitiyordu 19 unda turknet geçiş yaptım. 3-4 lira ttnete ek ücret ödedim. sizde telefonda olduğu için maks 10 tl ödersiniz önceki sayfalarda mesajlarım var okusanız iyi olur. hattınızı kapatırsanız turknetten hizmet almaanız zor olur.
  • kapatma dilekçesi gönderdim
    eve geldiğimde hız;

• hayata gülümse kullanıcısına yanıt
    Evet otomatik ödeme ile ama sanal kart tanımladım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaazto28

sakın ttnet deki hattını kapatma, turknete geçiş işlemi yap. 17 kasımda ttnet ile taahhüdüm bitiyordu 19 unda turknet geçiş yaptım. 3-4 lira ttnete ek ücret ödedim. sizde telefonda olduğu için maks 10 tl ödersiniz önceki sayfalarda mesajlarım var okusanız iyi olur. hattınızı kapatırsanız turknetten hizmet almaanız zor olur.

Hocam ben ttneti kapatmış bulundum. Ne zaman açılır? 1 hafta oluyor yarın...

• quote:

Orijinalden alıntı: kaazto28

Peki hattı kapatmadan türknet'e geçersem eski abonelik ücretimi ödemeye devam etmeyeceğim değil mi geçiş bittikten sonra?

bu arada mesajınızı okudum siz hem hattı hemde interneti kestirmediniz değil mi? Hiçbir şeyi kestirmeden türknete direk başvuru yaptınız gerisini onlar halletti sanırım?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sangokudbgt -- 8 Aralık 2016; 0:18:10 >
  • @mrnick hocam ttnet turkneet den dolayı sıkıntı çıkarmasa bağlanması lazım, ama forumda gördüğüm kadarıyla port yok bahanesiyle turknetin başvurularını endirekt yollarla iptal ettiriyor. Turknetin kendi elemanları olmadığından dolayı ayrıntılı takip edemiyor, işini tamamen ttnete kalmış, ttnetin ekibi turknet adına hareket ediyor. Linkteki mesajdan sonrasını dikkatlice okuyun bana burada bir arkadaş yardımcı olmuştu.

@sangokudbgt hocam geçiş bittikten sonra ödemeye devam etmezsiniz, aynen cep tel operatörleri gibi işlem gerçekleşiyor, ttnet ile taahüdünüz bitiyorsa geçin yoksa taahhüt cayma bedeli ödersiniz. Direkt turknete evrak yolladım onlarda işlemlerimi yaptılar. Ve evraklarım ellerine geçtikten sonra beni aradılar ben de taahüdümün son gününde aramalarını ve geçiş işlemini o gün onay vereceğimi söyledim, onay verdikten sonraki 2 gün sonra geçiş işlemi tamamlandı, 2 günlük internet ücreti ttnete ödedim. ayrıca sizde linkteki sayfadan sonrasını okuyun sorularınız çoğuna cevap bulursunuz.

Lütfen okuyun, 8 sayfanın başında benim mesajım var ondan sonraki mesajları okuyun faydalı bilgiler var.
    https://forum.donanimhaber.com/m_117768013/mpage_8/tm.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaazto28 -- 8 Aralık 2016; 0:50:19 >

• neman N kullanıcısına yanıt
    Ben ilk ay ücretsiz kampanyasından yararlanmadım ön ödemeli şirketmiş bunlar 16 günlük 34 t kasım ayı faturası birde aralık ayı faturası kesmişler ön ödemeli olduğunu bilmiyordum durumu açıkladılar. Tek sorunum şu an 16 günlük 34 tl fatura kesmişler fakat akk yi sıfırlamamışlar ayın 14 ünde sıfırlanacak yani tam 30 gün sonra o biraz garip kaçtı neyse idare ediyorum bu ay bakalım.
  • 4 haftadir internetim acilsin diye hergun abartiziz hergun aradim ve sonunda internet kullanici adi ve sifre geldi 4 hafta sonunda dedim ama bu defada telefon hatti calisiyor arama yapiyor bu defa adsl gelmiyor simdi guler misin aglar misin herzaman bi sorun bakalim ne olacak daha tahutsuz kullaniyordum interneti boyle olacagini bilseydim kesinlikle asla bulasmazdim turknet e 4 hafta gecti diyorum musteri temsilcileri icin siradan geliyor 4 hafta gecmis bi onceligim olmasi lazim cunku normalde 1 haftada aciliyor internet 4 hafta gecmis isleyis cok yavas bu yuzden pismanim ve benim yasadigim ilde max 16 mbit destekliyor ben 16 mbit interneti bekliyorum halimize sukur etmeli

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: khedira_34

Hocam ben mail attim tahattutu 1 ay ücretsiz yazıyor durumla ilgili geri dönüş yaparım size bakalım kaç gün sürücek

Bana fatura yansıtıldığı 20 Kasım’dan beri söyleniyor,o günden bu yana 50 tane şikayet kaydı açtım ama bugün bile bana incelemenin halen devam ettiği söyleniyor.18 gündür bir fatura olayını çözemeyen Türknet yarın en ufak bir sorunda ne yapar bilemiyorum.Gerçi çözmek istemiyorlar nasılsa kredi kartı bilgilerini aldık 1 ay bedava diyerek bir şekilde bu parayı çekeriz ondan sonra uğraşayım zihniyetindeler.Eksik evrak ve tekrar başvuru derken 3 sefer kargo ve evrak çıktısı için boşu boşuna 60-70 Tl.para harcadım.Bugün tamamen kapattım ttnete döneyim dedim 3 ay dolmadan tekrar Tttnet indirimlerinden faydalanamıyormuşum en yüksek fiyattan rakam çıkarıyorlar.Türknet’te 1 ay bedava olayı koca bir yalan ve fatura yansıtıp inceleme için sadece oyalıyorlar. Sabrı çok olup sinir ve stres yaşamak isteyenler Türknet’e bulaşsın,gerçi ben düşmanıma dahi tavsiye etmiyorum.Ttnet kötü diye düşünüyordum ama artık bence kötülerin içinde en iyisi yine ttnet.

• Her şey tamam şimdi kullanıcı adı ve şifre bekliyorum. Müşteri hizmetleri onay aşamasında olduğumu söylüyor. Yarın bir hafta olacak.

• Arkadaslar 1 ay sonra ttnet ile sozlesmem bitiyor ve turknete gecmek istiyorum. dun musteri hizmetlerini aradigimda 50 mbps hiz alabilecegim soylediler. aciksasi bu hiz benim icin cok yeterli olacak. yilardir adsl 16 mbps ile kullaniyorum. birde VDSL denemek istiyorum. insallah vaad ettikleri hizi alirim. forumda cok faza sikayet goruyorum. umarim benim benim basima gelmez bunlar. ocak 17 de basvurdugumda VDSL baglanti mi baglayacaklar bana yoksa ADSL verip port bosaldiginda mi VDSL gecirecekler?

Birde 2 modem arasinda kaldim.sizce hangisini almaliyim?

Asus DSL-N16 2.4 ghz wifi
    http://urun.n11.com/adsl/asus-dsl-n16-300mbps-vpnvdslfiber-ciftantenmodem-P88670630

Asus DSL-AC52U 5 Ghz wifi butcemi zorlamam gerekiyor.
    http://urun.n11.com/access-point-router/asus-dsl-ac52u-ac750-adsl2-3g-4p-4ant-P112964517

• dün akşam internet kesildi. bi anda 8 mbit'e düşürmüşler kesitikten sonra. bir süre sonra tekrar kesildi. bu sefer de 5 mbit'e düşürmüşler. sabah siteden şikayet kaydı oluşturdum. sabah 8 çeyrekte aradılar. sorun çözülmüştür dediler. 9 mbit'e yükseltmişler. şimdi yine internet gitti. 8 mbit'e düşürmüşler. akşamları çocuk oyuncağı gibi oynuyorlar. zaten ilk açıldığında vdsl değil adsl açılmıştı. onun kavgasını vermiştim 1 aydan fazlaca. şimdi yine başladılar. neden olabilir merak ediyorum. acaba altyapı yetmiyor da kısıtlamaya mı gidiyorlar? etrafımda hep apartman mevcut ve bir sürü daire var.
  • 
Sayfa: önceki 302303304305306
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.