Şimdi Ara

HP 2130 Bitmeyen Kartus murekkep akitiyor.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
3.232
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Herkese iyi gunler arkadaslar. Ben HP 2130 yazici aldim. Dun aksam Bitmeyen kartus bagladim , ama murekkep akitiyor kartuslar. Kartuslar da yaziciyla gelen orjinalidir. Havasini da cikardim, tankerden gelen borularda hava yok. Kartuslarda da. Nedeni ne olabilir?
    Yardimlariniz icin simdiden tesekkurler.kardesler.

• Shahin23 S kullanıcısına yanıt
    genelde HP yazıcılara tank takılamıyor sebebi ise hp kartusların hava alması. Bunun dışında muhtemel sorunlar
    1- yanlıs tank secimi olabilir
    2- tank püskürtme ucundan yukarıda olabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: meco

genelde HP yazıcılara tank takılamıyor sebebi ise hp kartusların hava alması. Bunun dışında muhtemel sorunlar
    1- yanlıs tank secimi olabilir
    2- tank püskürtme ucundan yukarıda olabilir

Iyi aksamlar kardesim. Sorunu giderdim, simdi surucusunu notebooka kurmaya calisiyorum ,hata veriyor. Internetten de indirip kurmaya calistim ,ayni hata.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ya kardesim giderdim de gidermesine, yine aksamdan sabaha kalinca akitiyor kartus. Tankerde neredeyse murekkep kalmadi.

tank seviyesi nerede? foto koyma sansınız varsa ekleyin isterseniz. tank isi hpde oldukca zor
  • Tamam kardesim. Aksama atarim foto

• Simdi bitmryen murekkep tankeri normal duruyor da , ama arada kartustan murekkep akma olayini hala cozemedim. Yazmasi qayet normal. Ama yine soyluyorum murekkep akitma problemi hala devam ediyor. Tankere doktuyum murekkebin sisesinin uzerindeki yaziyi dun aksam fark etdim. 2014 aralik ayina kadar kullanilmali yaziyor. Murekkebin kullanim suresinin gectiyinin ve bundan dolayi kartustan akitiyormu?

tarihten dolayı olacagını sanmam.. yazıcıyla isiniz bittiginde tankın hava deligini de kapatın böylece akma yapmaz. yazıcıyı kullanacagınız zaman acarsınız.
  • Bende bu linkteki bitmeyen murekkep seti.

http://s.aliexpress.com/RFZBzUFb

Simdi basincin normal sabit olmasi icin bu linkteki cihazi da almalimiyim?

http://s.aliexpress.com/Mz63uYze

• Iyi aksamlar arkadaslar. Simdi depferi aldim taktim. Sorunu cozdum. Simdi kartusu bos gosteriyor. Nasil resetleye bilirim. Hp 123 renkli kartus

• Iyi aksamlar arkadaslar. Ben HP 123 (F6V16AE) kartusu resetlemek istiyorum. Nasil yapmam gerektiyini anlatirmisiniz arkadaslar. Yani hangi yerleri kapatarak resetlemeliyim ?
  • Herkese iyi aksamlar arkadaslar. Yardimci olacak biri yokmu? Nasil resetleye bilirim bu kartusu.
  • bildigim kadarıyla kartus korumayı iptal edersen yazmaya devam eder icinde mürekkep oldugu sürece.
  • iyi aksamlar meco kardesim. Simdi ben de onu soruyorum. Kartus uyarisini nasil iptal edeceyimi bilmiyorum.hangi yerleri kapatip kartusu yaziciya takmam gerek?

• Arkadaşalr aynı yazıcı(hp 2130) bende de var. Aynı sistemi kurmak istiyorum sonuç alınamamış yorumlarda. Yeni bir şeyler yazacak var mı ?
  • Bende şimdi HP 2620'ye tank taktım ama kartuş akıtma olayı bende de oldu. Hava yapabileceği her yer itina ile kapattım. Tank kartuşlardan aşağı seviyede. Çözüme ulaşabilen var mı?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.