Şimdi Ara

Fiat Punto Evo Alacağım Yardımlarınızı Bekliyorum

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
482
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Yaklaşık olarak bütçem 30 bin TL civarın da ve Punto Evo düşünüyorum yaşım 24 ve bu benim ilk arabam olacak.Sizden Evo hakkında bana yardım etmenizi istiyorum hangi
    paketi alınmalı bu olsa da olur olmasa da olur diyeceğimiz şeyler nelerdir Benzin+Lpg düşünüyorum çünkü Evo modellerin de dizel olarak bütçemin üstünde gözüküyor hepsi..
    İzmir piyasası için yardımlarınızı bekliyorum önerdiğiniz model ve paketler nelerdir max kaç km olmalı araç alırken neyine dikkat etmeliyim..Birde Yarı Otomatik vitesler hakkında bilgi alabilir miyim? Çünkü Manuel sevdiğim için aynı şekilde kullana bilecekmiyim çok teşekkürler şimdiden..
    Şuan için bir araç gördüm acaba görüşleriniz nelerdir sadece benzinli bir araca bu para verilir mi?
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-fiat-olmaz-boyle-bir-fiat-punto-evo-1.4-274891533/detay/
    Lpg takılı değil sanırım birde..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eren3131 -- 7 Mart 2016; 8:06:06 >

• bulabildin mi kardeşim araç, bende punto bakıyorum ama EVO beni aşıyor grande punto bakıyorum..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.