Şimdi Ara

Yeni Suzuki Vitara (ANA KONU) (136. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
8.824
Cevap
176
Favori
933.741
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 134135136137138
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Buraya gidelim cumartesi günü. yarın arayıp randevu alırım ben.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • zamaneking kullanıcısına yanıt
    Sabah saatlerinde olması tercihimdir, memnuniyetle...
  • Senin almak istediğin atmosferik mi yoksa turbo 4*4 mü?

1.4S...Bayilerde pek bulunmadığından bahsediliyor burada, atmosferik olanı almam zaten, sollamaya geçtiğimde tedirgin olmak en nefret ettiğim şeydir, tatilde 3000 km yaptığım arkadaşımın Corolla D-4D MM aracı ile az daha ölüyorduk...
  • 90 K yı gözden çıkaracaksın yani.. bir sorayım yarın ellerindeki test aracını duruma göre haberleşiriz..

• Vitara aşkı; test etmeden dahi alma cesaretine sahip olmak ve güvenmek ile başlar.

• adapazari A kullanıcısına yanıt
    Suzuki yakıt değerlerinde hile yaptıktan sonra nasıl güveneceğiz görmeden test etmeden..

En azından itiraf ettiler hocam bazıları gibi dünyayı sarsmadılar

Benim Japonlara güvenim tam zaten yanlış bişey yapsalar hemen harakiri :)

• Bu arada buradan ulaşabilirim sanırım sadece. Biliyorsunuz şimdiye kadar Facebook grubunun tek yöneticisi bendim ancak arada Facebook adresimde sıkıntılar oluyor bu yüzden başka kişilere devretmek istiyorum. Bunu buraya yazmamın sebebi ise eğer üyelik için istek atıp bekleyenler varsa haberleri olsun diye. Hesap geçici bloke gibi birşey olmuş açıldığında ilk işim onaylamak olacak iyi akşamlar.

Suzuki de hile yapsın ne cikar, Emisyon değerlerinde Vw yaptığı hile kadar olmasa da.

Aksine millet daha çok tutuyor hile yapanları

• Yalnız 4x4 ün ne denli gerekli olduğu konusunda müteredditim. Ömrümce hiç outdoor hobim olmadı, olacağını da zannetmiyorum; asfalt dışına çıkma ihtimalim hiç yok gibi bir şey yani...

Asfalt yolda ve 1.4S için dahi mütevazi denilebilecek performans verileriyle 4x4, ödenecek bedele değer mi ki?...

Herhalde 20 çeşit model araç kullanmışımdır. Ancak hiç 4 çeker araç kullanmamış biri olarak samimiyetle sormaktayım. 1.4S 4x2 ile gelmiş olsa daha mantıklı olurdu diye düşünmekle birlikte, mantıklı argümanlar öne sürülürse aksine ikna olabilirim...Sırf daha ucuz olsun kaygısında değilim, çok şükür tamamını nakit ödeyecek durumum da var...
  • CHR nin fiyatları belli mi?
    Test sürüşleride başladıysa gitmek lazım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • mimleon kullanıcısına yanıt
    Kilyos da Babylon da kapsamlı test sürüşü etkinliği vardı. Test günleri bitti artık araç bayiye geldiğinde yaparsınız test sürüşünü. Detaylar chr formunda var... fiyatlar açıklanmadı. 14 kasım da bayilere gelecekmiş araçlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zamaneking -- 24 Ekim 2016; 23:15:14 >
  • 1.4S biraz daha sportif bir model olduğu için 4x4 olması gerekli diye düşünüyorum. Zira 4x2 140 HP bir arabanın 4x4 kadar yol tutuşunda iddialı olacağını sanmam. 4x4 sadece arazi için değil sportif kullanım içinde gerekli bana kalırsa. Mesela aynı hızlarda viraja bir Scirocco ile girebilir ve ondan daha iyi çıkabilir Vitara. Güçlü performans araçları da 4x4 oluyor.

• SezerDogan kullanıcısına yanıt
    Katılıyorum size.. BMW xdrive ,Mercedes 4matik , audi quattro bunların verdiği zevk ve yol tutuş aynı markanın normal önden çekerlere benzemez. Bence de dağ bayır gerek Yok dört çeker için...gerçi benim köyüm var oraya giderken Dört çeker beni çok mutlu eder di..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zamaneking -- 24 Ekim 2016; 23:24:38 >
  • SezerDogan kullanıcısına yanıt
    Tabi kullanıcı ile de alakalı bir durum. Genelde sakin kullanan biriyim; aslında bir tek sollama yaparken iyi performans ararım, 1.6 atmosferik istemeyişimin sebebi de bu zaten...

Sollamaya geçmişsin, sağdaki araçla hizadasın, karşıdan gelen araç yaklaşmakta, gazı köklemişsin ama araç hızlanmıyor!...Corolla D-4D MM ile yaşadığım o an aklıma geldikçe hala ürperirim, ''Kıl payı'' tabirinin tam karşılığıdır arkadaşım ve benim halen hayatta olmamız...
  • quote:

Orijinalden alıntı: HesaplayanAdam

Dün akşamki mesaj silinmiş.
    Yazı silinir screenshot baki kalır.

Facebook'ta grubunuzu bulup yazmıştım buradan da yazayım. zaten videoda ilk tork konvertörlü otomatik diyen de bendim. sonra CVT diyen satış temsilcisi, -tabi bunu iki ayrı bayii cvt olarak söyledi- demesinden kaynaklı problemler aslında gereksiz sayılacak polemikler yaşandı. Normalde bu kısıma admin olarak müdahelede bulunamadığım bir zamana denk geldiğinden oluşan gereksiz yazılar oluştu.

Fazla kişi tarafından bilinmeyen bir aracı videoya çekmeden önce websitesi ve broşürlerden çok ayrıntılı olmasada kontrol edip o şekilde baktık. hatta video üzerinde ağırlığının düşüklüğü konusunda da değindik start-stop otomatiğini ilk kısımda kalkarken belirtmiştik ama dilenci yüzünden kesmek zorunda kaldım gibi gibi.

Video konusunda kısıtlı imkanlarla birşeyler yapmak ve olabildiğince japon araçlarını test etmeye çalışıyoruz. yaklaşık 1 sene boyunca da Temsa nezdinde basına verdikleri gibi 1 hafta araç testi de verdiler. Fakat diğer üreticilerde bu şekilde muhatap şu an için bulamadığımızdan kısıtlı zamanda (10-30dk) farkedebildiğimiz kadarıyla çok şeyi belirtmeye çalışıyoruz.

Fırsat bulabilirsem ileriki dönemde diğer japon araçlarını da test etmeye devam edeceğiz. Sitemizi incelerseniz teknik anlamda da birşeyler bildiğimizi görebilirsiniz.

Yine de gereksiz polemik için kendi adıma özür dilerim.

• Valla Benin kafa iyice karıştı.. fazla araştırmamak Lazım sonra her marka da bir şey bulunuyor ister istemez mide bulandıracak bir şey.. arkadaşlarım artık araç
    Alacağıma inanmıyor :)

Ikinci el korkusumu? Su an aracini cikaran haftasinda satar.. 29bin jetta arasinda satilmayi beklemekten cok daha iyidir..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    Bende aynı durumdayım....ailem bile inanmıyor

• 
Sayfa: önceki 134135136137138
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.