Şimdi Ara

Yeni Suzuki Vitara (ANA KONU) (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
8.824
Cevap
176
Favori
934.535
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Youtub a videolar atabilirsin turkce paylasimlar az..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Geronimocac

Arkadaslar uzun bir uğrastan sonra ben de GL+ 4*2 alabildim. Arkadaşların da dediği koşuyolunun tavırları iğrenç ötesi. 2 kere gittim. Kesinlikle oradan almamayı kafaya koymuştum. İst ve cevre illerde galaksi gri kozmik siyah cift renk yoktu. Aracımı da sattığımdan acil almak istedim. Bursa da tek bir tane vardı. Dun gittim teslim aldım. Aksesuar olarak krom cıtalar (bagaj kapağına, kapı kollarına ve sis farları cevresine) takdırdım. Arac bambaska oldu. Bursadan ist a 120-130 ile geldim. Ortalama tuketim 5.5 e indi.

Daha önce ford fiestayabindiğim için bu arac ekstra iyi geldi. Surus keyfi hızlanması, vites geçişleri, F1 vitesi beni fazlasıyla tatmin etti.

Sorusu olan merak edilen birsey varsa seve seve anladığım kadarıyla yardımcı olmak isterim.

hayırlı olsun bi kaç foto çekebilirmisiniz rica etsem
    birde araç içindeki o analog saat videolar'dan izlediğimiz kadarıyla kiminde var kiminde yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jackrebel -- 17 Ekim 2016; 15:43:38 >

• Tr dekilerde yok, ama yurtdusindan saat ve havalandirms cercevelerini kaporta renginde siparis verebilirsiniz cok ucuza..

• Bu 4x2 sistem önden çekişli tamam, yanlız öndeki tekerlerin birinde çekiş sorunu olduğunda arkaya güç aktarıyor mu? Bide 4x2 sistemlerde diferansiyel kilidi var mı? 4x2 sistemin normal önden çekişli araçlardan farkı nedir? Bilen varmı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kartalkg K kullanıcısına yanıt
    Bahsettiğin özelliklerin tümü 4x4 araçlar için geçerlidir, 4x2 vitara da binek araçtan bir farkı yoktur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: recsad

Alan arkadaslara hayirli olsun.
    Corlu bayi halen getiremedi benim siparisi. Bildiginiz bayi varmi elinde gl+ veya glx 4×4 modeli olan?

Selam, Çorlu bayiiden ne zaman sipariş verdiniz, ne kadardır bekliyorsunuz. Bizde 4x4 sipariş verdik hala bekliyoruz.
  • Distribitör var araba yok Araba var distribitör yok.. Distribitör var bayi yok..
    Doğan var medya yok.. Medya var reklam yok..
    GL+ var GLX yok..
    Sipariş veren var ortada araba yok..
    Vitara alan var kullanan yok, gören yok.. Bilen yok.. Yorum yazan yok..

Silgim yok kalemim yok sınıfta kaldım haberim yok..

Valla benim bu işten anladığım bu.. Anlayan varsa yazsın..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mavimantalite67 -- 16 Mayıs 2016; 0:54:02 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar aldığınız fiyat ve indirim miktarlarını yazabilirmisiniz
  • Ben de hic gormedim Vitara daha sokaklarda.

• Merhaba,araç dizayn olarak çok güzel,pendikteki bayide araçları inceledim.Tüm araçlar var ellerinde.

• Yeni Suzuki Vitara (ANA KONU)
    Merhaba bugün glx 4x4 ümü kaporasını verdim. 3.850 Tl. lik de aksesuar aldım. Galaksi Gri tek renk.Araç bana aksesuar dahil 65.500.TL.'ye geldi. ÖTV. İndirimli aldım. 26 Mayısta teslim edilecek. Ankara Herter Suzukiye teşekkür ederim. Arkadaşlar glx 4x4 de ciddi ciddi araç gelmeme ihtimali var. Alan aldı bu sene toplam vitara kontenjanı 400 araç glx 4x4 kontenjanı 100 araç hali hazırda mağazalarda 50 araç var 40 ı satılmış durumda bilginize...

• bir kaç foto...Allah herkese kalbine göre versin...Yeni Suzuki Vitara (ANA KONU)
    Yeni Suzuki Vitara (ANA KONU)

• h_gokcek H kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun allah kazasız belasız binmek nasip etsin . GLX Donanım sanırım aksesuar olarak neler aldınız ?
  • Hayırlı olsun.

• Ekteki liste aksesuar basamak ve tepe sunroof ellerinde yoktu haftaya gelirse onlarıda alacağım...
    Bu mesaja eklenen görseller:

• Analog saat var iç materyal aksesuarları full..
    Bu mesaja eklenen görseller:

Yeni Suzuki Vitara (ANA KONU)Yeni Suzuki Vitara (ANA KONU)Yeni Suzuki Vitara (ANA KONU)

• Arka tepe spoi demek istemiştim.

• Super, hayirli olsun

• babaluga B kullanıcısına yanıt
    Şanlıurfada ikamet ediyorum ve burda en az 4-5 vitara gördüm hatta ilk gördüğümde sasırdım bu aracın burda ne isi var die suzuki tr den cekildi die biliodum sonra gittim hemen suzuki sitesine girdim baktım gelmis arac gördüklerimin hepside beyaz renkti

• Size maliyeti mi 65.000 bin oldu, gerçek fiyati bunun çok üstünde.

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.