Şimdi Ara

FORZA HORIZON 3 (ANA KONU - XBOX ONE)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.250
Cevap
15
Favori
46.680
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Yapımcı: Playground Games

Yayımcı: Microsoft Studios

Platform: Xbox One

Çıkış Tarihi: 27.09.2016

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi S3thdrift -- 30 Ekim 2016; 23:56:15 >

• Tartışma çıkartmak için yazmıyorum ama, şu oyun konsolunu yerden yere vuran belirli bir kesim var ya hani, işte o kesim şu oyunu xbox one'da oynayıp yeniden düşünsün.

Bir oyun konsolu daha fazla ne yapabilir, bunun cevabı Forza Horizon 3 demo sürümü ile verilmiş. Çevreyi izlemekten oyunu oynayamadım, sık sık durup etrafa bakıyorum. Oyunu xbox one s ile full hd tv'de oynuyorum, hdr destekli tv mevcut değil.

Fps sayma işini en son 2006 yılında milyarlar yatırdığım pc'de bir kenara bıraktım. Bu oyun sabit 30 fps veya değil hiç umurumda değil. Fps takıntım yok, sizinde olmasın. Oyunu alın, almasanız bile bir şekilde mutlaka oynayın arkadaşlar. xbox one kendisini aşmış diyorum.

İyi eğlenceler.
    Demin bir mesajimi ucurmuslar..mesaj su sekilde idi “Caglar la gronland a gidiyoruz geliyormusun?” bu mesajda hicbir hakaret ve kudur unsuru bulunmamasina ragmen konu ile alakasi yok diye bir sikayet dolayisi ile silinmis...Halbuki gronland ile oyunun DLC si olan”Blizzard Mountain” ne atifta bulunuyordum..gronland kar ve buzlarla kapli danimarkanin bir bolgesidir ayni oyunu dlc si olan blizzard mountain gibi...su formun moderatorlerini 14-15 yas zihniyetine sahip insanlardan sectiginiz surece daha cok uye kaybedersiniz..cok eskiler zaten kalmadi bizlerde yakinda gidecegiz..bu forumda moderatorluk yapacak insanlari secerken bakis acisi biraz daha genis insanlardan seciniz...
    Oyunu 4 gün önce %100 bitirdim ve 1000G yaptım toplam 77 saat sürdü bu süre zarfında oyundan en nefret ettiğim şey gerizekalı Drivatar'lar oldu. Görev icabı daracık yolda drift yapacam bu salak yapay zeka yüzünden yapamadım her fırsatta engel oldular game padi kırıyordum neredeyse. Bu script sorununu hangi özürlü programladıysa iyi sövdüm inşallah kulakları çınlamıştır. Bunun haricinde arazi yarışı ağırlıklı bir oyun ve bu tarzdan pek hoşlanmıyorum. 2. oyunun üzerine koysalarda Horizon serisinin artık değişime uğrama zamanı geldi. Sokak yarışları ağırlıklı, bolca trafikte makas attığımız ve kenarda yayalarında olduğu bir oyun yapsalar satışları ikiye katlarlar. 2018 de Xbox Scorpio ya Horizon 4'ü çıkartacaklardır bekleyelim görelim.
    Adamlar ne oyun yapmis be, saheser, bir sanat eseri, mukemmelin otesi. xboxu sattim 4-5 ay oldu hala aklima gelir her gun bu oyun. grafikler oynanis, hiz duygusu herseyiyle bir basyapit. abartmiyorum cidden dusuncem bu sekilde. 20 senedir oyun oynuyorum, half life serisi ve diablo serisi ile beraber oynarken en zevk aldigim oyundur bu.

oyunun muzikleride harika secilmistir. bu muzikle beraber offroad tarlalarda daglarda bayirlarda yaptigim yarislari sanirim hic unutmayacagim.

• Muhtemelen Forza Horizon 3 olacak, daha hakkıyla yönetecek bir arkadaş konuyu devralabilir bu arada.
  • Yepyeni diye yer verilmiş acaba Horizon'dan farklı bir seri olabilir mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • "Xbox One ve PC kullanıcıları Lamborghini Centenario gerçek hayatta satışa çıkmadan önce sanal dünyada bu arabayı deneme şansı yakalayacaklar."

Oh iyi oldu bu ben de Centenario almadan bir test surusu yapayim diyordum,
  • Güzelim Forza oyununu 2 yılda "ittire kaktıra" 10 milyon satan konsola çıkarmanın bi anlamı olmadığını anlamışlar demek ki

PC de ayrı bir tat verir şimdi bu

En azından 1080p60FPS oynarız, 30 FPS' ye tıkılı kalmayız

• tebrikler xbox one dan sogumam için bir sebep daha .

satıp ps4 almanın vakti geldi
  • çıkalımmı kullanıcısına yanıt
    PS4'de oynayabilecek misin bu oyunu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Forza cidden güzel oyun bir ps4 kullanıcısı olarak xboxta kıskandıgım 2 şey kardeşlik olayı ve forza

• Mar00N kullanıcısına yanıt
    Ps4 te kardeslik var hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: highmetin

Ps4 te kardeslik var hocam

Kardeşlik oldugunu biliyorum ama iki kiside kendi hesabından oynayamıyor xbox taki gibi. Biri secondary olarak oynuyor ondan bahsediyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: emresed

PS4'de oynayabilecek misin bu oyunu?

pc de oynayacagım. ps4 de exc oyun oynayacagım.
  • Mar00N kullanıcısına yanıt
    Anladim hocam bilmiyordum .

• Gelsin artık Horizon. Acaba yer ve mekanlar neresi olacak bu sefer.
  • Umarım modifiye seçeneklerini arttırırlar. Bir de şu dağda ovada Supercar araçlarla yarıştırmasın bizi.
  • Horizon serisine yenilik şart şehirde geçen, yayaların ve trafiğin bol olduğu bir oyun yapmaları lazım ahh ahh Midnight Club gibisi hala gelmedi ona yanarım.

• 2 harikaydı ama geçti artık, 2'nin kopyası olmamalı. Yine dağ bayır olsun ama daha büyük şehirlerle gelmeli.
  • Horizon3 deÄŸil bence,ÅŸehirde geçen yayaların olduÄŸu midnight gibi bir forza olabilir.

• Geçenlerde bir video düşmüştü Avusturalya kıtası diyordu, fake büyük ihtimal.
  • Önce Forza6'da pist kıtlığını çözsünler, sonra çerez niyetine alırız Horizon'u.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çıkış tarihi belli olsunda bizde toplanma tarihini açıklayalım
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.