Şimdi Ara

Bütçeye göre Mouse - Mousepad - Klavye Tavsiyesi (Güncel) (55. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.979
Cevap
51
Favori
71.557
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam o bana biraz tuzlu kaçıyor Biraz daha uygun fiyatlı alternatifler var mı acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: DaLGacI

Hocam o bana biraz tuzlu kaçıyor Biraz daha uygun fiyatlı alternatifler var mı acaba?

Zowie Fk2 olabilir. 10 dolar daha ucuza gelir sana.
  • The Loner kullanıcısına yanıt
    Fiyatları aynı nerdeyse hocam, ben BF'yi bekliycem de zaten o zamana düşerse düşer artık düşmezse başka alternatiflere yönelicem fakat ben size sınırım $50 desem ona göre bi şey söyleseniz
    Hocam merhaba. :) Online oyun için mause mause pad ve klavye bakıyorum pointblank tarzı oyunlar genellikle oynuyorum. 3'üne 100 tl ayırabilirim. :) Birde bu makro filan varmış. Bunları yapınca silah çok nadir sekiyormus sanırım bu makroları nasıl yapabiliriz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DaLGacI

Fiyatları aynı nerdeyse hocam, ben BF'yi bekliycem de zaten o zamana düşerse düşer artık düşmezse başka alternatiflere yönelicem fakat ben size sınırım $50 desem ona göre bi şey söyleseniz

Logitech g303 ya da corsair m65 pro

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Loner -- 15 Eylül 2016; 2:46:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 131murat

Hocam merhaba. :) Online oyun için mause mause pad ve klavye bakıyorum pointblank tarzı oyunlar genellikle oynuyorum. 3'üne 100 tl ayırabilirim. :) Birde bu makro filan varmış. Bunları yapınca silah çok nadir sekiyormus sanırım bu makroları nasıl yapabiliriz?

3'ünü hesaba katarsak 100 tl'yi rahat geçer malesef.
  • 302 ve 402 ini kablosunun plastik olmasından dolayı vazgeçtim bu ikisi dışında en iyi optik donanım hangi cihazda var şuan mac için alıcam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aydinsukru -- 15 Eylül 2016; 11:11:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aydinsukru

302 ve 402 ini kablosunun plastik olmasından dolayı vazgeçtim bu ikisi dışında en iyi optik donanım hangi cihazda var şuan mac için alıcam

303 var

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Hocam konunuzdaki secenekleri biraz cogaltabilir misiniz?

Mesela 0-100 tl araligindaki klavye tavsiyelerini en azindan 2-3 secenek yapmaniz mumkun mu?

Aynisi mouse icinde gecerli.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: karagece25

Hocam konunuzdaki secenekleri biraz cogaltabilir misiniz?

Mesela 0-100 tl araligindaki klavye tavsiyelerini en azindan 2-3 secenek yapmaniz mumkun mu?

Aynisi mouse icinde gecerli.

O fiyat aralığında çok ürün var ama işlev açısından pek iyi değil. O yüzden fiyat aralığında en iyi ürünleri oraya koydum. Daha fazla ürün koymam etkili olmayacaktır. Zaten konuyu okuyan kişi sayısı az. Ben emek vererek yazıyorum ama insanların çoğu hazır cevaba alıştığı için umursamıyor.
  • Ozaman sadece 100 tl mouse önerirsen sevinirim. :) Oynadığım oyunlar Zula Pointblank gibi ne diye geçiyor bilgim yok fps galiba. :) Birde makro filan yapmak zormu?

• quote:

Ozaman sadece 100 tl mouse önerirsen sevinirim. :) Oynadığım oyunlar Zula Pointblank gibi ne diye geçiyor bilgim yok fps galiba. :) Birde makro filan yapmak zormu?

Bloody a9 ya da Amazon'dan rival 100.
  • Hocam bloody a9 elime 10 gün önce geçti, 10 gündür kullanıyorum gerçekten çok kaliteli mouse yapmışlar, önerin çok teşekkür ederim sana. Biraz ses yapıyor ama o kadar da olacak, lakin klavyede sıkıntım var. Logitech g105 aldım ama hiç memnun kalmadım iade ettim, tuşlar yumuşak evet, basışınızda falan hissediyorsunuz o yumuşaklığı ama sesi gerçekten çok fazla. üstüne üstlük klavyenin kendisi ve özellikle tuşları çok kayıyor. Altına kaymaz silikon koysam dahi fayda etmiyor, 100-150 TL arasına ışıklı ve bilhassa sessiz bir klavye önerebilir misiniz tekrardan ? 3-5 ay sonra sorun çıkarmasın, kayma yapmasın, ledli olsun ve en önemlisi sessiz olsun kafidir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: arquerox

Hocam bloody a9 elime 10 gün önce geçti, 10 gündür kullanıyorum gerçekten çok kaliteli mouse yapmışlar, önerin çok teşekkür ederim sana. Biraz ses yapıyor ama o kadar da olacak, lakin klavyede sıkıntım var. Logitech g105 aldım ama hiç memnun kalmadım iade ettim, tuşlar yumuşak evet, basışınızda falan hissediyorsunuz o yumuşaklığı ama sesi gerçekten çok fazla. üstüne üstlük klavyenin kendisi ve özellikle tuşları çok kayıyor. Altına kaymaz silikon koysam dahi fayda etmiyor, 100-150 TL arasına ışıklı ve bilhassa sessiz bir klavye önerebilir misiniz tekrardan ? 3-5 ay sonra sorun çıkarmasın, kayma yapmasın, ledli olsun ve en önemlisi sessiz olsun kafidir.

Amazon'dan Steelseries Apex Raw ya da Razer Deathstalker.

A9 alsak hocam oyuna özel makroları filan nasıl yaparız birde ekstra 20$ ödeyip açıyormuşuz doğrumu?

• quote:

A9 alsak hocam oyuna özel makroları filan nasıl yaparız birde ekstra 20$ ödeyip açıyormuşuz doğrumu?

Evet 16 - 18 dolar olması lazımdı. Makro kurmak için yazılımını açman lazım Bloody'lerde.
  • The Loner hocam anlaşıldı, paraya kıyacağım yapacak bir şey yok Steelseries RAW modeli, amazonda 69 $ burada 199 TL model aynı model amazondan almaya değeceğini sanmıyorum tabi sizin de fikirinizi almam lazım. Lakin internet de çok ses yaptığından şikayetçi olanlar var, rewiev videolarında bariz ses var pek ısınamadım açıkcası. chicklet klavye sorunu biraz ortadan kaldırıyor gibi hoş bir model olmuş ama Razer Deathstalker aklımda kaldı. Bunun 4 farklı modeli var sanırım, konunuz da bahsetmiştiniz hatırlarsanız Razerın mekanik klavyelerinden uzak durun diye, bu model norm klavye, expert chroma ile arasında led farkı var sanırım, ultimate modelinde de ek tuşlar var galiba. Razerin hangi modelini tavsiye edersiniz bana ? Aşağıya bir image attım en altta karşılaştırma tablosunu görebilirsiniz blackwidow modellerinin.

http://www.adeksstore.com/n11/urun-icerik/razer/razer-blackwidow-chroma-n11-detay-adeksstore.png

Ledli, tamamıyla sessiz bir tavsiyenizi bekliyorum, gün içinde siparişi geçicem hemen.

• quote:

Orijinalden alıntı: arquerox

The Loner hocam anlaşıldı, paraya kıyacağım yapacak bir şey yok Steelseries RAW modeli, amazonda 69 $ burada 199 TL model aynı model amazondan almaya değeceğini sanmıyorum tabi sizin de fikirinizi almam lazım. Lakin internet de çok ses yaptığından şikayetçi olanlar var, rewiev videolarında bariz ses var pek ısınamadım açıkcası. chicklet klavye sorunu biraz ortadan kaldırıyor gibi hoş bir model olmuş ama Razer Deathstalker aklımda kaldı. Bunun 4 farklı modeli var sanırım, konunuz da bahsetmiştiniz hatırlarsanız Razerın mekanik klavyelerinden uzak durun diye, bu model norm klavye, expert chroma ile arasında led farkı var sanırım, ultimate modelinde de ek tuşlar var galiba. Razerin hangi modelini tavsiye edersiniz bana ? Aşağıya bir image attım en altta karşılaştırma tablosunu görebilirsiniz blackwidow modellerinin.

http://www.adeksstore.com/n11/urun-icerik/razer/razer-blackwidow-chroma-n11-detay-adeksstore.png

Ledli, tamamıyla sessiz bir tavsiyenizi bekliyorum, gün içinde siparişi geçicem hemen.

Razer alacaksanız ; Razer DeathStalker Expert Gaming Keyboard adlı modeli alın.

• bu 50-80 arasındaki 3 mousedan(300s ve bloodyler) hangisini önerirsiniz? ya da başka bir mouse o fiyat civarında önerir misiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mahmut243

bu 50-80 arasındaki 3 mousedan(300s ve bloodyler) hangisini önerirsiniz? ya da başka bir mouse o fiyat civarında önerir misiniz?

a9 bloody
  • 
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.