Şimdi Ara

Forza Motorsport 6: Apex (2016) [ANA KONU] (34. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
800
Cevap
13
Favori
20.614
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Beyler oyun şu an yüklü çalışıyor ancak internet olmadan da oynanır mı.İnternetini kapat dene diyeceksiniz ama şu an kesemiyorum.
  • Arkadaşlar Forza Hub'ı indirebilen var mı? Bonus araba kazandım ama almak için hub yüklü olması gerekiyor ve yükleyemiyorum. Network gibi birşey sanırım. Kullanışlı bir uygulamaya benziyor hem o yüzdne indirmek istiyorum ama uygulama sayfası bu şekilde.
  • sarppy kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler yaptım.
  • FH3 çıkana kadar bu oyunu öldürmemeleri lazım. En azından ufak tefek eventlar ekleyerek FH3'e kadar güncel tutabilirler.
  • bugün yeni event uyarısı çıkınca oyuna bakayım dedim

ama eskiden gayet akıcı olan oyun bugün bende kasıyordu
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilkermurat

bugün yeni event uyarısı çıkınca oyuna bakayım dedim

Ekran kartını değiştir diyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sarppy

quote:

bugün yeni event uyarısı çıkınca oyuna bakayım dedim

Ekran kartını değiştir diyor.

basta iyi calistiriyordu hocam

simdi ne oldu anlayamadim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• su anda tum cozunurluklerde takilma sorunu yasiyorum

deneyip ayni sorunu yasayan varmi aramizda

• quote:

su anda tum cozunurluklerde takilma sorunu yasiyorum

Senin için denedim. Açılışta küçük bir güncelleme yaptı sonra oyuna girdim takılma falan yok ama ilginç olan gelen güncelleme ile bende de motor sesleri gitti.
  • Arkadaşlar direksiyon desteği gelmesini bekliyorum indirmek için nedir son durum???
  • quote:

Orijinalden alıntı: bozcaadalı

quote:

su anda tum cozunurluklerde takilma sorunu yasiyorum

Senin için denedim. Açılışta küçük bir güncelleme yaptı sonra oyuna girdim takılma falan yok ama ilginç olan gelen güncelleme ile bende de motor sesleri gitti.

abi cok sagol

o zaman guncellemede sorun oldugu kesinlesti

• Forza Horizon 3 çıkana kadar deneyeyim dedim. Az önce indirdim gerçekten güzel olmuş oyun her ne kadar içerik az olsada grafikler felan ve detaylar güzel olmuş. Bakalım eylüle kadar beklemedeyiz

• Piercing the Dark, 50 rating yüksek Aston martin DB09 oraya koyan herifi karşıma alıp konuşmam lazım kafaya taktım :D

280x trix te takılmalar gitmiş bu arada en son patch ile. i5 2500k + 12gb ram + Sapphire 280x Trix. Bu arada windows'da ülkeyi değiştirip forza hub'ı yükledim, tier 2 bonus arabalar geldimi çözemedim, 3. yarışta locked görünen araba en alttaydı şimdi yok eksik orda. Hediye araba için neden ekstra program yapmışlar onuda çözemedim. Oyunun içinde halledince ne olacak, batıcak mı microsoft.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Catscratch -- 10 Temmuz 2016; 7:20:58 >
  • Grafik ayarlarında dynamic olursa ne olmuş oluyor ?

• Direksiyonsuz yarışlar keyif vermemeye başladı.Bende aldım 350z yi topgearda yanlayıp duruyorum :D
  • Sürücünün ellerini göremiyorum oyunda aynı ets gibi şuan kimse direksiyonu çevirmiyor var mı bunu düzeltmenin bir yolu bir de gamepad ile dahi arabayı kontrol etmek çok zor ince ayar çekebiliyor muyuz ?
  • Oyuna guncelleme gelmis galiba ama benim oyun guncellenmiyor. Hala 1.2.10.0 surumunde. Ve oyunun magaza sayfasini actigimda Windows store kapaniyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Rango- -- 15 Temmuz 2016; 18:22:48 >
  • Beyler AMD FX 4100 OC GTX 660 Tİ 8 GB RAM sizce rahat high da oynatır mi ona göre indireceğim boşa gitmesin o kadar vakit

• Lenovo Z50-70 ile oynuyorum bu kadar iyi optimizasyon görmedim.Bir çok ayar üst seviyede olmasına rağmen.
    Ekran kartı : GT840m
    Merak ettiğim yeni pistler gelicekmi oyuna?
  • 
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.