Şimdi Ara

brother hl1111 kullananlar bakar mısınız

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
1
Favori
143
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bu aralar çok yoğun çıktı almam gerek bu yazıcı sizce nasıldır 1 kilo toz ile kaç bin çıktı alabilirim drum kaç binde değişmek gerek muadil drum alıp değişsek sorun çıkarır mı? Ayda 5000-6000 çıktıya dayanır mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• çok yoğundan kastınız nedir ? bu tür alt yazıcı grupları ev kullanıcı içindr. günde 1000 tane baskı alır mısınız hayır. çok daha profesyonel yazıcılara bakmanız lazım.

aylık 5 bin civarında günlük ortalama 200 cıktı verir. ( okulda ust modeli fotokopili dcp 1511 kullanıyorum. o kadar baskı alıyorum )

drum 10 bin denmiş ama tam 10 binde bitmiyor. minimum 10 bin. bendeki yazıcı 23 binde. sizde 50 bin de gidebilir, 15 bin de...

muadil drum alıp değiştirmedim haliyle denemedim. drum omru nasıldır bilmiyorum.

1 kg toz ile ortamala 30 - 40 bin civarında baskı alırsınız. tabi baskı aldıgınız sayfada resim, grafik vs varsa bunlar çok toner yer. ama sadece yazı varsa 50 bin bile baskı alabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mondschein66 -- 28 Şubat 2016; 12:14:20 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.