Şimdi Ara

Battlefield 1 (2016) [ANA KONU] (952. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
28.936
Cevap
154
Favori
711.049
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 950951952953954
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1 hafta daha sahalardan uzağız o zaman,bari bu sefer daha beter etmeseler bari olabilecek en dandik halinde oyun.

• Oyun çok zor, ama çok keyifli, ben şahsen 24 lük serverları tercih ediyorum.
    64'lüklerde ordan burdan vuruluyorsunuz :)
  • mart ayındaki dlc le hangi silahlar ve yeni tanklar gelcek çok merak ediyorum
    şahsen hellrigel 1915 den daha iyi bir silah bekliyorum assultda
  • En ucuz nerden buluruz oyunu arkadaşlar ?
  • 6k küsür para birikti ,yeni silahlar falan gelsinde harcayım
  • arkadaşlar battlefield forumda şöyle bir şey paylaşılmış, ben denedim az da olsa performansın iyileştiğini söyleyebilirim. sizde bir deneyin isterseniz.
    https://forums.battlefield.com/en-us/discussion/68942/95-gpu-usage-and-higher-fps-after-directx-install-from-r6-siege/p1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KötüKedii -- 6 Aralık 2016; 17:46:51 >
  • Konsollarda oyuncu sayisi iyice azalmis
    http://bf1stats.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Patren -- 6 Aralık 2016; 18:57:49 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AnNka-tr

quote:

Orijinalden alıntı: HASAN_CRAZY_TURK

quote:

Orijinalden alıntı: bumbada

arkadaşlar bu videoda kendinizi bulacaksınız

https://www.youtube.com/watch?v=W1YDaSw8gDM

bf1 almaya karar veremeyenler veya merak edenler kesinlikle bu videoyu izlesinler.

İzlerse kimse almaz

Bu oyun oynanmıyor ki A noktasından B noktasına gideceksin bir çın sesi geliyor bakıyorum uzakta tepe deki sniper sonra sniperi öldürmeye gidiyorum bu sefer tank çıkıyor tanktan kaçıyorum yukarından bomba yağıyor uçaktan kurtuluyorum süvari geliyor süvariden saklanıp binaya giriyorum tansavarla yıkıyorlar.

Bu video bazı şeyleri özetliyor ama daha fazlası var.

• quote:

Orijinalden alıntı: tayfun34_4

quote:

quote:

quote:

bf1 almaya karar veremeyenler veya merak edenler kesinlikle bu videoyu izlesinler.

İzlerse kimse almaz

Bu oyun oynanmıyor ki A noktasından B noktasına gideceksin bir çın sesi geliyor bakıyorum uzakta tepe deki sniper sonra sniperi öldürmeye gidiyorum bu sefer tank çıkıyor tanktan kaçıyorum yukarından bomba yağıyor uçaktan kurtuluyorum süvari geliyor süvariden saklanıp binaya giriyorum tansavarla yıkıyorlar.

İçini dökmüşsün hocam Ben sürekli scout oynuyorum ve gmzlem fişeğinin çok faydası oluyor gideceğim yere atıyorum 1 tane hemen belli ediyor tankmı var piyademi var diye.Bide sniperlardan kaçarken full sağ sol yap zıpla ve kayarak git yani koşarken c tuşuna basılı tut.Uçaktan kaçış yok baktın üstünden geçerken bomba bıraktı öldün demektir veya kıl payı az canla kurtaracaksın.

• quote:

Orijinalden alıntı: patren

Konsollarda oyuncu sayisi iyice azalmis
    http://bf1stats.com

Ölü oyuna premium almış gibi hisettim kendimi şimdi
  • -Bane kullanıcısına yanıt
    Valla bf4 ilk ciktiginda durum nasildi bilmiyorum ama bf hardline gibi olmayacagi kesin
    Millet cogu seyden sikayetci, dice da ortayi bulmak icin cogu seyden kisip silahlari tanklara yeni denge getirceklerdir
    Sniperlardan sikayetci olanlar icin daha cok ormanli daha cok evli haritalar getirceklerdi yeni haritalarda

Bf 4de bu kadar duz, purusuz, tepeli haritalar olsa oyunun %95 sniper olurdu

• quote:

Orijinalden alıntı: MirlivaVII

Geçen yayından kendi kill rekorumu yaptığım 144-6 attack plane gameplay videosu arkadaşlar. İyi seyirler. Ara ara küfür içerebilir baştan uyarayım

Link:https://youtu.be/EKzrWPqu67w

hocam çok iyisin ya,valla imrendim sana ben uçağı bu denli kontrol edemiyorum. bir de 15 lvlim daha adam akıllı silahlarım açılmadı.
  • KötüKedii kullanıcısına yanıt
    bende denedim ve fx8350 kullanımı eksiden %50yi geçmezdi onu bile zor görüyordum şimdi %70 in altını görmüyor. şimdi bende şu sıkıntı var. oyunu dx12 ye alınca oyun açılmıyor. çaresini bilen varsa sevinirim. ekran kartım gtx1070
  • quote:

Orijinalden alıntı: dufpanla

bende denedim ve fx8350 kullanımı eksiden %50yi geçmezdi onu bile zor görüyordum şimdi %70 in altını görmüyor. şimdi bende şu sıkıntı var. oyunu dx12 ye alınca oyun açılmıyor. çaresini bilen varsa sevinirim. ekran kartım gtx1070

Gtx 1070 i dx11 kullan onda daha performanslı

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: tayfun34_4

quote:

quote:

quote:

İzlerse kimse almaz

İçini dökmüşsün hocam Ben sürekli scout oynuyorum ve gmzlem fişeğinin çok faydası oluyor gideceğim yere atıyorum 1 tane hemen belli ediyor tankmı var piyademi var diye.Bide sniperlardan kaçarken full sağ sol yap zıpla ve kayarak git yani koşarken c tuşuna basılı tut.Uçaktan kaçış yok baktın üstünden geçerken bomba bıraktı öldün demektir veya kıl payı az canla kurtaracaksın.

İşte tam şaçmalık da bu gözlem fişeği ne ya ? bu hangi teknoloji ? diyorum ya bu oyunda büyük bir dengesizlik var.

• ÇILDIRIYORUM
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lana-Del-Rey

ÇILDIRIYORUM

En çok heavy tank ta rastladım bu olaya videolarda.

• Ben oyuna alışamadım ya bu gidişler origin hesabını satacağım. 1 hafta oldu alalı 3 defa oynadım sıkıldım. Hep öldürüyorlar. Mantığı da anlamadım. Uçak sürmek çok zor. Ben önceden uçak oyunları oynamış biriyim. Çok daha prof. Bişey bekliyordum.
    İpuçları verin yada :) çıldıriciğim kuzum.

• Bu oyun sniper olarak oynayanlar için yapılmış bu sınıfta kötüyseniz diğer sınıflarda oynarım diyorsanız hiç almayın.
  • Cok olenler icin en iyi sinif assult
    Ilk once automica m1918 alin sonra direk hellrigel acmayi calisin
    Ben onume cikan herkesi cok rahat alabiliyorum

Yine oluyorsaniz medic olun tarayici silahi ile yakin mesafe uzaktan ise mondragon keskin nisanciyi alir

Bide minimun 60 fps almaya calisin

Bende i5 6500 rx 470 8gb 16 gb ram var
    Tum ayarlar kapali low 61 fps sabit oynuyorum
    Monitorum 60 hz oldugu icin 60 fps de oynuyorum

• 
Sayfa: önceki 950951952953954
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.