Şimdi Ara

Battlefield 1 (2016) [ANA KONU] (946. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
28.936
Cevap
154
Favori
711.015
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 944945946947948
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ÇağlarDrms

Teşekkürler bu dediğinizi yapıyorum belki daha hızlı bi yol vardır diye dedim artık böyle devam edicez saolun :)

İyi oyuncuysan operasyon modu en iyi explik yer 3 haritayıda sırayla oyna operasyon bitene kadar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • boras06 kullanıcısına yanıt
    gtx 1050ti
  • boras06 kullanıcısına yanıt
    r9 280+fx6300 ile oynuyodum medde 50 60 fpsde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Difiction -- 3 Aralık 2016; 1:19:16 >
  • Arkadaslar musadenızle bı sorum olcamk bf1 standart edıtıon la premıum pass arasındakı fark tam olarak nedır osmanlı her pakette mevcutmu vede sadece premuım pass alıp standart edıtıon almadan oyna gırebılıorz dımı yanı premuım pass da oyunun kendısı dahıl mı yanıtlarsanz ona gore alıcam sımdıden tesekkurler
  • quote:

Orijinalden alıntı: ustad53

Arkadaslar musadenızle bı sorum olcamk bf1 standart edıtıon la premıum pass arasındakı fark tam olarak nedır osmanlı her pakette mevcutmu vede sadece premuım pass alıp standart edıtıon almadan oyna gırebılıorz dımı yanı premuım pass da oyunun kendısı dahıl mı yanıtlarsanz ona gore alıcam sımdıden tesekkurler

Premium pass'de ana oyun yok.Ana oyunu ayrıca alacaksın. Tek başına premium pass işine yaramaz. Ana oyunu alman lazım.Osmanlı Ana oyunda var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-05BCBF09E -- 3 Aralık 2016; 11:30:5 >
  • quote:

Arkadaslar musadenızle bı sorum olcamk bf1 standart edıtıon la premıum pass arasındakı fark tam olarak nedır osmanlı her pakette mevcutmu vede sadece premuım pass alıp standart edıtıon almadan oyna gırebılıorz dımı yanı premuım pass da oyunun kendısı dahıl mı yanıtlarsanz ona gore alıcam sımdıden tesekkurler

İstersen daha detaylı bilgi vereyim . Standart editionda 9 tane harita var. Bunu üstüne premium pass alırsan. OYuna fransa ve rus ordusu ekleniyor.16 tane daha harita geliyor. 20 tane silah geliyor. DAha fazla vasıta geliyor. Serverlara öncelikli girme hakkı elde ediyorsun. Sırada öne alıyor.
  • Rush için line of sight isminde custom mod çıkmış, oyunda sadece scout ve medic olabiliyorsunuz, ayrıca mermi hasarı iki kat arttırılmış.
  • Fps ve aim düzeyi iyi olan arkadaşlar ekleyebilir. ID: r4tukTR modlar(Operasyon,TDM,Domination) KD Ratio 3.45

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ATERS -- 1 Eylül 2020; 12:33:26 >
  • X-FI X kullanıcısına yanıt
    aynı hatta farklı işaretler bende de çıkıyor. o rehberin linkini atabilir misin dostum zahmet olmazsa
  • zargana38 kullanıcısına yanıt
    https://i.stack.imgur.com/syvzV.png
  • quote:

Orijinalden alıntı: mss1905

quote:

İstersen daha detaylı bilgi vereyim . Standart editionda 9 tane harita var. Bunu üstüne premium pass alırsan. OYuna fransa ve rus ordusu ekleniyor.16 tane daha harita geliyor. 20 tane silah geliyor. DAha fazla vasıta geliyor. Serverlara öncelikli girme hakkı elde ediyorsun. Sırada öne alıyor.

Hocam yeterince aciklayici olmus zaten standart alicaz 4-5 kisi oyun yoksa pre nin bi anlami yok saolasin tekrardan

• Ben en son 85 leveldim 2.5 haftadir girmiyorum
    Bu hafta yamayi bekliyorum ve oyunun biraz daha stabil olmasini bekliyorum

• 318. sayfa ekran kartimi daha yeni aldim.

COK GUZEL LA BU OYUN

Oyunu internette bir cekilisten ciktigi hafta kazanmistim ekran kartim yok diye girmiyordum ve agzimin suyu akiyordu. Sonunda oynuyorum ne kadar guzel birsey yahu bu.

Newbie kardesinize yardim etmek isteyenler icin origin: MK_MarineBoy
  • patren kullanıcısına yanıt
    Bu hafta gelir mi hocam yama. CPU kullanımı yüzünden oynamak istemiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KötüKedii

quote:

Orijinalden alıntı: AeroDynamic34

quote:

Orijinalden alıntı: AeroDynamic34

Arkadaşlar merhaba daha önce baktım internette ancak bir yorum göremedim o yuzden yaziyorum sistemim
    İ5 3230M CPU @2.60 Ghz 8 RAM Ge force GT 740M lenovo z500 laptop
    Acaba ben bu sistemle low da multiplayer oynayabilir miyim ? Gunde zaten 1 2 saat oynayacağım.Yoksa hic bosuna para vermiyim zaten kaldirmaz mi yorumunuzu bekliyorum teşekkür ederim şimdiden.İyi günler

Bu konu hakkında bir fikri olan var mı acaba ?

oynarsın oynamasınada, çok kasar hiç zevk alamazsın. bence boşa para verme.

Hocam betada denemiştim 25 30 fps arası oynatmıştı ama güvenemiyorum işte.Birde belli bir sure sonra fps düşüşü olmuştu.Saniyorum ki işlemci cok ısındığı için ancak ben zaten günde 1 saat oynamayı planliyorum.Bu duruma rağmen cok mu kasar yanı ?

• 130tl ye origin key satiyorum arkadaslar. Ttnet playstore iki kere cekim yapti ve iade almiyor. Isteyen om den yazsin

• darthskywalker kullanıcısına yanıt
    playstore'dan almayın diye teee BF4 zamanından söylemiştik, herkes bin pişmandı bende dahil

130TL'ye de zor satarsın.
  • Origin ID: Skywolker1907 ekleyin Gardaşlarım
  • Bu oyundan çıkamama sorununu çözebilen var mı?
  • X-FI X kullanıcısına yanıt
    Niye zor satayim ki? Fiyati piyasanin altinda. Playstore
    Pismanliktir ayrica...

• 
Sayfa: önceki 944945946947948
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.