Şimdi Ara

Battlefield 1 (2016) [ANA KONU] (766. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
28.936
Cevap
154
Favori
710.986
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 764765766767768
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    aynı şeyi yaşıyorum. oyundan soğudum valla. pompalıyla bile boşaltıyorum ölen yine ben oluyorum. bir tek support mortar kullanınca adam öldürüyorum. onun dışında fetihlerde kill im 6 yı geçmiyor
  • Bu oyunda medic sinifiyla oynayamayan tek ben miyim yahu. Medic sinifinin tufekleri tekli tabanca gibi atiyor. Dogru duzgun adam vuramiyorum. Medic seviyemi yukseltmek ve yeni silahlar acmak icin kasiyorum ama oyundan gram keyif alamiyorum. Paso ölüyorum. Aim'im gercekten kotu sanirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bazen sizde de oluyor mu ?

Bir oyun attıktan sonra ikinci oyun başlayınca karakter sialhı ateş etmiyor space'e bastığın zaman tek tek ateş ediyor fare sol tık çalışmıyor değişik bir sorun
  • Wadjet kullanıcısına yanıt
    Çok erken almışım

• quote:

Orijinalden alıntı: kofte34

Bu oyunda medic sinifiyla oynayamayan tek ben miyim yahu. Medic sinifinin tufekleri tekli tabanca gibi atiyor. Dogru duzgun adam vuramiyorum. Medic seviyemi yukseltmek ve yeni silahlar acmak icin kasiyorum ama oyundan gram keyif alamiyorum. Paso ölüyorum. Aim'im gercekten kotu sanirim.

Hocam otomatik olanları tercih et.Ben m180l tarayıcı mı öyle bir silah vardı onla kasmıştım.
  • KötüKedii kullanıcısına yanıt
    Hocam windows 10 unparkı otomatik yapıyor diye denemedim ama işe yarıyorsa deneyeyim. Bende de çift çekirdekli var maalesef aynı sıkıntıyı yaşıyorum.
  • Son günlerde 3 tane öyle oyun denk geldi. Kıran kırana gitti 2'sini kazandık. En son 5-10 ticket'da çok heyecanlı oluyor.
  • https://www.twitch.tv/stodeh/v/97265372

Stodeh yayınına da çıktık dün ki oyunumda adam 80 lvl'di . Twitch linkinde 04:54:43 saniyesinde maç sonunda görünüyorum oyunda en fazla heal yaparak "UberTR" originden ekleyin oynayalım arkadaşlar bu arada.

Battlefield 1 (2016) [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Frobisher -- 28 Ekim 2016; 0:36:18 >

• oguzhan1477 kullanıcısına yanıt
    Deneyeyim hocam tavsiyeniz icin tesekkurler. Bf4 te en sevdigim sinif medic idi ama bf1 de cok gucsuz gibi kalmis sanki. Ozelliklede multiplayerin ilk evrelerinde gercekten zor geldi bana. Medic oynarken diger rakip oyunculara karsi sanki çölde rakip tank ile basbasa kalmis gibi oluyorum. Ben vurana kadar rakip indiriyor beni.
    Assault sinifida tam tersi cok guclu silahlari var. Siniflar arasi bu kadar fark olmasida garip. Gerci oyun daha yeni cikti. Illaki bir duzenlemeler gelir saniyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Candice Swanepoel

1000-999 oyun bitti ss alamadım

Aynısı 3 gün önce bana da denk geldi. 6 yıldır battlefield oynarım ilk defa böyle bi skorla karşılaştım. Şaşırmıştım baya

• Şuan en uygun fyata nerede?
  • KötüKedii kullanıcısına yanıt
    Dice üstünde çalışıyormuş bakalım. Bazı arkadaşların dediği üzere optimizasyon süper ötesi değilmiş demek ki.

Battlefield 1 (2016) [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi game07 -- 28 Ekim 2016; 2:12:14 >
  • yazar11 kullanıcısına yanıt
    Bı oncekı yazımda cpu ıle ılgılı yazım vardı.Bendekı ı7 bıle zaman zaman %90 %99 ları goruyor.ı5 ler ıse yazılanlara gore sabıt %99 mus buda fps yı etkıler tabı.
    1060 ı7 ıle cok guzel perf gosterıyor hatta i5 1070 olanlardan daha ıyı fps alıyorsun bf1 multıde.
    O yuzden 6500 ve 6600 arasında hıc bır fark olmaz bence
  • i5 4670k yı 4.3Ghzle kullanıyordum GTX 1070 ile cpu kullanımı render scale %150 olmasına rağmen %90 %100 arasındaydı 4790k aldım yarın gelecek umarım artık %100 e ulasmaz.
  • Hyperchondriac kullanıcısına yanıt
    4790k %100 gordugu zamanlar oluyor.Istersenız ss de atabılırım
  • WARTIME kullanıcısına yanıt
    SS e gerek yok ama gözyaşlarımı silmek için varsa bir mendilinizi alabilirim
  • Hyperchondriac kullanıcısına yanıt
    Hocam yas 32 ıstersenız ekleyın TURKlSH_LEADER
    Mendil yerıne sıze mermı atarımTaarruz sınıfındayım sımdılık
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dexter Morgan

Şuan en uygun fyata nerede?

Arkadaşlar bi yardım edin
  • Dexter Morgan kullanıcısına yanıt
    Droyun, drmaplay, g2a gibi sitelere bir bakın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wadjet

Droyun, drmaplay, g2a gibi sitelere bir bakın.

Hocam en uygun ****de. Almalı mıyım sizce
  • 
Sayfa: önceki 764765766767768
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.