Şimdi Ara

Battlefield 1 (2016) [ANA KONU] (748. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28.936
Cevap
154
Favori
711.002
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 746747748749750
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mersinaki -- 26 Ekim 2016; 15:33:36 >
  • Bu ahaber denilen sözde haber kanalı bozuntusu oyun ile ilgili aşırı saçma sapan bir haber yapmış,hatta şimdiye kadar gördüğüm en saçma haber,oyun yasaklanabilir bunların saçma haberinden ötürü..
  • Daniel Faraday kullanıcısına yanıt
    Hatırlamaz olur muyum sırf o sesi duymak için art arda sıkardım .
  • kerrjo1 kullanıcısına yanıt
    seneye cod ww2 yapacak falan diyorlar öyle bir şey olursa bayram ederim tekrar cod alırım herhalde yıllar sonra
  • quote:

Orijinalden alıntı: Daniel Faraday

seneye cod ww2 yapacak falan diyorlar öyle bir şey olursa bayram ederim tekrar cod alırım herhalde yıllar sonra

Yıllar sonda gelen ww2 temalı cod oyunu sizce tad verirmi..Nerede o carentan,tunus,stelingrad mapları..14-15 saat aralıksız oynadıgımı bilirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tracksster

Arkadaşlar Bf 1 i çok beğendim ve oyunun hatrına hem yeni bir konsol hem masaüstü pc(sadece kasa) toplamak istiyorum hem konsol hem kasa konusunda yardımcı olabilecek deneyimli arkadaşlar özelden mesaj atarlarsa memnun olurum. Kasa için düşündüğüm maksimum fiyat (2.000 -2.250)tl konsoldada ya 2. el temiz bir ps4 veya 0 xbox one s almayı düşünüyorum.

kasa için ekran kartın r9 390 veya gtx 1060 aşağı düşünme r9 290 trixx ile bende kasıyor
    4000 tl hazırla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi meydey45 -- 26 Ekim 2016; 15:50:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

quote:

Orijinalden alıntı: nemesis16

quote:

Orijinalden alıntı: renkci

Bi tane de ben paylaşayım. Başkaları gibi tankla değil, assault ile göğüs göğüse çarpışarak yapıldı
    Battlefield 1 (2016) [ANA KONU]

Tauruz herkes oynuyor ama Tankcı Herkes Olamaz

bence tam tersi,hafif tankı alan garanti 5-10 kill alıyor bir seferde.Assault'ta göğüs göğüse ölmeden 10 kişi öldürmek beceri ister

Taaruz zaten bana gore op bir sinif ki genellikle tank olmayinca oynadigim bir sinif silahlari cok guzel ve bence cogu kisiye hitab eden bir sinif

• Merhaba pc oyun severler yada Battlefield 1 alıp oynayan arkadaşlar, tanışma kaynaşma muhabbete varım. gurub ya klanlarınızda yer varsa yaşım 33, beni de alabilecekseniz katılabilirim herkeze bol aksiyonlu oyunlar...
    steam id : horoz20
    origin id: predator82c
  • ürüng ayıg toyon kullanıcısına yanıt
    bi haber yuzunden oyun mu yasaklanir yahu, takma bosver. yapsinlar kafalarina gore
  • quote:

Orijinalden alıntı: meydey45

quote:

Orijinalden alıntı: tracksster

Arkadaşlar Bf 1 i çok beğendim ve oyunun hatrına hem yeni bir konsol hem masaüstü pc(sadece kasa) toplamak istiyorum hem konsol hem kasa konusunda yardımcı olabilecek deneyimli arkadaşlar özelden mesaj atarlarsa memnun olurum. Kasa için düşündüğüm maksimum fiyat (2.000 -2.250)tl konsoldada ya 2. el temiz bir ps4 veya 0 xbox one s almayı düşünüyorum.

kasa için ekran kartın r9 390 veya gtx 1060 aşağı düşünme r9 290 trixx ile bende kasıyor
    4000 tl hazırla

İntel i3 4160 ve gtx 960 4gb ile gram kasılmadan oynuyorum, ultra grafiklerle, istersen arkadaşa fazla yüksek fiyat vermeden, yardım edeyim :D

• -Bane kullanıcısına yanıt
    su eforu ulkede sehit olan insanlarimiz icin harcasinlar, anca klavyeden islerine gelmeyince geyik yapiyorlar. valla insanimiz o kadar samimiyetsiz ki inanilmaz yani.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Crowie07

quote:

Orijinalden alıntı: Daniel Faraday

Yıllar sonda gelen ww2 temalı cod oyunu sizce tad verirmi..Nerede o carentan,tunus,stelingrad mapları..14-15 saat aralıksız oynadıgımı bilirim.

valla bilmiyorum hocam da ister istemez heyecan oluyor
  • Dün ülkenin başbakanı çanakkale geçilir, havadan da, karadan da diye espiri yapıyordu. Bu nasıl bir yönetim zihniyetidir? Bunlar beni temsil etmiyorlar kimi temsil ediyorlar?

• aeeb12 kullanıcısına yanıt
    Alt tabaka ırk derken.Kendini ne sanıyorsun ki sen.Bizim nasıl üstün dönemlerimiz olduysa Arapların da altın çağları oldu.
    Bide kibarca yazmış adam.Sanarsın dünyanın en hoşgörülü insanı.Bunu soyliyen biri kafatasçıdır.

• arkadaşlar scout sınıfında dürbünsüz tek atan hangi silah iyi. yabancısıyım. yardımcı olacak varsa sevinirim
  • mahoonur kullanıcısına yanıt
    martini henry.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zero5.0

quote:

Orijinalden alıntı: NomadCRY

quote:

Orijinalden alıntı: Regionella

quote:

tam ekran olmuyor hocam çerçevesiz modda sadece ekranı büyütülmüş haliyle oynayabiliyorsunuz tam ekran modunda çalışmıyor oyun gtx 8...m serisinin laneti gibi bişi bu heralde.
    tüm ayarlarıda mediuma getirin hocam bu şekliyle eğer başka bir sıkıntı yoksa cihazda 50-60 fps görmeniz gerekiyor.

Anladım sağolasın. Bf1 için yüksek performanslı masaüstü bile alasım var aslında. 860m artık yetmiyor hiç bir şeye. 50 fps bile mesela yetersiz, takılır gibi oluyor, oyun zevki kalmıyor.

50 FPS size yetersiz geliyorsa ohoo. Ne sistem toplasanız bir iki yıla çöpe atarsınız onu. 860M halen gayet iyi iş gören bir kart bu arada.

+ 1 im le destek verdiğim yürü be koçum diyerek arkasından gözlerim dolu bir şekilde bağırdığım yorum

• Sahsi fikrimi paylasmak istiyorum, oncelikle devletin yapacagi engel olmamali ona katilmiyorum ancak

Tarihi yalan yanlis anlatmanin manasi yok. Benim bilgisayarim kaldirmadigi icin ancak oyunun videolarini izliyorum. Orada bile canakkaleyi gorunce cigerim yandi izleyemedim kapattim.

Bana gore oyunda bu kismi komple gecme secenegi olmali. Oyundur bu diye lawrance in komple anlatilmasi cok yanlis.

Canakkale konusunda tarihi bir yanlislik duymadim, sadece sehitlerimize oyunda olsa kursun sikmak cok agir geliyor.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: NomadCRY

quote:

quote:

tam ekran olmuyor hocam çerçevesiz modda sadece ekranı büyütülmüş haliyle oynayabiliyorsunuz tam ekran modunda çalışmıyor oyun gtx 8...m serisinin laneti gibi bişi bu heralde.
    tüm ayarlarıda mediuma getirin hocam bu şekliyle eğer başka bir sıkıntı yoksa cihazda 50-60 fps görmeniz gerekiyor.

Anladım sağolasın. Bf1 için yüksek performanslı masaüstü bile alasım var aslında. 860m artık yetmiyor hiç bir şeye. 50 fps bile mesela yetersiz, takılır gibi oluyor, oyun zevki kalmıyor.

50 FPS size yetersiz geliyorsa ohoo. Ne sistem toplasanız bir iki yıla çöpe atarsınız onu. 860M halen gayet iyi iş gören bir kart bu arada.

50 fps ile akıcılık hissedemiyorum ben hiç

Valla bu 4-5 yıl götürür diye düşünmüştüm

Battlefield 1 (2016) [ANA KONU]

Bu sistem zaten 4-5 yıl götürür götürmesine de 50 FPS'te bile sorun yaşıyorsanız işiniz zor valla sizin. Bu takıntınızdan kurtulun derim. Profil resminizdeki doktora bir görünün hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: m2DeX_Tr

martini henry.

teşekkür ederim
  • 
Sayfa: önceki 746747748749750
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.