Şimdi Ara

Battlefield 1 (2016) [ANA KONU] (745. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28.936
Cevap
154
Favori
710.996
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 743744745746747
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Zero5.0

quote:

Orijinalden alıntı: AnNka-tr

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: alirefo

hardcore yokmu ya? Bir Türlü bulamadım Hardcore oyun.

hardcore derken hani böyle şarjörü sertçe çıkarıp sonra yeni şarjörü sertçe takılan işte ne biliyim kurma kolunu güçlü bi şekilde çekip bırakılan bi modmu bu.
    efendime söyliyim sniper tüfeklerinde ateş ettikten sonra boş kovanın çıkıp mermiyi atım yatağına koyan kolu sert bir şekilde çekilen bi mod mu bu HARDCORE ?

yok hocam hardcore modu,ekranda hiç bir şey olmayan sadece skor olan bir mod ,ne kadar mermin kaldı yazmaz,harita gözükmez vbleri gibi bir mod.

ha öyle söyleyin hardcore diyince adamın aklına binbir çeşit şey geliyo.
    böyle şarjörü sürekli sertçe takıp çıkaran adamlar geldi gözümün önüne birden

hocam ona benzer olay farcry 2 de vardı silah tutukluk falan yapıyordu .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Sürekli aynı haritada oynama olayı yok heralde şuan ,hep değişiyor maç bitince ben sina çölü istiyorum oyundan çıkmadan.

• quote:

Orijinalden alıntı: deluxx

quote:

Orijinalden alıntı: Aléister Crowley

Oyun cidden güzel.Bf3 ve Bf4 de oynarken hic zevk almiyordum Bf1 oynarken oyunu birakamiyorum.

Bende tam tersini düşünüyorum bf3 de aldığım zevki daha alamaadım hiç bi oyunda

Bf3 un en sevmedigim hatta nefret tiksindigim sey vurus hissinin sifirin alti olmasi.adama ates ediyormuyum etmiyormuyum hicbir farki yok.bu olay beni sogutmustu.

• Bf1 im var ama hala bf4 oynuyorum diyen var mi?

• quote:

Sürekli aynı haritada oynama olayı yok heralde şuan ,hep değişiyor maç bitince ben sina çölü istiyorum oyundan çıkmadan.

bu dediğine benzer bişi sanırım bf4 ve bf3 sunucularında vardı hocam mesela sürekli metro yada sürekli silkroad haritasında oynuyodu oyuncular.
    sanırım bunun için biraz daha zaman geçmesi gerekiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fırat.ç.

Bf1 im var ama hala bf4 oynuyorum diyen var mi?

ben oynuyorum hocam hatta sıkı tutunun Battlefield 3 ve hatta hardline bile atıyorum arada.
    ama tabiki çoğunluk bf1 de bu aralar.

not: montegrappa haritası ne kadar süper dimi
  • Durmadan almıştım. Hellfighter dlc için ea ile görüşmemi söylediler.
    Görüştüm ve şöyle bir cevap aldım.
    Uyguladım fakat tam olarak anlayamadım yüklendimi tam ne yapmam gerekiyor yardımcı olurmusunuz.
    Step 1: Navigate to My Games and Apps

Step 2: Scroll over to Battlefield 1

Step 3: Press the Options button

Step 4: Select Manage Game

Step 5: Scroll over to Ready to Install

Step 6: The deluxe content will be there ready to install
  • quote:

quote:

Sürekli aynı haritada oynama olayı yok heralde şuan ,hep değişiyor maç bitince ben sina çölü istiyorum oyundan çıkmadan.

bu dediğine benzer bişi sanırım bf4 ve bf3 sunucularında vardı hocam mesela sürekli metro yada sürekli silkroad haritasında oynuyodu oyuncular.
    sanırım bunun için biraz daha zaman geçmesi gerekiyor.

Evet galiba hem zaman lazım hemde kiralık sunucular lazım şuanki sunucular dice ın kendi sunucuları.

• WARTIME kullanıcısına yanıt
    bende olmadigini nerden biliyorsun beraber mi aldik sistemi? :) bu arada 2K her halukarda her sekilde etkilidir, hz olaylari kisiden kisiye degisir sana guzel monitorunle iyi eglenceler :)
  • pompalinin hasar mesafesi cok yakindan olmali mesafe uzaklasirsa hasar 10-20 ye dusuyor. yani yakin mesafe kapismalisiniz.
  • MoRaCe kullanıcısına yanıt
    fisegi firlattigin alanda dusman varsa ufak haritada belirir, boylece tum takim arkadaslarina yardimci olur.
  • Zero5.0 kullanıcısına yanıt
    yalniz degilsiniz oyle olaylar yasiyorum ki oha kesin bu gerizekali diyorum. mesela dusman beni oldurmus takim arkadasim yanimda dusmanin arkasi donuk ona onumde lan adam basip gidiyor gormuyor adami :) zaten once dusmani oldurmeden revive yapan medic cok az bulunuyor standart gelen basiyor revive a tekrar olur mu olmez mi hic umurlarinda degil. bazen cok cins oyuncular denk geliyor gercekten.
  • YveJhin Y kullanıcısına yanıt
    gewehr 98 benim favori silahim, russian 1895 te guzel ama sevemedim rpm biraz daha yuksek olmasina ragmen mermi hizi daha yavas. Bu biraz tarz meselesi bence, alternatif olarak m1903 var russian 1985 ile ayni hiza sahip.
  • kerrjo1 kullanıcısına yanıt
    ben hic haz etmiyorum mortar kullananlardan beni oldurduklerinden dolayi degil, sadece kd ratio kasip hic bir faydalari olmamasindan. Anca kendi alanlarinda saklanip mortar firlatsinlar baska birsey yok
  • arkadaşlar bu bf1 de öldürme ölme oranını nerden görebiliyoruz menülerden askere tıkladığımda bende gözükmüyor sadece lvl im ve en çok kullandığım silahı gösteriyor
  • betada bende vardim, vurus ile ilgili bir fark yok ayni ama alisman zaman alacaktir sonucta farkli bir oyun. biraz pratikle halledersin.
  • Arkadaşlar Bf 1 i çok beğendim ve oyunun hatrına hem yeni bir konsol hem masaüstü pc(sadece kasa) toplamak istiyorum hem konsol hem kasa konusunda yardımcı olabilecek deneyimli arkadaşlar özelden mesaj atarlarsa memnun olurum. Kasa için düşündüğüm maksimum fiyat (2.000 -2.250)tl konsoldada ya 2. el temiz bir ps4 veya 0 xbox one s almayı düşünüyorum.
  • BF-1942 serisinden bu yana tüm oyunlarını orijinal aldım ve oynuyorum. Battlefield 1 alıcam ancak ekran kartım Asus GTX760 DirectCU II O.C. GDDR5 2GB 256Bit Nvidia GeForce. Aşağıda gösterdiğim donanımla ve DX12 desteği olmayan ekran kartımla BF1 i ultrada olmasa da medium da veya high te performans kaybı olmadan multiplayer oynayabilir miyim. Oynayamayacaksam yeni ekran kartı alana kadar veya SLI yapana kadar oyunu almayı düşünmüyorum. Bu kartla oynayan arkadaşlar var mı aramızda. Şimdiden teşekkürler.

Donanım:
    Cool Master HAF912 Kasa
    Intel Core i5 4670K Soket 1150 3.4GHz 6MB Cache 22nm İşlemci
    Asus GTX760 DirectCU II O.C. GDDR5 2GB 256Bit Nvidia GeForce ekran kartı
    8 GB kingston hyperx RAM
    Kinston 120 GB SSD
    Modelini hatırlayamadığım tüm bu donanımı destekleyen Asus 1150 soket h veya z serisi anakart.
  • alirefo kullanıcısına yanıt
    yakinda gelecek, en sagda custom games bolumune gir oraya basliklari koymuslar. ama bu oyunda hardcore nasil olur bilemiyorum kus gibi avlarlar herkesi :)
  • donsuzfare D kullanıcısına yanıt
    https://www.battlefield.com/companion/career
  • 
Sayfa: önceki 743744745746747
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.