Şimdi Ara

BATTLEFIELD 1 [PS4 ANA KONU] (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.046
Cevap
114
Favori
539.176
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bf demek silah 🔫 demek 1 dünya savaşındaki silah sayısını bilmiyorum ama tahminim tatminkar olmayacağı oyun için.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ww1 olması imkansız.Bu mesaj dursun burada.Haksız çıkarsam gelir tokatlarsınız =)
  • Osmanlı olmaz.boşuna heves yapmayın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eğer 1.Dünya Savaşını konu alacaksa hikaye modunda her ülke ile oynayabilmeliyiz

• Umarım beklentiye değer kendi adıma fazlasıyla beklenti içindeyim çok şükür geçmişe dönüş yapıcaz. Tarihin arka sayfasında kalmış bi hikayeye odaklanabilirler diye düşünüyorum.

• BATTLEFIELD 1 [PS4 ANA KONU]

1. Dünya Savaşı atmosferi FPS severlerin ilgisini fazlasıyla çekecek gibi

Battlefield 5'in (kesin adı bu olmayabilir) Electronic Arts'ın 3. finansal çeyreğinde yani 30 Eylül ila 31 Aralık arasında piyasaya çıkacağı açıklandı.

Battlefield serisinin yeni oyununun ise bizi 1. Dünya savaşı dönemine götürebileceği belirtiliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Y@KI$IKLII -- 2 Mart 2016; 11:41:06 >
  • Yorumlara bakıyorum da bazı arkadaşlar hikaye modu diyip duruyorlar ne call of Duty serilerinde nede Battlefield serilerinde gercekten de yapay olan zekasızlık kullanılıyor, hikaye modu nda benim tarafımdan olan 2 tane ve Gereksiz eleman koymuşlar düşman ile yanyana durmuşlar benim askerim ateş etmiyor öylesine salak salak siper alıyor boş boş eğilip kalkıyor, karşıda bir bölük asker var yanımda 2 asker var onlar boş boş geziyor düşmanın bir bölük askeri bana ateş ediyor, hikaye modu nun başından sonuna benim takımdaki askerlerin öldürdüğü düşman sayısı 3 tür onuda yanlışlıkla vurmuştur, daha da durmadan bazı arkadaşlar hikaye modu diyip duruyor. Birinci Dünya Savaşı bence çok kötü olacak bari ikinci dünya savaşı olsaydı tank top tüfek uçak falan daha çeşitli olurdu

• 1. Dünya savaşı temasının güzel olucağını düşünmüyorum. Teknoloji yok silahlar baya eski. 2. Dünya savaşı daha iyi olabilir bence. Ama onu bunu geçtimde Bad Company 3 istiyorum ben.. Cidden hikayeside hoştu oyun zaten physics konusunda çığır açmıştı ilk Bad Company çıktığında.

• Bf5 in hikaye modu olmasına bile gerek yok bence, zaten multiplayer tabanlı bir oyun BATTLEFIELD 4 ün gereksiz hikayesini bile sırf online modda p90 açılsın diye oynadım ardından bir daha hikaye modu nu asla açmamak kaydı ile kapattım, umarım oyun eskiye dönmez, genelde ikinci ve birinci dünya savaşı silahları DMR tarzında silahlar ve konsolda oynayan oyuncu çıldırır bence sürekli bas çek bas çek zırt pırt aim kaybet, umarım star wars un online 60 fps akıcılığı ile aynı yeni next gen engine kullanıp modern savaş temalı hikayesiz online tabanlı bir oyun yaparlar, ( arkadaşlar bir de şu şekilde bakmak lazım senin benim gibi bir kişi bile oyun şu şekilde daha iyi olur diyebiliyor iken kimin ne istediğini çok iyi biliyor iken bu oyun yapımcıları bilmiyor mu sanıyoruz tabiki biliyorlar onlarda istese en iyi en akıcı en sorunsuz oyun deneyimini sunabilir ancak en iyisini yapsrsalar başka bir numaraları kalmaz ve aç kalırlar. Örnek verecek olursak 2015 need for speed isteseler çok iyi muhteşem bir underground olurdu ama ozman numaraları biterdi ilerde bizim önümüze ne ısıtıp koyacaklar, herkes işin farkında zaten

• Bu konuyu üstlerde tutalım arkadaşlar yorum yapın yahu ikinci sayfaya düşmüş böyle güzel bir oyun bu hallere düşmemeli
  • Sabırsızlıkla bekliyorum. Bıktım uçan kaçan havalara zıplayan oyunculardan. Robotik gelecek temalı oyunlar hiçbir zaman ilgimi çekmedi.

Bf5 2. Dünya savaşı temalı olup soğuk savaşı konu almış olursa hiç yapmadığım birşey yapar ön sipariş verebilirim.

Call off duty 1-2 tadı damağımdadır dilerim bf5 ile günümüz teknolojisi bana daha fazlasını yaşatır.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Resmen piyasayı rahatlatacak. İnsanlar teknoloji değil, eski Dünya Savaşlarını istiyor. Tek sorun 1. Dünya Savaşı temasında içerik bol olabilecek mi? Ama kaldıramayacakları işin altına girmezler. Memnun bırakırlar diye düşünüyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bence 1.dunya savasindan baslayip birkac hikaye ile bitirip 2.dunya savasindan devam edebilirler

• Modern dönem oyunu olacaktır ya da BC3 Vietnam tarzı.Birinci dünya savaşı kesinlikle olmaz.BF4 deki 100 ün üzerindeki silahtan sonra bu kadar gerileme olmaz.
  • Eski temalı, eski senaryolu oyunları hep sevmişimdir. Bunu da merakla bekliyorum. Bence oyunseverleri tatmin edecek seviye de güzel bir oyun olacaktır.

• Ben ecdadlarıma silah sıkamam.

• Daha konu netlik kazanmadı beyler.. 1. Dünya savaşı olup olmayacağı kesin değil..
  • quote:

Orijinalden alıntı: turkpasscenter

http://www.merlininkazani.com/Battlefield_5ten_sizdirilan_bilgiler_oldukca_ilginc_gozukuyor-oyun_haber-87824p1.html

Şu ww1 dedikodularını duyunca üzülmüştüm çok ama bu haberden sonra sevindim zaten ww1 bf serisine yakışmazdı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • erayyo kullanıcısına yanıt
    Acaba diyorum Ea sports oyuncularının 1. dünya savaşı temalı bir oyun fikrine vereceği tepkiyi görmek için mi ilk başta böyle bir strateji izledi? Sonuçta oyunu ilk açıklayan site, ea sportsun haberi ve izni olmadan böyle bir ek bilgi ekleyemezdi oyuna. Ben şahsen zaten hem yerli, hemde yabancı forumlarda çoğunluğun Battlefield 4 gibi günümüz savaşlarını ele alan bir oyun talep ettiğini gördüm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turkpasscenter -- 30 Mart 2016; 12:01:22 >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.