Şimdi Ara

FİLBOX (13. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
299
Cevap
14
Favori
18.615
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kısa süreliğine ve sınırlı adet kampanyamız başlamıştır kutu alımlarında 18ay full paket hediyedir
  • next-urla kullanıcısına yanıt
    hocam ben aldım ama iptal etmek istiyorum.. gitdigidiyordan mesaj da attım..15 aylık olanı varmış onu alacağım..
  • quote:

Orijinalden alıntı: desert@eagle

hocam ben aldım ama iptal etmek istiyorum.. gitdigidiyordan mesaj da attım..15 aylık olanı varmış onu alacağım..

merhabalar satışı iptal edebilirim sorun değil ancak modüllerde 15ay paket yok tümü 12aylıktır bilginize
  • quote:

Orijinalden alıntı: desert@eagle

evet hocam bayramda 15 aylık verdiklerini ama kampanyanın bittiğini şimdi 12 aylık veriyorlarmış.. satıcı:merhaba filbox modül 12aylık bayram süresinde 15 ay olarak verilmişti şuanda 12aylık olarak verilmektedir. içeriğiniz hemen güncelliyoruz!

• Selamlar, aha önce deneyimimi yazmıştım. İşine yarayan olabilir paylaşıyorum:https://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=120026562
  • Fiyat iyi yalnız standart hd kalitesi yok, kalite biraz düşük. 55 inç ve üstü kullananları tatmin etmeyebilir.
  • Hd uydu alicisiyla birlikte 18ay 230tl civarında. Bence Sadece Belgeseller için bile değer.tam aradığım kampanya.
    Salı veya çarşamba gelir sanırım. izlenimlerimi yazarım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: reactor1111

Hd uydu alicisiyla birlikte 18ay 230tl civarında. Bence Sadece Belgeseller için bile değer.tam aradığım kampanya.
    Salı veya çarşamba gelir sanırım. izlenimlerimi yazarım.

Evet kampanyamızda hd cihaz ve 18 ay full paket 229 tl havale ile 209tl
    Sizin havale olayı daha iyiymiş. Haberim olsaydı sizden alırdım havaleyle. +6 ay olayı devam ediyor mu? Acele ettim bende cuma sipariş verdim.
  • reactor1111 kullanıcısına yanıt
    evet uydu alıcılı alımlarda +6ay hediye
    Hocam merhaba .. ben geçen sene sadece modül aldım..modül girişli bir uydu ile kullandım fakat uydu bozuldu.. sonra gittim yine Vestel'in modül girişli bir uydusunu aldım.. bunda da devamlı modül çıkarıldı tekrar takıldı vs gibi hatalar veriyor.. şimdi sadece orijinal uydusunu tek başına almam ve modül ü takıp kullanmam mümükün mü?
  • quote:

Orijinalden alıntı: EHABERDAR

Hocam merhaba .. ben geçen sene sadece modül aldım..modül girişli bir uydu ile kullandım fakat uydu bozuldu.. sonra gittim yine Vestel'in modül girişli bir uydusunu aldım.. bunda da devamlı modül çıkarıldı tekrar takıldı vs gibi hatalar veriyor.. şimdi sadece orijinal uydusunu tek başına almam ve modül ü takıp kullanmam mümükün mü?

Orjinal uydusuna modül takmanıza gerek yok zaten içinde gömülü direk izleyebilirsiniz 1 sene olduysa paketnizde bitmek üzeredir zaten uydu alıcısı ile 18 ay devam edersiniz
    Modulde kampanyaniz var mi? Televizyondaki modul girisi bir ise yarasin bari
  • Merhaba arkadaslar bu isden huc anlamayan olarak soruyorum
    Binade bir oodada merkezi uydu var diger odalarda kablo lu yayin cikisi var
    Ben simdi bu 229 liralik uyudu alici olani diger odalardaki kablo cikisi isime yararmi yada napmam lazim
    Oturdum yerde kablo cikisi var uydu kablosu gelen yer salon arada bir mutfak bir oda var
  • Sadece modul kampanyasi bekliyorum. Hayirli işler.
  • Şuan için modül kampanyamız bitmiştir cihaz kampanyası devam etmektedir
  • levoank kullanıcısına yanıt
    çanak antenden yada merkezi sistemden gelen kablo olmaz ise çalışmaz
  • Anladim tesekkur ederim
  • Filbox'tan 12 aylık içerik cam modülünde 50 TL'lik indirim kodunu isteyene ücretsiz verebilirim. İlk PM gönderene vereceğim.

Düzeltme: İlk mesaj atana gönderdim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi namebaris -- 4 Ekim 2016; 22:31:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: levoank

Anladim tesekkur ederim

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.