Şimdi Ara

★★ General Mobile GM 5 Plus [ANA KONU] ★★9 Ay sonra Her tarafı sorunlu bir OREO Geldi ★★ (1204. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
46.393
Cevap
229
Favori
1.710.928
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
66 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12021203120412051206
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar telefonu alalı 1 hafta oluyor önceden ilk 30 dakika hızlı sonrasında olması gerektiği gibi normal şarj eder şarj bir günü rahat çıkarırdı son 2 gündür %100 şarja kadar sadece hızlı şarj ediyor dolayısıyla şarj yetmiyor cihazın kendi şarj aletiyle şarj ediyorum lütfen yardım iyi forumlar..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • metinnitem1 kullanıcısına yanıt
    "GM 5 Plus için çok yakında!" ->http://goo.gl/AJ0zbB
  • quote:

Orijinalden alıntı: lordham1995

Sizinkiler 2. Seri mı dışarıya doğru dime

Evet 2. Seri
    Bu mesaja eklenen görseller:

★★ General Mobile GM 5 Plus [ANA KONU] ★★9 Ay sonra Her tarafı sorunlu bir OREO Geldi   ★★

• Natsu2ne1 N kullanıcısına yanıt
    son 2 gündür nekadar sürede ?arj oluyor telefonunuz ?
  • 1 2 saat önce şarj %11 di taktım 1 saatten fazla süre geçti %92 olmuştu ve hala hızlı şarj yazıyordu

• quote:

Orijinalden alıntı: HASÇORUMLU

quote:

Orijinalden alıntı: lordham1995

Sizinkiler 2. Seri mı dışarıya doğru dime

Evet 2. Seri
    Bu mesaja eklenen görseller:

★★ General Mobile GM 5 Plus [ANA KONU] ★★9 Ay sonra Her tarafı sorunlu bir OREO Geldi   ★★

Buda başka bi sıkıntı arkadaş bu ekranları gülin teyzeler mi montajlıyor hulusi abiler mi kontrol ediyor. Kiminde hiç ışık sızmaz bende ekrana sızar sende dışarı sızar. Yaa o 4Gyi elime aldığım güne lanet ne kadar stabildi böle ben şarjı bitirmeye çalıştıkça o 5 SOT verirdi. G3üm vardı dedim heralde 2k ekran fazla gelio cihaza ondan şarjı erken bitio yok yok yok. Biraz araştırıcam sanırım 5.5 telefona büyük gelio batarya 3000 olunca yetmio. Çok efkarlıyım forum satıp mi5mi alsak yoksa bu root rom android özgürlük sevdasından elimizi çekip iphone mu alsak

• OzhanKbS kullanıcısına yanıt
    Aklınızda Mi 5 varsa ve bütçeniz varsa anında sipariş verin. Uğraştığınıza değmez..
    Sadece şarj sırasında karanlıkta belli olan ışık sızması sizi bu kadar dertlendiriyorsa satın telefonu kurtulun en iyisi...
  • quote:

Orijinalden alıntı: PewPewGG

Sadece şarj sırasında karanlıkta belli olan ışık sızması sizi bu kadar dertlendiriyorsa satın telefonu kurtulun en iyisi...

Sorun ışık sızması değil sorun böyle basit şeylerin seri üretim bi cihazda farklı şekillerde kendini gösterio olması yaa seri üretim yani sanmıyorum ki bu adamlar aa bu seride ışık sızıo dur hemen yeni bi seri yapalım onda ışık sızmasın desinler bu bildiğin kalitesizlik, ayrıca bu telefon bir önceki modeliin net gerisinde kaldı. Yaw madem o kadar googlela aran iyi madem yeni versiyona telefonu dahil edemeyeceksin ne diye yeni versiyon çıkmadan telefon çıkarıosun ki falan filan neyse. Ben şuan GM5+dan memnun değilim, hala ümidim var ama ya bize o gün vatandaki çocuğun abi bak çok geri getiriolar telefon ısınıyormuş reeder vereyim nazarı değdi yada lanet olası federaller benim şebekeyi çok kasıor şarjım o yüzden erken bitiyor.

• Arkadaşlar görev yöneticisini açtığımız zaman tümünü kapat ı göremedim yada bir buton, hepsini kapatmak için ne yapıcaz?
  • Iyi geceler telpa kac taksit yapiyor acaba. 999 tl fiyata mi yoksa taksit farki mi aliyor. Taksitli alan var mi acaba?

İstikamet :https://goo.gl/maps/kW64mDrEggD2

Üst yetkili birini çağırıyorsunuz, sesinizi hafifçe yükselterek durumu anlatıyorsunuz ve sonrasında yeni cihaz talep ediyorsunuz. Kabul etmezlerse ses tonunu biraz daha artırıp serzenişte bulunabilirsiniz, yeni cihazınızı ilk denemede olmasada alacaksınız.

GM nin TELPA aracılığıyla hizmet sunması çok iyi. Diğer firmalarda bunlardan en büyüğü Samsung ta bile gidip bu şekilde muhattap bulup yeni cihaz isteyeceğiniz yer yok.

Servis ve hizmet olarak vasat olsada yeni cihaz veren bir kurum, baştacımız.. Sebahattin Yaman bey e selamlar..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dhretireduser -- 24 Ağustos 2016; 0:14:44 >
  • Stok android de mümkün değil, elle tek tek sürükleyeceksiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dhretireduser

Senelerdir kullanırım android ilk defa duydum bu dediğinizi. Ödemeli yazması ne demek anlam veremedim. Siz mi değiştirdiniz adını yoksa başına ödemeli arama kodu filan mı yazdınız acaba. SS atın da bizde bir görelim nasıl bir durum..

Hallettim hocam tskler önceden odemeli olarak ta kaydetmisim hiç dikkat etmedim aynı numarayı onu silince düzeldi

• 7.0 özellikleri farkları :http://goo.gl/NcPl6z

Bu arada GM facebook sayfasını okuyorum. Gerçekten GERİZEKALI insanlarla birlikte yaşıyormuşuz.

En az 10 kişi bugün neden 4G ye önce geldi diye telefonu iade etmek için yer aramış.
    Birisi küfür yazmış.

Salak mısınız pardon ?
  • _OlguN_ kullanıcısına yanıt
    Bu sayfası ziyaret edip en alta indiğinizde "SEE ALL FEATURES" yazısına tıklayınız. GM nin paylaştığından çok daha fazla yenilik ve iyileştirme mevcut.

https://www.android.com/versions/nougat-7-0/

Facebook sayfasını takmayın pek, yaş grupları 10-16 arası çocuklarla dolu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dhretireduser -- 24 Ağustos 2016; 0:20:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dhretireduser

Bu sayfası ziyaret edip en alta indiğinizde "SEE ALL FEATURES" yazısına tıklayınız. GM nin paylaştığından çok daha fazla yenilik ve iyileştirme mevcut.

https://www.android.com/versions/nougat-7-0/

Facebook sayfasını takmayın pek, yaş grupları 10-16 arası çocuklarla dolu.

7.0 tam ve sorunsuz versiyonu şimdi değil eylül sonu gelsin umurumda değil.
    Hatasız olana talibiz.
    Üzülüyorum insanlara. Çok aceleci ve gereksizler.

• hocam cihazı yollayın dışarı doğruz sızma oldugunu belirtin. Bu şekilde olup değişimalan hatta 2 defa deişim alan arkadaşlar var... @HASÇORUMLU

1 peşin + 5 taksit yapıyor peşin fiyat üzerinden @haybora

Hocamşarj yavaşlıyor ama hızlı şarj yazısı sürekli onda bir sıkıntı yok ... Bizlerdede öyle sürekli hızlı şarj yazıyor ama sürekli hızlı şarj etmiyor . @Natsu2ne1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oskurrr -- 24 Ağustos 2016; 0:27:04 >
  • _OlguN_ kullanıcısına yanıt
    Android N de cok fazla preview surum oldu 1-2-3-4-5 bu sebeple sorunlu bir surum olmaz diye dusunuyorum. Diger android surumlerine gore daha uzun sure test edildi.

• Telefonu yeni aldım nelerine bakmam gerekiyo, bir tek ışık sızmasına baktım yoktu.
  • 
Sayfa: önceki 12021203120412051206
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.