Şimdi Ara

★★ General Mobile GM 5 Plus [ANA KONU] ★★9 Ay sonra Her tarafı sorunlu bir OREO Geldi ★★ (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46.393
Cevap
229
Favori
1.710.792
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
66 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    mantıklı bir çözüm. ama karta yükleme yapmak zorundasın genede.

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi espv -- 6 Mart 2016; 15:05:00 >
  • Çıkışı olduğu zaman elimde olacak cihaz ve belki daha öncede gelir deneyimlerimi yazarım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir parmak izi okuyucusu olsa birde o tuşlar altta olsa da ekranı küçültmese alınası olurmuş. O tuşlar ekrandan yediği zaman kendimi mal yerine konmuş hissediyorum. Adam sana 5" diyor ama tuşlar sayesinde 4 küsür" ekranı kullanıyorsun. O tuşları ekrana koymayı kim bulduysa Allah akıl fikir versin ona. Zaten Samsung sevmiyorum ama kapasitif tuş olan fazla marka yok. İnsanı Samsunga kaydırıyolar.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kaliteli oyunlarda kasma donma yapar mı bu telefon.
    Bende tuşların ekranda olmasına uyuz olanlardanim ama 899 TL olursa alabilirim. Yoksa redmi not 3 pro alacağım...

• Kasmaz bu cihaz.
    Bekliyoruz, hele bir çıksın.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba Lg g3 32 gb telefonum var 1 buçuk yıldır kullanıyorum. telefonumun yerli yersiz ısınmasından memnun değilim ve bu ısınma baya yüksek seviyelerde. ayrıca pil performansı da yeterli değil.

sizce lg g3 den GM 5 Plusa geçilir mi? ilerde pişman olur muyum?

Not: ufak tefek dönemsel oyunlar dışında çok da oyun oynamam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dostumgeorge

Arkadaşlar merhaba Lg g3 32 gb telefonum var 1 buçuk yıldır kullanıyorum. telefonumun yerli yersiz ısınmasından memnun değilim ve bu ısınma baya yüksek seviyelerde. ayrıca pil performansı da yeterli değil.

sizce lg g3 den GM 5 Plusa geçilir mi? ilerde pişman olur muyum?

Not: ufak tefek dönemsel oyunlar dışında çok da oyun oynamam.

O zaman yeterli olacaktır hocam. Kamerası lg g3den çok daha iyi, özellikle ön. Fiyatı da belli olunca kafanıza yatarsa alabilirsiniz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3 senedir general mobile discovery 1 kullanıyorum 900 tl falan olursa alıcağım. 999a zenfone selfie var. Onla kapışır artık :)
  • Telefon 1.000 TL altı olacağı kesin tabi 999 TL olmaz inşallah, 899 TL ile çıkarsa piyasayı çok feci karıştırır, buna benzer Casper Via M1 gibi modeller çıktı ve çıkmaya devam ediyor, o yüzden 899 TL olursa tadından yenmez.
  • Beyler note 4ten bu cihaza geçmek mantıklı olur mu sizce? Google cihazi olduğundan sürekli güncelleme alacak diye geçmeyi planlıyorum cihaz çıkınca

• quote:

Orijinalden alıntı: WebServisi

Beyler note 4ten bu cihaza geçmek mantıklı olur mu sizce? Google cihazi olduğundan sürekli güncelleme alacak diye geçmeyi planlıyorum cihaz çıkınca

note 4 dün bence harika bi cihaz yazık etme..
  • 1200 tl ye ois kameralı ve parmak izi okuyuculu Huawei g8 varken gm 5 in fiyatı maksimum 1000 tl olmalı.

• önlerden yerimizi alalım samsung galaxy s2 den geçmeyi düşünüyorum.
  • nfc olmadığını onayladı telpa servis hayal kırıklığına uğradım. neden gm neden????
  • quote:

Orijinalden alıntı: mbunal

nfc olmadığını onayladı telpa servis hayal kırıklığına uğradım. neden gm neden????

Benim için hiç önemli değil ancak nfc arayanlar için kötü bir durum. NFC'yi nerede kullanıyorsunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cLk

1200 tl ye ois kameralı ve parmak izi okuyuculu Huawei g8 varken gm 5 in fiyatı maksimum 1000 tl olmalı.

Sen deyince karşılaştırdım iki telefonu, GM5 Plus daha iyi kardeş, sen nasıl bir hesap yaptın? 6.0 ile geliyor, ekran koruması Gorilla Galss 3 yerine 4, Hızlı şarj karı var, Huawei sadece artısı parmak izi, ikisi aynı para olsa, GM5 Plus alınır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: WebServisi

Beyler note 4ten bu cihaza geçmek mantıklı olur mu sizce? Google cihazi olduğundan sürekli güncelleme alacak diye geçmeyi planlıyorum cihaz çıkınca

O kadarda değil tabii ki, Note 4 her türlü parçalar geçer. Ama işte eski nesil telefon olayı var artık, kafalar ona kayıyor. Bende Note 4 olsa tabii ki satıp GM 5 almam, bunu yapmak intihar olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bex0ve

quote:

Orijinalden alıntı: cLk

1200 tl ye ois kameralı ve parmak izi okuyuculu Huawei g8 varken gm 5 in fiyatı maksimum 1000 tl olmalı.

Sen deyince karşılaştırdım iki telefonu, GM5 Plus daha iyi kardeş, sen nasıl bir hesap yaptın? 6.0 ile geliyor, ekran koruması Gorilla Galss 3 yerine 4, Hızlı şarj karı var, Huawei sadece artısı parmak izi, ikisi aynı para olsa, GM5 Plus alınır.

Ois kameralı telefonları araştırın.

• onkuba kullanıcısına yanıt
    adanada kentkart olarak kullanmaya başlayacağım. sonrası gelir artık. akıllı kart olan yerlerde neden kullanmayım ki? şuam gmd1 16 gb var. ekranı büyük bir cihaz almam gerekiyor artık. 6". nfc si olan bir cihaz olacak.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.