Şimdi Ara

★★ General Mobile GM 5 Plus [ANA KONU] ★★9 Ay sonra Her tarafı sorunlu bir OREO Geldi ★★ (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46.393
Cevap
229
Favori
1.710.465
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
66 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim de en çok ses ve kamera ilgelediriyor üste biri Sony mix258 lens var demiş doğruysa çok iyi olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • önlerden yerimizi alalım.
  • merhaba çift hatlımı bu telefon
  • syhgül S kullanıcısına yanıt
    Evet

• syhgül S kullanıcısına yanıt
    bildiğim kadarıyla hibrit
    bu aralar popüler olan,
    2. hat girişi
    ya hafıza kartı ya sim yani.

• kamerası iyi ise alınabilir
    birde arkaya GM yazsalar yeter uzun uzun general mobile diye yazmışlar hiç güzel durmuyor bence

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 01virüs01 -- 25 Şubat 2016; 10:28:59 >
  • Şu çerçeve ile ekran arasındaki siyah çizgi şeklindeki 2. çerçeve hoşuma gitmedi, özellikle beyaz modellerde daha çok belli oluyor ama gayet güzel bir telefon yapmışlar.
    Güzel bir fiyatla geldiğinde, iyi satış rakamları yakalayacaklarına inanıyorum.
    GM 4G'de eksik olan çoğu yönü, bu telefonda kapatmışlar.
    Sunulan renk seçenekleri de çok hoş olmuş.
    İşlemci, batarya uyumu ile de güzel bir pil ömrü sunacağını düşünüyorum.

Kağıt üzerinde lezzetli bir cihaz olmuş.
  • İlk kullanıcı deneyimlerini merakla bekliyoruz.
  • Bende merakla bekliyorum ciktiginda almayi dusunuyorum sadece iki soru isaretim var onlarda kullanici yorumlari sonucu degerlendirip alacagim
    1.malzeme kalitesi özellikle power tuşu ve usb girisi kalitesi cok onemli tüm tellerim bu yuzden hurda oldu
    2.si ses kalitesi zira ses yongasi qualcomm un entegre yongasi sanirim acaba performansi nasil olacak?

• Çıkış tarihî hakkında bilgisi olan ?

• bYUğur kullanıcısına yanıt
    Mart sonuna doğru

• hocam link var mı? ben de bu cihazın orjinalini arıyordum, özelliklerine bakmak için :)
  • etkinus kullanıcısına yanıt
    Bulamadım. Sitesinde tam teknik özellikler yazmıyor fakat işlemci Snapdragon 617 sekiz çekirdek Cortex-A53 1.8 GHz olması lazım. RAM 3GB zaten. İşlemci ve grafik işlemcisi ahım şahım değil fakat Asphalt 8'i akıcı çalıştıracak nitelikte.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 999 liraya Nexus alacam hemde kısmen yerli gerçekten heyecanlandırıyor inşallah ekran kamera kalitesi güzel olur

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: LttleHedgehog

Bulamadım. Sitesinde tam teknik özellikler yazmıyor fakat işlemci Snapdragon 617 sekiz çekirdek Cortex-A53 1.8 GHz olması lazım. RAM 3GB zaten. İşlemci ve grafik işlemcisi ahım şahım değil fakat Asphalt 8'i akıcı çalıştıracak nitelikte.

Hocam mi 4 de 1000 lira civarında. 5 plus çıkana kadar 950lere geriler. Snapdragon 801 ile daha iyi değil mi 5 plusdan? Tabi öncelik sadece kamera olmadığında.

• swat57 kullanıcısına yanıt
    Tabii ki Mi4 daha iyi, fakat ithal mal. Eğer gönlünüz rahatsa onu alın derim şahsen.

• quote:

Orijinalden alıntı: LttleHedgehog

Tabii ki Mi4 daha iyi, fakat ithal mal. Eğer gönlünüz rahatsa onu alın derim şahsen.

İçok teşekkür ederim. 5 plus çıkana kadar bekleyeceğim, fiyatına göre mi4 şuan aklıma en çok yatan

• swat57 kullanıcısına yanıt
    Önemli değil :)

• iphone 5s i satip bu çıkınca alınır mı beyler? kardeşimde gm 4g var kasma, takilma gibi seyler hic yok gayet memnun haliyle bu daha iyi performans verir gibi. oneriniz nedir?

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.