Şimdi Ara

Quantum Break (2016) [ANA KONU]

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
301
Cevap
1
Favori
9.396
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• ARŞİV İLK MESAJ

Oyun,Xbox One ile aynı anda 5 Nisan'da Windows 10 PC'ler için de geliyor.DirectX 12 ile geliştirilen ilk oyun olma özelliğini de taşıyor.Ayrıca oyun cross buy.Eğer oyunu Xbox One için ön sipariş geçerseniz,oyunun Windows 10 PC sürümü+Alan Wake's American Nightmare oyununa da ücretsiz sahip oluyorsunuz.

< Bu konunun sahibi XanthiN iken XanthiN tarafına aktarılmıştır -- Haz 9 2020 1:03AM >

• ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi R-10 -- 6 Nisan 2016; 1:25:21 >
  • Sadece win10 ? kalsın istemez.
  • Pc ye çıkması güzel ama Steam a gelmiyecekse kalsın.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Celeste kullanıcısına yanıt
    steam e gelip gelmeyeceği belli değil henüz ama cross buy duyurulduktan sonra da gelmez bence.
  • Alan Wake gibi bu da belli bri süre sonra gelecekti ama çıktığı gibi oynamak müthiş olacak.
  • Insallah steam e gelir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • süper haber
  • Güzel haber ama Microsoft neden böyle saçmalıklar yapıyor anlamış değilim. Senin kıytırık mağazan ne kadar esneklik sunacak oyunu oynamak, indirmek, paylaşmak, kayıt tutmak vs.. Hayır sanki Steam Windows'da çalışmıyor da böyle saçmalıklarla uğraşıyoruz işte.

Hiç çıkmamasından iyidir tabi ama bilemiyorum işte. Öte yandan istediği sistem gereksinimleri çooook uçuk. E3'de gösterilen oyun öyle ahım şahım bir grafiğe falan sahip değil? Kaldı ki bu oyun xbox da çalışacak. Pc ile arasında uçurum gibi fark olması lazım grafik anlamında. xbox da 480p de çalışırsa bilmem tabi.
  • Gt 940m kaldırır mı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sistem gereksinimleri ekran Kartı sattırmaya yönelik. Bu şekilde gelmeyeceği kesin.

Oyun efsane olacak. Klasik remedy kalitesi.

• Sistem gereksinimleri komedi gibi. Xbox'a nasıl çıkacak ise Pc'ye de öyle çıkacak bu oyun. Xbox'ın seviyesini de hepimiz biliyoruz zaten.

Kısacası yav he he Microsoft.

• Hep aynı taktik, vaktinde BF4 için de en yüksek ayarda oynamak için 7990 önermişlerdi, çıktığında 7870 ile en üst ayarlarda oynanıyordu.
  • Ubisoft u play, EA origin, Microsoft'da mağazadan satacak kendi oyunlarını herhal.XO'daki tüm exc'leri win 10 mağazaya getirse bayağı yaygınlaşır mağazası.

GFWL gibi yapmasında kendi mağazası yada steam farketmez.

Bu arada önerilen sistem gereksinimleri heralde 4k için istenmiş gibi.980ti nedir?1080p için ise Xbox nasıl çalıştırıyor bu oyunu o zaman, kafan mı iyi microsoft?
  • yeni gameplay geldi;

oyun akıyor resmen.

sistem gereksinimleri de güncellenmiş.dsogaming den bakabilirsiniz.
  • Oyun efsane olacak bir aksilik olmazsa

Oyunu Xbox One için alıcam ve her iki platformda da oynamayı planlıyorum Allahın izniyle.
  • İşte budur.
  • Xbox alacak durumum yok bu oyunu da oynamayı çok isterdim iyi oldu.sonucunda windows 10 lisansı ve directx12 destekli ekran kartı var bakalım dx12 ne gibi fark yaratacak

• Eski ve yeni sistem gereksinimlerinde, benim işlemci sınırın altında. Bende i5 3470 var, bu 4000 serisi istiyor. Bakalım ne olacak çıkınca :)
  • Oyunu alabilmek için xbox sürümünü mu alicaz yanlış anlamadiysam xbox sürümünü alicaz ve bize verilen key ile pc sürümünü oynayacağız tam anlayamadim olayi eger boyle ise pc ye ozel fiyat gelmeyecek demektir

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.