Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU] (2050. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
96.373
Cevap
399
Favori
3.429.729
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
128 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 20482049205020512052
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Galaxy S7'nin kamera kalitesini gormek isteyen arkadaslar asagidaki linkten bakabilirler.

https://plus.google.com/collection/EVsYFB
  • quote:

Orijinalden alıntı: Theologist

quote:

Orijinalden alıntı: radko

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: sasasa671

beyler bu cihazin kamera acisi cok kotu ya. Yani video acisi cok dusuk. Dusuk isikta hem netlemiyor hemde cok karanlik. Fotograf modunda gözden daha fazla isik aliyor ve gep genis acisi var ama videoda gozun cok rahat gordugu yerleri cok karanlik gosteriyor. ama en kotusu açısi cok kotu.

Ne yazık ki hiç kimse kameradan memnun değil şekle para verilmiş.

Ben çok memnunum. İç dış bir kaç örnek ve dokunulmadı hiç efekt olarak.

Linkten bakabilirsiniz.

Ön kamerası açısı olsun, gece çekimleri olsun İPhone 7 Plus ile karşılaştırdım kesenlikle çok daha iyi.

https://1drv.ms/f/s!AiXTUUvL2g5OguhdgYvee7zkrHWK1g

Gayet başarılı,fakat samsung her cihazda farklı kamera kullandığı için standartı yok anlaşılan.

İki farklı sensör kullanıyor Sony veya Samsung, Sony daha başarılı diyorlar ama bendeki Samsung olduğu halde böyleyse kimse itiraz etmesin bence.

Kamerası iyi değil diyenleri aanlamıyorum şahsen.

Kamerasinda fotograf cekmede bir sey demiyorum gayet guzel ama is videoya girince cok kotu.

Bi kere videoda odaklama sorunu var 2 saate odakliyor. Cektigim videomun bir kismi çöp oluyor. Bu odaklama sorunu benim tum tanidigim bu telefonu kullananlarda var bi kere. Mesela gece video cekmeye calis, acayip gec odakliyor yani 10 saniye falan hareketsiz kalman lazim. Gunduz bide videoyu hafif hareket ettirince aptal telefon uzakligi algilamiyor odaklamiyor

2. si video açisi cok kotu yani kamera acisinin yarisi kadar bi acisi var sizin icin bu ozellik lazim olmayabilir ama benim icin onemli. Evimde video cekecekken ne ust duvar ne alt taban belli oluyor sadece yan duvarlar goruluyor. ama fotografta hepsi cikiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: orbitmach

güncellemeyi indiriyorum. ama kurmakta kararsızım. deneyen var mı arkadaşlar?

Hot pixel geçmiş gibi.

• freedom36 kullanıcısına yanıt
    ben package disabler pro ile ücretli temaları kullanıyorum. ama telefonu kapatırsam tekrar oradan bir işlem yapmam gerekiyor. sizdeki yöntem bundan farklı ve kolay ise bende öğrenmek isterim. banada yollayın.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar ben spigen kılıf+ekran koruyucu aldım. Malesef ekran koruycu hiç bir şekilde oturmuyor bir ton para verdim bide spigen diye. Bi tane daha ekran koruyucu denemiştim oda kılıf takıcna alttan kalkmıştı ama spigenden iyiydi oturma konsuunda. Önerisi olan var mı düzgün bi ekran koruyucu+kılıf kombinasyonu bulamadım telefona..
  • Güncelleme geldi yükledik.
    Bu küçük mb ile gelenler güvenlik ve kuyruk güncellemesi oluyor yani çok da şey yapmamak lazım.

• Dün kıvrımlı ekran jelatini taktım ama ne lanet birseymis 3 saat sonra araları açıldı içerisine birşeyler girdi

• 176 mb guncelleme geldi ? daha onceki butun guncellemeler kuruluydu.. bu sabah ittibari ile aldim guncellemeyi. bilgisi olan var mi?

• Arkadaslar telefonu servise verecegim samsung eskisehir servisine telefon gonderen var mi iscilikleri nasil bana en yakin orasi var

• quote:

Orijinalden alıntı: 1şahıs

quote:

Orijinalden alıntı: orbitmach

güncellemeyi indiriyorum. ama kurmakta kararsızım. deneyen var mı arkadaşlar?

Hot pixel geçmiş gibi.

Aynen bende yükledim denedim dikkatimi çekenler hot pixel gitmiş (bir iki deneme yaptım yok ama hava bulutlu güneşi görürsem sonuç netleşir), ram optimizasyonu daha iyi boş ram miktarı genelde 2 gb gibi olmuş, pil ile ilgili daha bir kanıya varamadım.
  • orbitmach kullanıcısına yanıt
    Bende baska bi ulkenin romu var. O da ekim guncellemesini aldi birkac gun once. Hot pixel hala var maalesef.

• quote:

Orijinalden alıntı: ssavtak

ben package disabler pro ile ücretli temaları kullanıyorum. ama telefonu kapatırsam tekrar oradan bir işlem yapmam gerekiyor. sizdeki yöntem bundan farklı ve kolay ise bende öğrenmek isterim. banada yollayın.

dünkü güncellemeden sonra package disable pro işe yaramıyor; 5 dk deneme süresinden sonra kendi temasına geri dönüyor!
  • quote:

Orijinalden alıntı: Xlarge

quote:

Orijinalden alıntı: drainBamaged

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: celebic

Satıcıya bakmadım kimdir fakat arkadaşın verdiği link Hepsiburada sitesine ait olduğu için dedim.

Arkadaşın dediği gibi orjinal Samsung kablosuz şarj aleteleri $ 40.- doların altında değilken bunlar nasıl 65-70.-TL'ye satar? Belli ki fake ürün. Amazon'da aynı fake ürünler $ 18.- orjinali $ 40 küsür dolara satılıyor.

Ben n11 den aldım 78 tlye orginal ürün geldi.

Eğer ki cihazınız hızlı wireless şarj destekliyorsa ve o fiyata aldıysanız, orjinal olmadığına neredeyse eminim.

Cihazım s7 edge hızlı sarja takınca cihazda kablosuz hızlı sarj başladı diyor ve zaman olarak 1 saat 29 dakika yazıyor dün akşam denedim hızlı şekilde şarjda yaptı.

Doğrudur ama ben orjinal olarak hızlı şarj destekliyorsa demek istedin. Orjinal olmayan ama hızlı şarj destekleyen ürünler o fiyata olabilir ama orjinali, çok mükemmel bir kampanyaya denk gelmediyseniz, o fiyata alamazsınız.

Ürününüzün içinde soğutma fanı var mı mesela?

Benim aldığım ürün orginal diye dusunuyorum. seri numarası filan var kutuda da seri nosu var .

Çinlilerin bu kadar da yapacağına ihtimal vermiyorum.
    SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU]SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU]

Hocam arkada bulunan QR kodu okutturmayı denediniz mi? bende sahte bir çihaz var ve qr kod algılamıyor tarayıcı. zaten qr kod bile o kadar kötü basılmış ki kimse acaba orjinal mi diye düşünmez bile :)

• quote:

quote:

quote:

Sensörüne bakar mısınız? Çok mu farklı acaba.

Normal karşılaştırma bu.

http://www.theverge.com/2016/10/18/13304476/google-pixel-vs-iphone-7-samsung-galaxy-s7-edge-camera-comparison

Buyrun

Siz cihazı nerden aldınız? Toplama pc misali olmuş kamera

Alıntıları Göster
    Sildim gitti ;)

admin'e bir tavsiye... Site sizin olabilir ama icerikler yazan kisiye aittir ve dilediginde silinmesini talep edebilir. Bir uye mesajlarimi silmek istiyorum derse, destek talebine cevap verme tenezzulunde bile bulunmadan destek talebini kapatmayin. En azindan kibarlik yapip bir cevap verin. Oturup script yazmak zorunda kalmayalim.

drainBamaged

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drainBamaged -- 8 Aralık 2016; 7:29:41 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

beyler bu cihazin kamera acisi cok kotu ya. Yani video acisi cok dusuk. Dusuk isikta hem netlemiyor hemde cok karanlik. Fotograf modunda gözden daha fazla isik aliyor ve gep genis acisi var ama videoda gozun cok rahat gordugu yerleri cok karanlik gosteriyor. ama en kotusu açısi cok kotu.

Ne yazık ki hiç kimse kameradan memnun değil şekle para verilmiş.

Ben çok memnunum. İç dış bir kaç örnek ve dokunulmadı hiç efekt olarak.

Linkten bakabilirsiniz.

Ön kamerası açısı olsun, gece çekimleri olsun İPhone 7 Plus ile karşılaştırdım kesenlikle çok daha iyi.

https://1drv.ms/f/s!AiXTUUvL2g5OguhdgYvee7zkrHWK1g

Gayet başarılı,fakat samsung her cihazda farklı kamera kullandığı için standartı yok anlaşılan.

İki farklı sensör kullanıyor Sony veya Samsung, Sony daha başarılı diyorlar ama bendeki Samsung olduğu halde böyleyse kimse itiraz etmesin bence.

Kamerası iyi değil diyenleri aanlamıyorum şahsen.

Kamerasinda fotograf cekmede bir sey demiyorum gayet guzel ama is videoya girince cok kotu.

Bi kere videoda odaklama sorunu var 2 saate odakliyor. Cektigim videomun bir kismi çöp oluyor. Bu odaklama sorunu benim tum tanidigim bu telefonu kullananlarda var bi kere. Mesela gece video cekmeye calis, acayip gec odakliyor yani 10 saniye falan hareketsiz kalman lazim. Gunduz bide videoyu hafif hareket ettirince aptal telefon uzakligi algilamiyor odaklamiyor

2. si video açisi cok kotu yani kamera acisinin yarisi kadar bi acisi var sizin icin bu ozellik lazim olmayabilir ama benim icin onemli. Evimde video cekecekken ne ust duvar ne alt taban belli oluyor sadece yan duvarlar goruluyor. ama fotografta hepsi cikiyor.

Alıntıları Göster
    Sildim gitti ;)

admin'e bir tavsiye... Site sizin olabilir ama icerikler yazan kisiye aittir ve dilediginde silinmesini talep edebilir. Bir uye mesajlarimi silmek istiyorum derse, destek talebine cevap verme tenezzulunde bile bulunmadan destek talebini kapatmayin. En azindan kibarlik yapip bir cevap verin. Oturup script yazmak zorunda kalmayalim.

drainBamaged

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drainBamaged -- 8 Aralık 2016; 7:29:32 >

• quote:

Orijinalden alıntı: lawyer25

quote:

dünkü güncellemeden sonra package disable pro işe yaramıyor; 5 dk deneme süresinden sonra kendi temasına geri dönüyor!

Onun da açığı var :) özelden gönderdim.

• hot pixel denemeleri vol 2 evet arkadaşlar daha önce de dediğim gibi sorun giderilmiş görünüyor. ancak şöyle de bir durum var ki foto kalitesi değişmiş bence; yani hot pixel olan fotolar, olmayandan daha kaliteli daha net bence...SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU]
    SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU]

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: lawyer25

quote:

Onun da açığı var :) özelden gönderdim.

banada gönderirseniz sevinirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: ezimuse

Dün kıvrımlı ekran jelatini taktım ama ne lanet birseymis 3 saat sonra araları açıldı içerisine birşeyler girdi

Kenarında çakmak gezdir hafifçe sonra iyice bastır. Bir daha kalkmaz ben 2 aydır kullanıyorum ucuz 20tlye almıştım fullbody sıkıntı yok.

• Theologist kullanıcısına yanıt
    Yöntemi ben de alabilir miyim

• 
Sayfa: önceki 20482049205020512052
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.